skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Sodybos, nameliai prie ežero ir privatus poilsis

Ieškote dovanos, kuri leistų bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir pasimėgauti maloniu poilsiu miškų ir ežerų apsuptyje? Pasimėgaukite išskirtiniu poilsiu Lietuvos ir Latvijos gamtoje. Sodybos, privatus poilsis, nameliai prie ežero, „glamping“ palapinės ir laikas gamtoje, kuris leis pamiršti visus rūpesčius ir pasimėgauti poilsiu. Poilsio idėjos nuo Varėnos miškų iki pajūrio gaivos, nuo išskirtinių ir egzotiškų gazebų iki prabangių palapinių... 

Jokio miesto šurmulio, jokių rūpesčių tik tyras poilsis, ežero tyla ir miškų gaiva!

Veiklų rūšys
Rasta: 30

Poilsis gamtoje

Poilsis - viena populiariausių dovanų idėjų. Tačiau yra tokių, kurie nemėgsta kurorto šurmulio, žmonių gausos ir viešbučio tipo kambarių. Jie nori ramybės, išskirtinumo ir artumo su gamta. Būtent jiems sukūrėme pasiūlymus, kurie atitiktų poreikį ir sužadintų norą iš naujo pažinti gamtą ir Lietuvos grožį.

Nameliai prie jūros

Poilsis prie jūros - tobula idėja, kai ieškote dovanos mėgstančiam keliauti, tačiau neturinčiam daug laiko. Galime tik pasidžiaugti, jog pajūris siūlo ne tik puikų poilsį, išskirtinę gamtą ir vis daug pramogų. Apsistojus jaukiuose nameliuose Palangoje arba išskirtiniame poilsio komplekse Karklėje atrasite jūros ošimo ramybę ir išskirtinį poilsį. Čia puikiai susipins: gamta ir miestas, ramybė ir lėtas, tačiau ritmingas uostamiestis.

Nameliai prie ežero

Lietuva - ežerų kraštas. Jauki ramybė, vasaros vėjas ir jūs maloniai iriatės valtele ežere. Puiki dovanos idėja, tiesa? Padovanokite poilsį nameliuose prie Trakų, kur rytą galima pasitikti žvelgiant į Galvės ežerą. Arba nustebinkite artimą Varėnos gamtos grožiu ir poilsiu „Nakcižibyje“. Pabėgant nuo miesto šurmulio atrodo sustoja laikas ir galima iš tiesų atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius.

Išskirtinės poilsio idėjos

Jei ieškote kažko netradicinio, kažko, kas priverstų dovanos gavėją nusišypsoti ir pasakyti „Wow!“, padovanokite netradicinį poilsį gamtoje. „Glamping“ - tai prabangios, egzotiško stiliaus palapinės, kuriose rasite visus patogumus. Maudynės ežere, kubilas, „grill“ patiekalai ir tikras poilsis, kuris bent trumpam nukels į egzotiškus kraštus. Dar viena puiki idėja nestandartinei dovanai - poilsis kabančioje palapinėje. Privačiame miške įsikūrusi maža ir privati tvirtovė leis mėgautis poilsio įspūdingos formos palapinėje, kuri kybo medžiuose, pusryčiauti terasoje ir atsipalaiduoti medžiuose kabančiame hamake, kur tolumoje matysis besiganantys žirgai...


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?