Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos ir dovanos vyrui, sutuoktiniui

Kviečiame Jus rinktis iš daugybės pašėlusių pramogų pasiūlymų bei nustebinti ypatinga dovana vyrui! Jūsų vyras nusipelnė geriausio, tad mūsų puslapyje galite rinktis iš gausybės originalių, aktyvių ar ekstremalių pramogų - kuo nustebinti jį tikrai atrasi. 

Automobiliai – dovanos vyrui, greičio fanui, skrydžiai, šuoliai ir ginklai – ekstremalaus laisvalaikio mėgėjui, masažai ir SPA – poilsio išsiilgusiam vyrui, o gurmaniškos dovanos - vyrui vertinančiam gerą skonį ir kokybę. 

Veiklų rūšys
Rasta: 358
Jūs peržiūrėjote 60358

Suprantama, kad nėra lengva išrinkti dovaną mylimam žmogui - norisi nustebinti, norisi kad dovana tikrai patiktų, norisi matyti kaip šypsosi gavęs dovaną ir nori kuo greičiau ją išbandyti. Kaip tai padaryti? Dovanok patirtį!

Platus dovanų pasirinkimas vyrams

Norime nuraminti, patekote būtent ten kur reikia - mūsų puslapyje rasite daugiau 1000 pramogų ir dovanų, tad progų nustebinti tikrai apstu. Kiekvienam vyrui patinka smagios ar įdomios patirtys - ar tai būtų kažkas aktyvaus ar ekstremalaus, ar kaip tik ramaus ar net romantiško, o gal kažkas juokingo ir netikėto. Pateikėme jums keletą idėjų, kurios palengvins jūsų pasirinkimą.

Aktyvios ir ekstremalios dovanos vyrui

Ar jūsų vyras mėgsta vandens pramogas? Ar yra bandęs leistis vandenlente, slysti banga banglente ar skrieti motorine valtimi? Platus vandens pramogų pasirinkimas mūsų puslapyje tikrai padės išsirinnti smagią dovaną vyrui. Jei jūsų mylimas dievina automobilius - padovanokite superautomobilių pramogą - Ferrari, Lamborghini ar mūsų unikali naujovė KTM X-BOW praskaidrins tikrai kiekvieno automobilių mėgėjo nuotaiką. 

Romantiškos dovanos vyrui

Kada paskutinį kartą buvote pasimatyme? O gal einate į pasimatymus taip dažnai, kad nebesugalvojate, kur įdomiau nueiti ir kaip nustebinti savo brangųjį? Ar jau buvote TV bokšte? Kas geriau, jei ne vakarienė aukštai danguje, su atsiveriančia Vilniaus miesto panorama ir vakaru skirtu tik vienas kitam. Tai viena populiariausių mūsų dovanų, originali idėja, kuriuo gali didžiuotis Vilniečiai ir miesto svečiai. O ar yra tekę ragauti vyno ir sūrių tamsoje? Profesionalus somelje, gausybė kvapų ir skonių, kurie labai stipriai paaštrėja tamsoje, ir atsiveria visomis spalvomis.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?