Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu

Norite nustebinti artimą išskirtine dovana? O gal patys svajojate praleisti laiką išbandydami kažką naujo ir kiek neįprasto? Pasivažinėjimas tanku garantuos įsimintinas akimirkas! Adrenalino mėgėjai bus patenkinti ekstremaliu pasivažinėjimu tankodrome.

Puiki proga sužinoti naujų dalykų apie karinę techniką ir pajusti galios jausmą skriejant karo galiūnais. Kartu su draugų kompanija patirkite nuotykius išmėgindami ekstremalaus tankisto išbandymo pramogą.  Pramogaukite ir kurkite įsimintinas akimirkas jau dabar!


Pasivažinėjimas tanku - puiki dovana kiekvienam

Pasijuskite tarsi tikrame karo lauke! Pasivažinėjimas tanku – puiki dovana kiekvienam, besidominčiam karine technika! Padovanokite draugui 15 tonų adrenalino - jis liks sužavėtas šio karinio monstro galia!

Kuo įdomesnė dovana, tuo daugiau įspūdžių! Esate karinės technikos gerbėjas? Patinka kai per kūną perbėga šiurpuliukai? Tuomet šis pasiūlymas, kaip tik Jums! Pasivažinėjimas tanku - tai ekstremali pramoga tinkanti bet kokiai progai. Įprasminkite savo dieną važiuodami tanku tankodrome. Čia įgysite žinių apie karines transporto priemones, ir pasijusite kaip tikrame karo lauke. „TANKS.LT“ būstinėje, esančioje Vilniuje, lėksite kariniu šarvuočiu FV432, visureigiu Chevrolet M1008 ir sunkvežimiu Volvo TGB 20.

Pasivažinėjimas tanku dviese

Pasiimkite į kelionę draugę ar draugą ir leiskitės į nuotykius kartu. Išmėginkite pramogą - ekstremalus pasivažinėjimas tankodrome dviem. Karinė technika, kuri iki šiol naudojama įvairiose šalyse paliks neišdildomus įspūdžius. Aštrūs pojūčiai ir adrenalino antplūdis garantuoti!

Turite svajonę pats valdyti karinį šarvuotį? Tuomet pats metas čiupti į savo rankas vairalazdes ir patirti neapsakomą jausmą skriejant šia neįprasta transporto priemone. Ekstremalaus tankisto išbandymo metu turėsite galimybę ne tik pasivažinėti, bet ir pavežioti savo draugus. Po trumpų apmokymų viską išmėginsite patys, lydimi profesionalaus instruktoriaus, o dienos įspūdžių dar ilgai nepamiršite! Svarstote ką nuveikti su linksma draugų kompanija? Ekstremalus pasivažinėjimas Jūsų lauks karinėje „TANKS.LT“ būstinėje. Galėsite pasiimti kartu net 10 žmonių ir išbandyti pasivažinėjimą šarvuočiu, visureigiu bei sunkvežimiu. Tankistas papasakos viską apie karinius galiūnus ir užtikris neįkainojamą laiką pasivažinėjimo metu. Po pasivažinėjimo kiekvienas liks maloniai nustebintas.

Dovanok gerą laiką mylimiems žmonėms važiuojant tanku!

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje