skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Superautomobiliai

Šimtų arklio galių ūžesys, kunkuliuojantis pagreitis ir žąsies odą gniaužiantys pojūčiai – visa tai patirsite už superautomobilio vairo, pasirinkę pasivažinėjimą trasoje arba mieste! Išsirinkite savo svajonių dovaną ir leiskitės į gyvenimo kelionę. Šiais laikais susižavėjimas sportiniais automobiliais neturi ribų, o svajonė vairuoti tokią transporto priemonę tampa vis labiau prieinama. Tačiau daugeliui iš mūsų superautomobilio įsigijimo ar nuomos kaina gali būti per didelė. Laimei, yra sprendimas, kaip įgyvendinti šią svajonę neišleidžiant didžiulių sumų. Superautomobilių kuponai – tai dovanos, atveriančios duris į jaudinančio vairavimo, miesto gatvėmis ar lenktynių trasoje, pasaulį. Pasivažinėjimas greitu automobiliu trasoje bus puiki dovana visiems adrenalino mėgėjams!

Veiklų rūšys
Rasta: 11

Neįkainojamos akimirkos prie superautomobilio vairo

Ar automobiliai buvo jūsų mėgstamiausias žaislas nuo mažens? Ar jus jaudino variklio garsas? Gal jums reikia automobilio gimtadienio dovanai? Dabar turite unikalią galimybę sėsti prie vieno iš savo svajonių automobilių vairo. Ar tai būtų itališkas Ferrari, Lamborghini ar Maserati, vokiškas Porsche, angliškas Aston Martin, ar amerikietiški klasikiniai Chevrolet Camaro, Ford Mustang ir Dodge Viper. Išbandykite pramogas trasoje arba mieste – pasivažinėjimas tikrai bus nepamirštamas!

Ir tai dar ne visi turimi prekių ženklai. Įgyvendinkite vieną didžiausių savo svajonių. Tai neįtikėtinų emocijų, kurios suteiks jums ypatingų prisiminimų, garantija! Pasivažinėjimas sportiniu automobiliu yra puiki dovana tiek sau, tiek mylimam žmogui. Turime ką pasiūlyti kiekvienam. Užsisakykite kuponą pasivažinėjimui ir įsitikinkite, kiek daug džiaugsmo gali suteikti greitas vairavimas! Išpildykite savo svajones, juk pasivažinėjimas sportiniu automobiliu išties nepamirštamas nuotykis ir galimybė...patirti sunkiai nenusakomų emocijų! Dovanos kupono pavidalu garantuoja išties unikalią patirtį, todėl jos yra daugiau nei tik dovana, kuri atsidurs spintos dugne. Jos puikiai tinka kaip gimtadienio dovana. Peržiūrėkite, kiek daug sportinių automobilių siūlome ir padovanokite staigmeną, kuri pradžiugins bet kurį automobilių gerbėją. Ir nesvarbu, ar važiuosite miesto gatvėmis, ar trasoje.

Trasoje ar miesto gatvėse?

Vairuoti sportinį automobilį – daugelio žmonių svajonė. Tai šaunus būdas švęsti gimtadienį. Pasirinkite vairavimo kuponą ir nustebinkite save! Jei ieškote tinkamo automobilio dovanai, pas mus jį tikrai rasite. Automobilių pasaulis pilnas nuostabių, vis labiau technologiškai pažangių automobilių, kurie slepia daugybę paslapčių ir yra didžiulė pagunda greito vairavimo mėgėjams. Tarp šių automobilių yra ir prabangių automobilių – visame pasaulyje dievinamų klasikinių automobilių, kurie jau daugelį metų yra paklausių sportinių mašinų priešakyje. Automobilio pasirinkimas ne vienintelė dilema, su kuria susiduriama, svarbus aspektas yra ir tai, kur išbandysite šį nepaprastą automobilį. Važiuoti galima trasoje arba miesto gatvėmis. Tad, ką pasirinkti? Viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Tiek važiavimas trasoje, tiek važiavimas miesto gatvėmis turi didelių privalumų!

