skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos ir atrakcijos Palangoje

Praleiskime laisvalaikį pajūryje - Palangoje! Banguojanti jūra ir smėlis jus kviečia pasimėgauti ne tik gamta, bet ir nuostabiomis pramogomis. Galbūt trokštate praleisti savaitgalį nuostabioje viloje Atostogų parke ar pasimėgauti skaniu maistu ant jūros kranto?

Lauksime jūsų Palangos kurorte, kur galėsite išbandyti daugelį pramogų bei pasiūlymų su šeima ar draugais. Nepraleiskite progos išbandyti ir vandens pramogų Baltijos jūroje, kurios liks ilgai atmintyje ir suteiks jums nepaprastas emocijas. Susitikime Palangoje!

Veiklų rūšys
Rasta: 79
Jūs peržiūrėjote 6079

Pramogos Palangoje

Bangų ošimas ir karščiausios pramogos jus pasitiks užsukus į pajūrio kurortą - Palangą! Populiariausiame Lietuvos krašte jūs galėsite pasimėgauti didele įvairove pasiūlymų, tad kvieskite šeimą ar draugus ir patirkite gražiausias akimirkas kartu. Čia galėsite išsirinkti įvairiausių vandens pramogų ar pasimėgauti jūros gėrybių patiekalais. Neabejoju, kad jums patiks nuostabusis Atostogų parkas, kur galėsite atsiriboti nuo miesto šurmulio ir pajusti gamtos prisilietimą rastinėse vilose, kur jūsų lauks ir lauko terasa atsiverianti į mišką. Galėsite išbandyti ir švedišką pusryčių stalą bei apsilankyti pirčių ir baseino komplekse. Ne mažiau jus nustebins ir plaukimas irklente ar slydlente Baltijos jūroje.

Vakaro užbaigimui jums siūlome apsilankyti nuostabiame restorane Žuvinė, kur paragausite jūros gėrybių ar gurmaniškų austrių jaukioje aplinkoje bei restorane Gabija galite paragauti netradicinių patiekalų bei smaližius džiugins išskirtiniai desertai. Trokštantiems veiksmo ir linksmybių siūlome atvykti į Boom parką, kuriame galėsite leistis nuo čiuožyklų, šokinėti ant batutų ar išbandyti vandens dviračius. Šis Boom parkas tiks ir draugų kompanijai bei visai šeimai patirti linksmą ir nepakartojamą dieną. O galbūt norite įveikti trasas nuotykių parke Lūšies kelias? Jūsų laukia 7 trasos ir net 90 skirtingų rungčių. Visus ekstremalus kviečiame pasivažinėti su ralio čempionais ir skrieti net 150-170 km/h greičiu. Visas pramogas galite rasti kurorte - Palangoje, kur ir lauksime jūsų!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?