Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pirtys ir baseinai

Dovanokite galimybę pasinerti į atpalaiduojančius SPA malonumus! Jums ir Jūsų draugams siūlome pasimėgauti gaivinančiu vandens procedūrų poveikiu. Pirtys ir baseinai, sūkurinės vonios...Baseinų ir pirčių kompleksai visoje Lietuvoje! Kartu su artimaisiais ir draugais lepinkitės vandens pramogomis visus metus!

Juk geriausias atsipalaidavimo būdas - SPA malonumai! Vandens pramogos Jūsų lauks baseinų ir pirčių erdvėje „Aušra“. O kas gali būti geriau už poilsį lietuviškoje garinėje pirtyje, pasipliuškenimą baseine ir atpalaidojantį nugaros masažą? Nuostabusis SPA ritualas „Gamtos prisilietimas“ suteiks Jums galimybę atgauti jėgas bei pajusti kūno ir minčių harmoniją. Ar jau lankėtės Bistrampolio rūmų dvare? Nepraleiskite progos, tą padaryti, kartu su mylimu žmogumi lepindami save kaitinančios pirties ir sūkurinės vonios teikiamais malonumais.

Veiklų rūšys
Rasta: 28

Pirtys ir baseinai - dovana artimam žmogui?

Baseinų ir pirčių malonumai pradžiugintų kiekvieną. Nustebinkite artimą ir kartu su draugų kompanija apsilankykite sveikatingumo centre „Aronija“. Pasiūlymo metu kaitinsitės dvejose pirtyse, maudysitės baseine, bendrausite baseino poilsio zonoje. Norite laiką skirti tik mylimam žmogui? Tada, romantiškai praleisti jį  „Angel SPA“ centre. Čia Jūsų lauks turkiška, infraraudonųjų spindulių pirtis ir sūkurine vonia puošta žiedlapiais.

Turite laisvo laiko ir galvojate kaip jį prasmingai išnaudoti? Atvykite į baseinų ir pirčių erdvę „Harmony Park“. Galėsite pajusti visišką atsipalaidavimą ir džiaugsitės neribotu vandens pramogų poilsiu. Geras emocijas pažadins ir padės atgauti jėgas SPA centrų tinklas - „Saulėja“. Pramogos metu palepinti save saunos pirtyje, šiltoje sūkurinėje vonioje bei kūno šveitimu, po kurio Jūsų oda taps maloniai švelni. 

Savaitgalis dviese su pirtimis ir baseinais

Sukate galvą, kaip pradžiuginti antrąją pusę gimtadienio ar Valentino dienos proga? Svajojate apie jaukų savaitgalį dviese? Norite įdomesnės nakvynės su pirčių ir baseinų malonumais už Lietuvos ribų?  „City Hotel Teater“ viešbutyje, esančiame Latvijos sostinėje Rygoje, pamiršite visus rūpesčius ir mėgausitės malonia viešnage „LUX“ klasės apartamentuose bei pirčių ir baseinų pramogomis. Veide atsirastų šypsena, o kūną užplūstų patys maloniausi jausmai, jei leistumėte sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti nakvyne „Opera Hotel & SPA“. Būtent tokius potyrius kartu su SPA procedūromis, skania vakariene ir pramogomis vandenyje su brangiu žmogumi šalia siūlo Rygos senamiestyje įsikūręs viešbutis. Skirk laiką sau ir artimam žmogui ir padovanok galimybę pasimėgauti karališkomis SPA procedūromis!

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?