Kodėl vairavimas trasoje yra geras pasirinkimas? Tokia dovana yra daugiau nei tik materiali dovana! Trasose vyksta renginiai, o tai reiškia, kad vienoje vietoje vienu metu yra daug automobilių ir daug žmonių. Tai garantuoja nepakartojamą atmosferą ir smagų bendravimą su kitais entuziastais, todėl toks pasirinkimas tikrai bus naudingas! Važiavimas lenktynių trasoje vyks pasirinktu automobiliu, o atstumas, kurį reikia įveikti, yra iš anksto nustatytas ratų skaičius. Keleivio vietoje sėdės profesionalus vairuotojas, kuris pasirūpins jūsų saugumu ir duos patarimų, kad pasivažinėjimas sportiniu automobiliu būtų dar malonesnis. Vairavimo lenktynių trasoje kuponai – puiki galimybė įgyvendinti savo aistrą sportiniams automobiliams ir pajusti adrenalino antplūdį prie galingos transporto priemonės vairo. Vairavimas lenktynių trasoje – tai ne tik pasivažinėjimas sportiniu automobiliu, tai tikra patirtis, kuri suteiks jums nepamirštamų įspūdžių. Lenktynių trasoje turėsite galimybę patirti tikrąsias sportinio automobilio galimybes ir išbandyti jo našumą. Saugios trasos sąlygos garantuoja gerai praleistą laiką! Pasivažinėjimas superautomobiliu – galimybė išvystyti įspūdingą greitį ir pasijusti tikru lenktynininku! Pasirinkite kuponą ir statykite už pasivažinėjimą, kuris įsimins ilgam! Renginio metu galėsite pamatyti ir išgirsti įvairius sportinius automobilius, o tai neabejotinai bus nepakartojama patirtis kiekvienam automobilių entuziastui. Puikiai praleisti laiką automobilių pasaulio apsuptyje – išties puiki dovanos idėja.

Antroji galimybė, kurią galima realizuoti, yra važiavimas miesto gatvėmis, tai pasiūlymas tiems, kurie norėtų vairuoti pasirinktą automobilį miesto gatvėmis ir pamatyti, kaip greitai automobiliai važiuoja miesto sąlygomis. Superautomobiliai garantuoja daug įspūdžių ir lenktynių trasoje, ir gatvėse! Šio pasivažinėjimo trukmė priklauso nuo pasirinkto varianto. Jis vyksta iš anksto nustatytu maršrutu ir laikantis kelių eismo taisyklių. Praleiskite laiką vairuodami sportinį automobilį, atverdami duris į nepaprastą pasaulį, kuriame pirmauja sportiniai automobiliai. Bet kuris automobilių gerbėjas apsidžiaugs gavęs tokią dovaną! Metas sužinoti, kokie pojūčiai jūsų laukia mieste ar trasoje – vairavimas tikrai pakels adrenalino lygį. Dovanokite automobilių dovanas ir pradžiuginkite savo artimuosius!

Važiavimas prabangiu automobiliu

Patirtis prie automobilio vairo nėra vienintelė galimybė – turime galimybių ir tiems, kurie neturi vairuotojo pažymėjimo, bet taip pat trokšta automobilinių įspūdžių ir norėtų apžiūrėti trasą arba pasivažinėti po miestą. Matote, įgyvendinti svajonę nėra sunku! Co-drive – tai unikalus pasivažinėjimas keleivio sėdynėje, garantuojantis automobilinių troškimų išsipildymą. Pasirinkite lenktynių trasą arba miesto gatves. Padarykite sau dovaną arba leiskite artimam žmogui praleisti laiką vairuojant sportinį automobilį. Atraskite, kaip smagu pajusti greitį sėdint keleivio vietoje – adrenalinas garantuotas!

Vairavimas yra tikras malonumas, kuriuo galite mėgautis ir nesėsdami prie vairo! Peržiūrėkite, kokių kitų automobilių turime, ir išsirinkite savo svajonių dovaną. Vairavimo malonumai galimi ir neturint vairuotojo pažymėjimo – šios dovanos yra tikras malonumas!

Pasirinkite jums tinkamą variantą – raskite savo svajonių automobilį

Sėskite prie automobilio vairo arba sėdėkite keleivio vietoje ir patys pajuskite sportinės mašinos galią! Variklio garsas garantuoja didelį jaudulį, kurį ilgai prisiminsite. Ar nuolat stebite „Formulės 1“ lenktynes ir slapta svajojate apsimesti Lewisu Hamiltonu? Vairavimas trasoje – kažkas būtent jums! Išsirinkite automobilį ir patirkite lenktynių trasos jaudulį. Tai didžiausia automobilių sporto pramoga. Jūsų laukia profesionalūs instruktoriai, kurie trasoje užtikrina maksimalų saugumą, todėl galėsite susikoncentruoti į patį vairavimo malonumą. Automobilių entuziastams tai unikali galimybė iš arti susipažinti su automobilių technologijomis ir galimybėmis. Užsisakykite vairavimo kuponą ir įsitikinkite, kad svajones įgyvendinti paprasta. Dovanos patirčių pavidalu – tai nepamirštamo malonumo garantas!

