Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Skrydžių dovanos

Norite pajausti skrydžio magiją ir atrasti naujų nežemiškų pojūčių? Dovanokite skrydžio malonumą! Garantuojame nepamirštamus, adrenalinu prisotintus įspūdžius. Turime daugybę kvapą gniaužiančių ekstremalių nuotykių: akrobatinius skrydžius, šuolius iš didelio aukščio, pilotavimo pamokas ir netgi skrydžius naikintuvu.

Jei dangus jums ramybės ir grožio erdvė, rinkitės šias dangiškas dovanas: skrydžius oro balionu, pažintinius skrydžius arba skrydžius virš istorinių Lietuvos vietų. Atraskite stulbinančius vaizdus iš aukštai – pamatykite net 44 ežerus, įstabias Panevėžio apylinkes, Trakų kraštovaizdį arba miestų – Vilniaus ir Kauno – žavesį. Šiems potyriams nėra lygių, oro pramogos bus geriausia ir originaliausia dovana. Tegul nežemiškos patirtys prasideda šiandien!

Veiklų rūšys
Rasta: 97
Jūs peržiūrėjote 6097

Degate noru pakilti į dangų arba padovanoti nuostabius potyrius kitam? Nedvejokite, nes tai nuostabi patirtis! Didžiają dalį savo laiko praleidžiame ant žemės, todėl pakilti į orą yra dar smagiau. Pasikeičia mums įprastas horizontas – paukščio žvilgsniu galime pažvelgti į mums iš apačios visai kitaip matomas erdves. Pramogą rinkitės pagal tai, kokios emocijos ar potyrio trokštate jūs arba žmogus, kurį sveikinsite. Išbandykite skrydį oro balionu, skrydžius parasparniu, lėktuvu, šuolius parašiutu arba su virve nuo tilto.

Pasakiški skrydžiai oro balionu

Nukeliaukite tarsi į kitą pasaulį su oro balionu, pakibusiu virš nuostabiausių Lietuvos ežerų bei miškų. Oro balione laikas atrodo sulėtėja, gamta nutyla, o aukštis neatrodo toks didelis. Jei jums trūksta magiškų bei užburiančių potyrių – skriskite oro balionu. Galbūt ši dangaus pramoga jums primins vaikystę, kai iš apačios stebėjote milžiniškus balionus lengvai kybančius padangėje. Skriskite virš savo miesto ar apylinkės: turime skrydžių Vilniaus, Trakų, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių vietovėse. Šią pramogą taip pat galite rinktis romantiškai progai – tik skrydis dviems. O galbūt norite pramogos šeimai – turime skrydžių keturiems. Šį nuotykį taip pat galite padovanoti ir vaikui.

Kvapą gniaužiantys šuoliai parašiutu

Jei kasdienybėje jums trūksta adrenalino ir aštrių pojūčių, šuolis parašiutu tikrai nenuvils. Meskite sau ar kitam iššūkį padaryti tai, apie ką svajojate, tačiau neišdrįstate. Šuolis parašiutu, tai ne šiaip pramoga, tai – drąsos ir veržlumo ženklas. Leiskitės į šį nutrūktgalvišką nuotykį ir visą gyvenimą jį prisiminsite. Belieka išsirinkti, su kokiu parašiutu šoksite – sparno ar kupolo tipo. Taip pat nuspręskite ar prireiks instruktoriaus pagalbos, o gal norite šokti iš rekordinio aukščio arba virš ežero? Nedvejokite ir ryžkitės atradimams!

Nepamirštami skrydžiai parasparniu

Svajojate išbandyti skrydį parasparniu? O gal norite artimam žmogui padovanoti tai, ko jis ilgai nepamirš? Skrydis parasparniu tam puikiai tiks. Tai kiek mažiau ekstremali alternatyva šuoliams parašiutu ir su virve. Parasparnį nėra lengva valdyti, todėl siūlome parasparnių pilotavimo kursus. Jei norite daugiau adrenalino rinkitės akrobatinį skrydį parasparniu – kartu su profesionaliu pilotu patirsite unikalią akrobatinę programą 400 metrų aukštyje.

Įspūdingi apžvalginiai skrydžiai lėktuvu

Apžvalginis skrydis lėktuvu nukels jus ten, kur nesate buvę. Galite grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais arba patys išbandyti piloto kėdę. Tikrai išsirinksite iš didelės skrydžių įvairovės: rinkitės iš skrydžio virš 44 ežerų, romantiško, mokomojo arba akrobatinio skrydžių. Jei norite padovanoti netradicinę, unikalią dovaną, siūlome skrydį naikintuvu. Šios idėjos niekas tikrai nepralenks, ji akimirksniu pelnys geriausios dovanos titulą.

Ekstremalūs šuoliai su virve

Labiausiai nutrūktgalviški žmonės džiaugsis šuolio su virve dovana. Patirkite, ką reiškia laisvas kritimas. Jei rinksitės šią pramogą, drąsiai galėsite teigti, kad esate bebaimis. Seniai svajojate pasijusti tarsi Indiana Džounsas? Štai jūsų proga! Nustebinkite kitus savo troškuliu nuotykiams.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?