Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Nugaros masažai

 Jaučiatės įsitempę ir norite atsipalaiduoti? Puiki proga palepinti save nugaros masažu. Klasikinis nugaros masažas puikiai tiks visiems, dirbantiems pastovų sėdimą darbą bei patiriantiems nuolatinį įsitempimą nugaros srityje. Nugaros masažas su medumi padės pašalinti nuovargį, suteiks malonius pojūčius, o oda taps stangresnė ir švelnesnė.

Vargina skausmas pečių juostos srityje? Leiskite sau atsipalaiduoti „Jaunatvės namuose“. Čia atpalaiduosite įsitempusius pečių lanko raumenis ir išvalysite mintis galvos masažų metu. Galvojate, kad vieno karto masažo Jums bus per mažai? Išbandykite nugaros masažo kursą „Hakim“ ir pamirškite visus rūpesčius. Taip pat ieškokite viso kūno masažų, masažų vyrams ar grožio ir SPA dovanos.  

Veiklų rūšys
Rasta: 207
Jūs peržiūrėjote 60207

Nugaros masažas - laikas sau

Labai svarbu atrasti laiko sau. Norint išvengti streso ir pasigerinti nuotaiką, įsitempusios ir skaudančios nugaros - reikia ne tik atpalaiduoti nugaros raumenis ir mintis. Klasikinis nugaros masažas - tai pailsėti ir nusiraminti skirtas, klasikine technika atliekamas masažas. „Masažo klinika“ leis Jums sumažinti nugaroje susikaupusią įtampą, skausmus ir skatinant kraujo cirkuliaciją sustiprins imuninę sistemą. Tailandietiškas masažas skirtas tiek kūnui, tiek protui. Masažo metu yra veikiamas visas žmogaus organizmas - endokrininė ir imuninė sistema, limfinė, kraujotakos bei nervų sistemos. Sumažinti susikaupusią įtampą nugaros, galvos ir pečių srityse padės meistrai iš Tailando ir Kambodžos „Saulėja SPA“.

Nugaros masažai dviems

Sunkiai dirbdami pavargstate ne tik Jūs, bet ir Jūsų mylimas žmogus? Porai skirtas masažų kompleksas „Kvapų ritualas“ puikiai tiks atsipūsti nuo dienos darbų ir pasimėgauti malonia terapija kūnui kartu su antra puse. Pasiūlymo metu sumažinsite įtampą ne tik nugaros srityje, bet ir visame kūne. SPA SHANTI meistrai pagyvins Jūsų odą ajerų ir aliejaus maistinėmis medžiagomis, nuostabus kvapas bus tikra atgaiva uoslei. Ne veltui šis masažas dar yra vadinamas jauninančiu ir gyvybės suteikiančiu masažu!

Nugaros masažai vyrams ir moterims

Palepinkite savo vyrus procedūra „Romeo“. Nugaros ir pečių juostos masažas atpalaiduos įsitempusius raumenis, veido kaukė sudrėkins ir pastangrins odą, o pabaigoje lauks galvos masažas, kuris pagerins miego kokybę. Moterims puikiai tinkantis nugaros bei taškinis veido ir galvos masažas lauks Jūsų grožio ir SPA studijoje „5 senses“. Pabėkite nuo kasdienybės ir pasimėgaukite malonia akimirka!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?