Greito automobilio vairavimas

Ieškote ko nors kitam keturračių gerbėjui? Nežinote, kaip geriausiai išpildyti svajonę? Pas mus rasite geriausią dovaną motociklų gerbėjui, kuri jį ar ją tikrai pradžiugins! Naudodamasis patirčių paketais Dovanų rinkinys „MISIJA: ADRENALINAS“ ir Dovanų rinkinys „Greičio fanui“, dovanos gavėjas gali pasirinkti vieną atrakciją, kurią norėtų patirti. Važiuoti lenktynių trasa? Ar miesto džiunglėse? Tarp siūlomų variantų yra įvairių dovanų! Važiavimas automobiliu lenktynių trasoje unikali dovana, kuri tikrai įstrigs dovanojamo asmens atmintyje. Lenktynių trasa garantuoja daugybę įspūdžių! Tereikia išsirinkti vieną iš pasiūlymų, susitarti dėl įgyvendinimo datos ir sužinoti, ką reiškia važiavimas sportinių automobilių trasa. Įdomus variantas yra ir dvikovos – galimybė išbandyti ne vieno, o dviejų automobilių galimybes! Išsirinkite dvikovos automobilį ir sėskite prie vieno ir kito automobilio vairo, kad galėtumėte palyginti, kuris automobilis geresnis! Sportinio automobilio kuponas – tai pasitenkinimo garantija jūsų mylimam žmogui! Dovanos gavėjas pats pasirenka savo patirtį, todėl pasivažinėjimas sportiniu automobiliu bus pritaikytas pagal jo pageidavimus ir gali išpildyti jo svajones! Pasirinkite vairavimo kuponą ir garantuokite savo artimajam nepaprastą patirtį. 

Kaip atrodo lenktynių trasa?

Vairavimas trasoje – tai kitoks važiavimas specialiai suprojektuotoje ir parengtoje trasoje, skirtoje varžytis automobiliams ar motociklams – gali puikiai tikti kaip dovana! Tipinei trasai būdinga plati, lygi ir gerai prižiūrima danga, kurioje galima važiuoti dideliu greičiu. Tokiose trasose paprastai yra daug įvairaus sudėtingumo posūkių, tiesių atkarpų ir avarinio sustojimo vietų, kuriose transporto priemonės gali sustoti avarijos atveju. Lenktynių trasose taip pat įrengti įvairūs ženklai, apsauginiai barjerai ir saugos sistemos, kad būtų sumažinta nelaimingų atsitikimų rizika. Kiekviena lenktynių trasa turi savitų ypatybių ir išskirtinių elementų, kurie sukuria unikalų išdėstymą ir suteikia vairuotojams bei žiūrovams nepamirštamą varžybų ir vairavimo patirtį.

Serviso alėja lenktynių trasoje – tai specialiai tam skirta zona, kurioje atliekama varžybose ar treniruotėse dalyvaujančių transporto priemonių techninė priežiūra ir aptarnavimas. Tai svarbi trasos dalis, kurioje lenktynių komandos gali atlikti įvairius transporto priemonių paruošimo ir remonto darbus prieš lenktynes ir po jų. Serviso alėjoje paprastai įrengiami stendai padangoms keisti, mechaniniams reguliavimams atlikti, degalams papildyti ir kitiems techninės priežiūros darbams atlikti. Peržiūrėkite mūsų siūlomus variantus – vairuoti superautomobilį vienoje iš trasų yra nepamirštama patirtis. Garantuojame, kad vairavimas trasoje – tai svajonės išsipildymas. Pasirinkite dovaną, kuri nustebins!

Vairuokite sportinį automobilį – įgyvendinkite savo svajones!

Važiavimas trasoje yra unikalus pasiūlymas! Renginių metu galite vairuoti pasirinktą modelį ir grožėtis kitais automobiliais. Peržiūrėkite mūsų asortimentą, kuriame rasite daugybę sportinių automobilių, galinčių jus nudžiuginti. Galėsite mėgautis vairuodami savo svajonių transporto priemonę. Ktm X Bow ar Nissan GTR? Arba „Lamborghini“ ar „Ferrari“! Pasirinkimų yra daugybė – ir jie tikrai pateisins jūsų lūkesčius! Kiekvienas iš šių automobilių siūlo skirtingą greitį ir patirtį. Dovanos vairavimo kuponų pavidalu - tai unikali galimybė išpildyti savo svajones apie automobilizmą.

