skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovana broliui

Brolio gimtadienis? Ieškai dovanų Kalėdoms ar kokia kita proga? Nesvarbu kokia švente - tavo artimas brolis nusipelnė geriausio. Broliui padovanokite gerų emocijų dozę! Jei nežinai, ko brolis norėtų - visuomet gali rinktis įspūdžių dovanas.

Naktinis baidarių žygis, popietė nuotykių parke, pasivažinėjimas keturračiais ar šaudymas tikrais koviniais ginklais Jūsų broliui suteiks daug smagių akimirkų ir geros nuotaikos! Savo mylimam broliui padovanokite pašėlusias pramogas ir nepamirštamas akimirkas!

Veiklų rūšys
Rasta: 214
Jūs peržiūrėjote 60214

Nuo pat mažens dalinotės paslaptimis, pešėtės žaidimų aikštelėje ir patyrėte tikrai daug kartu vaikystėje. Jus sieja ir smagūs ir skaudūs prisiminimai, tad esate vienas kitam vienas artimiausių žmonių. Dalyvauk kiekvienoje jam svarbioje šventėje, ar tai būtų gimtadienis, ar gimtadienis, ar diplomų įteikimas - parodyk jam dėmesį kiekviena proga ir priversk jį šypsotis. Parodyk brolišką meilę dovanodamas gyvas emcijas - įspūdžių dovanas, kurias jis prisimins tikrai ilgai. Mūsų dovanų asortimentas tikrai padės tai padaryti geriausiai, tad dovanos rinkimo procesas tikrai taps paprastesniu. 

Tavo brolis buvo kartu su tavimi įvairiose gyvenimo situacijose, todėl svarbu dalyvauti kiekvienoje jam svarbioje šventėje - parodant padėką ir meilę jam. Svarbu palaikyti tą ryšį susitinkant, praleidžiant laiko kartu ar kartu dalinantis naujomis patirtimis. Tad dovanok broliui tai, ką jis labiausiai mėgsta arba susiorganizuokite kokią išvyką kartu. Ar esate skridę parasparniais ar parašiutu? O gal nori mesti iššūkį broliui ir suorganizuoti šuolį su virve nuo tilto? O gal tavo brolis vandens sporto mėgėjas ir nori pakviestį jį į "wake" parką ir prasilėkti su vandenlente? O gal tiesiog pakviesk brolį degustuoti alaus ir sudalyvaukit ekskursijoje Utenos alaus darykloje?

O jei esi be šiuo metu labai užsiėmęs, strigęs darbuose ar išvykęs, ir negali tą dieną būti su broliu - padovanok jam tai, kas vistiek privers jį šypsotis net per atstumą. Dovanas dovanoti internetu labai paprasta, tereikia užsisakyti internetu, o mes pasirūpinsime, kad brolis jas gautų vietoje ir laiku.

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?