skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos moteriai

Dovana moteriai – didžiausias vyrų galvos skausmas, kuris prieš kiekvieną šventę apsuka galvą. Tačiau nėra padėties be išeities, kartais reikia pagalvoti paprasčiau ir mažiau savo galvą apkrauti sunkiais dalykais. Juk šiuolaikinis pasaulis toks tobulėjantis, o mes bandome išrasti kažką naujo.
Ką manai apie skrydį oro balionu? Romantiška ir jausminga, emocionalu ir įspūdinga. Moterys yra paprastos ir vertina paprastus dalykus, todėl ir dovana moteriai gali būti paprasta. Galbūt tai atrodo per daug banaliai, bet moterys vertiną laiką praleista kartu, laiką, kurį gali skirti tik sau. Pagalvok, ar nebūtų malonu moteriai dovanoti įspūdžius ar palepinti ją rytietišku masažu vietoj to, kad pirktum suvenyrus, kurie renka dulkes ir džiugina tik tą akimirką, kai gauni. 

Veiklų rūšys
Rasta: 789
Jūs peržiūrėjote 60789

Moterys nusipelnė geriausių dovanų

Savo damoms dovanokite dovanas, kurių jos nusipelnė, kurios leistų joms pabėgti nuo  slegiančių rūpesčių ir atsibodusios rutinos. Leiskite joms ieškoti naujų atradimų. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į tai, kokia tai yra asmenybė, kokie jos yra pomėgiai, kokio būdo, kaip dažniausiai leidžia savo laisvą laiką.

Kokia moteriai ieškai dovanos?

Jei tai yra Tavo žmona gali dovanoti labiau asmeniškas dovanas pavyzdžiui, jodinėjimas žirgais, romantiška vakarienė, SPA dviem, romantiška nakvynė, skrydis oro balionu. Jei tai Tavo draugė – dovanok linksmas dovanas, kaip skrydis parasparniu, kino bilietai, dovanų čekis aksesuarų parduotuvėje. O galbūt dovana skirta mamai? Tuomet siūlome rinktis solidesnes dovanas. Galbūt tai gali būti viso kūno masažas? Juk mama yra brangiausia ir nori, kad atsipalaiduotų nuo buities darbų, pamirštų visus rūpesčius. Pasikviesk mamą į pasimatymą ir kartu pavakarieniaukite televizijos bokšte su nuostabiu vaizdu iš viršaus. Nusivesk į teatrą arba dovanok dovanų rinkinį „Mėgstantiems teatrą“ ir leisk jai išsirinkti pačiai bei kartu su savimi pasiimti savo draugę, galbūt jai tai patiks labiau nei leisti laiką namie. Ir žinoma, nenuvertink savo mylimosios, negalvok, kad ji nenori kažko ekstremalesnio. O kaip šaudymas iš kovinių ginklų ar „Easydrift“ vairavimas, o kodėl ne? Naujos patirtys visada palieka didesnį įspūdį.

Dovana moteriai visada asocijuojasi su dėmesiu ir rūpesčiu, nenuvilk jos ir išrink pačią nuostabiausią dovaną, kaip ir Tavo mylimo, juk ji nuostabi. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?