Superautomobiliai kasdien gali būti nepasiekiami, todėl jie puikiai tinka kaip gimtadienio dovana, kuri pradžiugins bet kurį vairuotoją - tiek jauną, tiek patyrusį! Padarykite artėjantį gimtadienį nepamirštamą. Dovana - įspūdžių dovana – puikiai tiks ir kitomis progomis. Dovana – vairavimas trasoje pradžiugins per Kalėdas, Vaikų gynimo dieną, vardadienius ar Valentino dieną! Yra daugybė dienų, kuriomis galima pradžiuginti mylimą žmogų. Patikrinkite, kiek sportinių automobilių laukia jūsų ir dovanos gavėjo. Automobilių dovanos ne tik suteiks daug džiaugsmo, bet ir įsimins kaip gražūs prisiminimai! Jei nežinote, kokią transporto priemonę pasirinkti, rinkitės dovanų kortelę! Super automobilių asortimentas leis šią dovaną paversti nepamirštama. Važinėjimas trasoje – jaudinantis reikalas!

Lamborghini Gallardo ar Lamborghini Huracan - kurį rinktis?

Pasirinkimas tarp „Lamborghini Huracan“ ir „Gallardo“ važiavimui trasoje priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant individualius pageidavimus ir lūkesčius. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Lamborghini Huracan yra naujesnis modelis. Tačiau abu pasižymi išskirtiniu ir patraukliu dizainu, todėl šiuo požiūriu pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų skonio. Pirmasis „Huracan“ buvo pagamintas 2014 m. Modelyje sumontuotas 5,2 l V10 variklis. Jo galia, priklausomai nuo versijos, yra nuo 602 iki 640 AG. Nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per maždaug 2,9-3,2 sekundės. Maksimalus greitis svyruoja nuo 325 iki 340 km/val. Automobilyje sumontuota automatinė dviejų sankabų pavarų dėžė.

Kita vertus, „Gallardo“ – tai 2003-2013 m. „Lamborghini“ gamintų superautomobilių serija. Gamybos metu modelis buvo keletą kartų modifikuotas ir patobulintas, o tai turėjo įtakos jo galimybėms. Automobilis, priklausomai nuo versijos, turi 5,0 arba 5,2 l variklį. Jo galia svyruoja nuo 500 iki 570 AG. Pagreitėjimas nuo 4,2 iki 3,4 sekundės. Maksimalus greitis nuo 309 iki 320 km/val. Tai apytiksliai skaičiai, kurie skirtingose šio modelio serijose skiriasi!
Galutinis sprendimas priklauso nuo jūsų prioritetų ir pageidavimų. Ir „Gallardo“, ir „Huracan“ yra puikūs automobiliai, tinkami važiuoti trasoje, ir suteiks nepamirštamų įspūdžių.

Brangiausias „Ferrari“ pasaulyje!

Ar žinojote, kad Stirlingo Mosso „Ferrari 250 GTO“, kurį 2012 m. vasarį nusipirko nežinomas kolekcininkas, yra brangiausias kada nors pagamintas „Ferrari“. Šis modelis buvo gaminamas 1962-1964 m. ir buvo pagaminti tik 33 egzemplioriai. Jame sumontuotas 3,0 l V12 tipo agregatas, išvystantis 304 AG, kuris nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 6,1 sekundės, o maksimalus greitis siekia apie 280 km/val. Ši „Ferrari“ išties unikali.

Kodėl prabangūs automobiliai tokie brangūs net ir praėjus daugeliui metų po jų gamybos pabaigos? Čia svarbūs keli veiksniai. Svarbios yra naudojamos medžiagos, kurios paprastai yra aukščiausios kokybės. Prie kainos prisideda ir interjeras – turtingas ir prabangus, su unikaliomis detalėmis. Specialus dizainas leidžia automobiliui išsiskirti iš kitų pasiūlymų. Gamyba dažnai būna ribota, o vienetų skaičius – minimalus. Gaminys skirtas elitinei grupei, o už įspūdžius ir istoriją tenka brangiai sumokėti!

Pasivažinėjimas automobiliu – dovana, garantuojanti didelę adrenalino dozę

Superautomobilių kuponai – tai naujoviška dovana, atverianti duris į įspūdingą sportinių automobilių pasaulį. Tai ne tik galimybė vairuoti prabangų automobilį, bet ir unikali galimybė pasijusti tikru sportinio automobilio vairuotoju ir patirti adrenalino antplūdį lenktynių trasoje ar miesto gatvėse. Vairavimas trasoje – tai galimybė, garantuojanti emocijas tiesiai iš „Formulės 1“ lenktynių!

Tai dovana, suteikianti nepamirštamų įspūdžių ir galinti tapti puikia dovana automobilių entuziastams ir visiems, ieškantiems įdomių nuotykių. Pamatykite sportinių automobilių galimybes ir mėgaukitės jaudinančia kelione! Pats metas patirti, ką reiškia pramogos lenktynių trasoje. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?