Apžvalginis skrydis lėktuvu

Grožėkitės apylinkėmis iš paukščio skrydžio! Įvairūs miestai su nepakartojama panorama laukia Jūsų. Skrendant virš Trakų ir 44 ežerų patirsite pačius maloniausius potyrius. Pradžiuginkite romantišku skrydžiu virš Kauno savo antrąją pusę.

O gal puiki proga apsilankyti Šiauliuose ir paskraidyti virš Daugyvenės kraštovaizdžio draustinio? Adrenalino mėgėjus nustebinkite pažintiniu akrobtiniu skrydžiu lėktuvu. Įvairūs triukai, neapsakomas vaizdas pro langą garantuos nepakartojamą patirtį. Tegul diena būna įsimintina skrendant lėktuvu!


Skrydis lėktuvu - originali dovana

Skriskite lėktuvu virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kuršių Nerijos ir atraskite pažįstamų vietų žavesį. Romantikos ieškotojams siūlome skristi virš Trakų. Adrenalino fanus kviečiame į akrobatinį skrydį, o išskirtinių dangaus potyrių mėgėjams siūlome kelionę parasparniu. Dovanokite dangaus platybes!

Skrendant lėktuvu atsiveria patys gražiausi vaizdai. Puiki proga pamatyti Kauną, Trakus, Šiaulius ir kitus miestus sklandant padangėmis. Skrisdami lėktuvu virš Trakų galėsite grožėtis nepaprasta gamta, atsipalaiduoti ir mėgautis nauja patirtimi. Taip pat, turėsite galimybę pilotuoti lėktuvą, kas pramogą pavers dar labiau įsimintina. Kaune Jūsų lauks pažintinis mokomasis skrydis. Čia kartu su pilotu nardysite pro debesis, stebėsite kraštovaizdį ir bent akimirkai tapsite pilotu. Pramogos pabaigoje įgysite skrydžio sertifikatą. Geros emocijos tiesiog trykšte trykš! Su linksma kompanija pramogauti dar smagiau.

Kartu su mylimais žmonėmis skriskite virš Šeduvos. Pasiūlymo metu pakilsite į dangų, o pro lėktuvo langą atsives nepakartojami vaizdai. Romantiška aplinka Šiauliuose suteiks pačius šilčiausius jausmus. Skrydžių mėgėjai links maloniai nustebinti pažintiniu skrydžiu iš Kauno į Trakus. Trijų žmonių grupė neturės kada nuobodžiauti. Bus smagu išvysti apylinkes iš aukščiau, o skrendant atgal į Kauną turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamesnį maršrutą.

Adrenalino mėgėjams - ekstremalūs skrydžiai

O gal metas išbandyti kažką visiškai naujo? Adrenalino mėgėjus nustebinkite nepamirštama dovana. Ekstremalus skrydis naikintuvu L-39 Latvijoje paliks be žado kiekvieną nuotykių mėgėją! Į pasiūlymą įeina- skrydžio instruktažas; pažintis su lėktuvu ir jo valdymo pagrindais; skrydis naikintuvu L-39 su akrobatiniais elementais; lėktuvo valdymas. Išbandykite ir kitas pramogas- privatus skrydis sraigtasparniu virš Trakų; realaus skrydžio simuliatorius; akrobatinis skrydis su filmavimu. Pasinerk į nuotykius ir įgyk neįkainojamos patirties mėgaudamasis apžvalginiu skrydžiu lėktuvu

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje