skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šarvuočiai

Norite nustebinti artimą išskirtine dovana? O gal patys svajojate praleisti laiką išbandydami kažką naujo ir kiek neįprasto? Pasivažinėjimas tanku garantuos įsimintinas akimirkas! Adrenalino mėgėjai bus patenkinti ekstremaliu pasivažinėjimu tankodrome.

Puiki proga sužinoti naujų dalykų apie karinę techniką ir pajusti galios jausmą skriejant karo galiūnais. Kartu su draugų kompanija patirkite nuotykius išmėgindami ekstremalaus tankisto išbandymo pramogą.  Pramogaukite ir kurkite įsimintinas akimirkas jau dabar!

Veiklų rūšys
Rasta: 5

Pasivažinėjimas tanku - puiki dovana kiekvienam

Pasijuskite tarsi tikrame karo lauke! Pasivažinėjimas tanku – puiki dovana kiekvienam, besidominčiam karine technika! Padovanokite draugui 15 tonų adrenalino - jis liks sužavėtas šio karinio monstro galia!

Kuo įdomesnė dovana, tuo daugiau įspūdžių! Esate karinės technikos gerbėjas? Patinka kai per kūną perbėga šiurpuliukai? Tuomet šis pasiūlymas, kaip tik Jums! Pasivažinėjimas tanku - tai ekstremali pramoga tinkanti bet kokiai progai. Įprasminkite savo dieną važiuodami tanku tankodrome. Čia įgysite žinių apie karines transporto priemones, ir pasijusite kaip tikrame karo lauke. „TANKS.LT“ būstinėje, esančioje Vilniuje, lėksite kariniu šarvuočiu FV432, visureigiu Chevrolet M1008 ir sunkvežimiu Volvo TGB 20.

Pasivažinėjimas tanku dviese

Pasiimkite į kelionę draugę ar draugą ir leiskitės į nuotykius kartu. Išmėginkite pramogą - ekstremalus pasivažinėjimas tankodrome dviem. Karinė technika, kuri iki šiol naudojama įvairiose šalyse paliks neišdildomus įspūdžius. Aštrūs pojūčiai ir adrenalino antplūdis garantuoti!

Turite svajonę pats valdyti karinį šarvuotį? Tuomet pats metas čiupti į savo rankas vairalazdes ir patirti neapsakomą jausmą skriejant šia neįprasta transporto priemone. Ekstremalaus tankisto išbandymo metu turėsite galimybę ne tik pasivažinėti, bet ir pavežioti savo draugus. Po trumpų apmokymų viską išmėginsite patys, lydimi profesionalaus instruktoriaus, o dienos įspūdžių dar ilgai nepamiršite! Svarstote ką nuveikti su linksma draugų kompanija? Ekstremalus pasivažinėjimas Jūsų lauks karinėje „TANKS.LT“ būstinėje. Galėsite pasiimti kartu net 10 žmonių ir išbandyti pasivažinėjimą šarvuočiu, visureigiu bei sunkvežimiu. Tankistas papasakos viską apie karinius galiūnus ir užtikris neįkainojamą laiką pasivažinėjimo metu. Po pasivažinėjimo kiekvienas liks maloniai nustebintas.

Dovanok gerą laiką mylimiems žmonėms važiuojant tanku!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?