skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pasiplaukiojimas laivu, jachta

Artimuosius pradžiuginkite plaukimu jachta ar laivu po gražiausius Lietuvos kampelius! Pasiplaukiokite ir susipažinkite su Trakų grožių, mėgaukitės vandens purslais Kaune bei Klaipėdoje, iš naujo atraskite Kuršių Nerijos panoramą! Dovanokite laisvės pojūtį ir geras emocijas!

Linksmai praleiskite laiką ir išbandykite vandens pramogas. Naujiems atradimams ir potyriams puikiai tiks pasiplaukiojimas jachta ar laivu. Pabėkite nuo miesto šurmulio ir dieną pradėkite plaukdami laivu Birštone. Mėgaukitės gaiviu oru ir vandens purslais kartu su mylimu žmogumi. Grožėkitės gamta plaukdami jachta Kauno mariomis. Vėjo lengvumas ir marių bangos suteiks harmonijos ir laisvės jausmą. Atraskite laiko sau ir atsipalaiduokite vandens apsuptyje!

Veiklų rūšys
Rasta: 37

Pasiplaukiojimas laivu ar jachta - dovana kiekvienam

Vandens pramogų mėgėjus nustebinkite išskirtine dovana. Bet kokiai progai tinkanti pramoga - plaukimas jachta ar laivu. Tai puikus pasirinkimas norintiems pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir praleisti laisvalaikį gamtoje.

Leiskitės į apžvalginę kelionę pramoginiu laivu po Trakų apylinkes. Pasiūlymo metu plauksite Galvės ežeru, grojant muzikai, stebėsite didingus statinius ir mėgausitės įvairiais gamtos vaizdais ir garsais. Romantiškai sutikite saulėlydį su brangiu žmogumi plaukdami jachta Kauno mariomis. Pro bures besileidžiančios saulės grožis, jaučiama ramybė ir harmonija suteiks pačius maloniausiu potyrius. Birštonas - kurortinis miestas, kurį galite tyrinėti plaukdami laivu. Įspūdingi Nemuno vingiai, vandens purslai ir gaivus vėjas leis atsipalaiduoti ir grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu.

Pasiplaukiojimas jachta pajūryje

Nustebinkite artimą išvyka jachta prie Didžiosios kopos. Pramogos metu plauksite prie Kuršių Nerijoje esančios Sklandytojų kopos, kurios aukštis siekia net 50 metrų! Mėgaukitės nuostabia gamta iš jachtos denio ir iš arčiau išvystu nuostabiu reginiu. Nepamirštamus įspūdžius suteiks pažintinė kelionė laivu „Forelle“. Egzotinis Retro stiliaus laivas Jus plukdys nuo uostamiesčio iki pat Juodkrantės. Ekskursijos metu turėsite galimybę ne tik grožėtis gamta, bet ir apžiūrėti lankytinas Juodkrantės vietas.

Praleiskite dieną su šeima pramogaudami alpakų apsuptyje. Sužinokite daug naujų dalykų Trakų rajone įsikūrusiame alpakų veislyne. Čia ne tik susipažinsite su mielais gyvunėliais, bet galėsite ir paglostyti ar pamaitinti atvežtais obuoliais ir morkomis. Po ekskursijos Jūsų lauks pasiplaukiojimas po istorinį Trakų miestelį. Įamžinkite akimirkas ir atraskite naujus pojūčius iš jachtos ar laivo denio!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?