Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos šeimai

Su šeima praleistas laikas yra neįkainojamas. Vykite pramogauti su mažaisiais į Vilniaus zoologijos sodą Zoopark. Mįslių mėgėjams galvosūkių kambarys bus puiki vieta pramankštinti smegenis! Tiek mažam, tiek dideliam mėgstančiam aktyvų laisvalaikį patiks pasijodinėjimas žirgais Lietuvos žirgyne.

O kas gali būti smagiau už malonų vėjo gūsį skrodžiant bangas? Pasiplaukiojimas jachta ar kanoja suteiks neužmirštamas akimirkas. Mūsų puslapyje rasite daug įvairių pramogų skirtų šeimai, beliko tik išsirinkti!

 
Veiklų rūšys
Rasta: 173
Jūs peržiūrėjote 60173

Dovanos ir pramogos visai šeimai

Ieškote dovanos šeimai, kuri nudžiugintų tiek mažą, tiek didelį? Smaližiams dovanokite fondiu vakarą, teatro mėgėjams spektaklį, o aktyvaus laisvalaikio mėgėjams dovanokite jodinėjimą ar apsilankymą nuotykių parke. Siūlome Jums dovanas, kurios visai šeimai suteiks nepamirštamų įspūdžių!

Pramogos ir nuotykiai šeimai viduje

Pramogaukite kartu su šeima! Pasiilgusiems gerų Holivudo filmų kokybę ir komfortą užtikrins Multikino kino teatras. Mėgausitės puikia audio sistema, dideliu ekranu, 3D vaizdu bei skanėstais kino seansų metu. Gliaudote mįsles kaip riešutus? Turite puikų loginį mąstymą ir lakią vaizduotę? Priimkite iššūkį ir išsilaisvinkite iš galvosūkių kambario. Surinkite 1-6 žmonių komandą ir pirmyn! Tėveliai, nustebinkite savo mažuosius padaužas praleisdami popietę Kikilio lizde“ Kavinėje galėsite gardžiuotis belgiškais vafliais su ypatingais pagardais, o vaikai galės smagiai leisti laiką žaidimų erdvėje. Išbandykite virtualius žaidimus VR arenoje. Čia laisvai judėsite didelėje erdvėje ir galėsite nevaržomai įsijausti į bet kokį vaidmenį.

Pramogos šeimai gryname ore

Svajojate aktyviai praleisti laiką su šeimą gamtoje? Kodėl gi neišbandžius pasivažinėjimo keturačiais! Pramogos metu patirsite adrenalino antplūdį, grožėsitės gamtos vaizdais ir įgysite nepamirštamos patirties. Ramaus poilsio išsiilgusių laukia vandens pramogos. Apžvalginės kelionės pramoginiu laivu metu išvysite Trakuose esančius įspūdingus reginius. Visa šeima praplės akiratį, susipažins su Trakų istorija ir iš kelionės parsiveš pačius maloniausius prisiminimus.

Originalios dovanos šeimai

Galvojate ką pasikabinti namuose ant sienos? Tegul Jūsų sieną papuošia šeimos nuotrauka! Fotosesijos metu profesionalus fotografas padės įamžinti žavias akimirkas su pačiais artimiausiais žmonėmis. Sužinokite daug naujų dalykų Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje. Čia galėsite stebėti naktinį žvaigždžių išsidėstymą galingu teleskopu, o gidas papasakos plačiau apie įvairius dangaus objektus. Skirkite laiką šeimai ir leiskitės į nuotykius, kupinus neįkainojamų įspūdžių!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?