Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovana draugei

Turi draugę, bet neturi dovanos jai? O tai visai ne problema, tai malonus iššūkis. Renkant dovaną draugei reiktų žinoti keletą paprastų dalykų. Svarbu atsiminti, kad originaliausia dovana merginai yra ta, kuri yra susijusi su reikšmingiausiomis Jos gyvenimo sritimis.

Prieš renkant dovaną Jai, pirmiausia reikėtų gerokai pagalvoti apie tai, ko Ji labiausiai nori ir apie ką dažniausiai kalba, nes dažnai merginos norus išsako garsiai, o mes kartais jų net eužfiksuojame. Galbūt ji yra sakiusi, kad būtų smagu pailsėti arba dažnai sako, kad pavargo ir nori pailsėti. Dovanok masažą, nakvynę dvare, SPA procedūrų kompleksą. Tokius momentus svarbu pagauti ir atsiminti, kad atėjus progai pirkti dovaną draugei - būtų daug lengviau išsirinkti.

Veiklų rūšys
Rasta: 584
Jūs peržiūrėjote 60584

Kaip išrinkti dovaną draugei?

Kas kitas geriau pažįsta savo draugę, jeigu ne Tu? Svarbiausios taisyklės norint nupirkti teisingą dovaną draugei:
Klausyk ką ji kalba. Juk ji bus kažkada minėjusi, kad norėtų to ar ano, o tokius draugės žodžius vertėtų užfiksuoti savo atmintyje ir atėjus progai netikėtai ją nustebinti, o jeigu turi noro, gali ir be progos stebinti draugę.

Verta atkreipti dėmesį į smulkmenas. Dabar galvoji, kokios jos galėtų būti? Paprasta, atkreipk dėmesį kokias gėles ji mėgsta, kokią muziką ji klausosi, kokius aksesuarus dažniausiai nešioja, o svarbiausia, ką mėgsta veikti laisvalaikiu. Taip bus lengviau išrinkti dovaną draugei. Turėsi daug informacijos, kas patinka jai, o ko ji galbūt net nemėgsta. 

Geriausia dovana draugei - dovanų čekis?

Dovanų kuponai visada gelbsti. Jei vis dėl to neišsirenki, ką padovanoti mylimajai pasinaudok internetu. Padovanok dovanų kuponą parduotuvės, kuri jai patinka. Nusivesk į kiną kartu pažiūrėti filmo. Nusivesk gurmaniškos vakarienės, kuri bus ne tik skani, bet ir romantiška. O gal jai patiktų ekstremalus laisvalaikio  praleidimas? Puikus pasirinkimas būtų „Easydrift“ pamoka, jodinėjimas žirgais, pasivažinėjimas „Ferrari“ miesto gatvėmis. O gal Tavo draugė ištroškusi dar daugiau nuotykių? Komiškas šou „Shitty dinner“, vakarienė su siaubo elementais „Haunted Dinner“ paliks ne tik daug įspūdžių, bet ir juoko ir galbūt baimės.
Svarbiausia, nenustok stebinti savo draugės, merginos mėgsta dėmesį. Dovana draugei gali būti nebrangi, bet labai svarbi. Nuotykiai ir įspūdžiai išlieka visam laikui. Tad, prieš renkant dovaną, gerai apgalvok ir prisimink, kokia ji, kas patinka, ką yra minėjusi, taip bus lengviau ir dovana draugei bus išrinkta paprasčiau.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?