Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Masažai vyrams

Masažai vyrams – malonus ir veiksmingas būdas atsikratyti streso bei įtampos! Specialiai vyrams skirtos procedūros padės įgyti naujos energijos ir atgaivins! Net ir pačiam stipriausiam vyrui kartais reikia pasilepinti, tad kviečiame brangiausiems savo gyvenimo vyrams dovanoti SPA procedūrų terapiją.

Vyrai, kaip ir moterys – nusipelno bent geros valandos poilsio, ta valanda galėtų būti skirta kokybiškam masažui. Dažniausiai yra manoma, jog masažai yra moterims skirta procedūra. Mes laužome šiuos stereotipus ir esame paruošę ne vieną masažą vyrui, kad ir vyrai galėtų suprasti, kas yra kokybiškas vyriškas masažas ir drąsiai galėtų teigti, kad masažai – ne tik moterims. Taip pat ieškokite - viso kūno masažai

Veiklų rūšys
Rasta: 156
Jūs peržiūrėjote 60156

Labai dažnai vyrai nežino, ko tikėtis iš masažo, koks specialistas atlieka masažą, kaip jie jausis masažo metu ir dar daugiau kitų įvairių klausimų. Tačiau pastebime, kad šiuolaikiniai vyrai vis labiau domisi masažais, jų technikomis bei kūno puoselėjimu.

Kad ir koks stiprus ir atrodo nepalaužiamas vyras bebūtų – jam vis tiek reikia atsipalaidavimo ir jėgų atgavimo. Tad jeigu nori savo vyrui, broliui, tėčiui ar draugui metas pailsėti - mes siūlome dovanoti detoksikuojančią SPA procedūrą vyrams, kuri nors trumpam leis pabėgti nuo rutinos ir pasilepinti SPA proceduromis. Šio pasiūlymo metu gaus infraraudonųjų spindulių sauną, viso kūno šveitimą, nugaros, pečių juostos ir galvos masažą. O po visų šių poilsio ir malonumo procedūrų galės pasimėgauti vaišėmis ir arbata.

Taip pat siūlome vyrui masažą rinkti pagal jo poreikius, galbūt jis mėgsta sportuoti ir jo raumenys nuolat įsitempę - tuomet galite dovanoti sportinį visą kūno masažą, kurio metu galės atsikratyti  susikaupusio streso ir pasisemti naujų jėgų. Šis masažas vyrui suteiks ilgalaikį poveikį visame kūne, nes jis stiprina, stimuliuoja, tonizuoja raumenis. Jis padeda pašalinti raumenų įtampą, mažina stresą, nuovargį ir suteikia energijos.

Turime dar daugiau įvairių vyro masažų, kuriais galite nustebinti savo mylimus ir artimus vyrus, kurie nusipelnė ramybės ir poilsio. Gintarinis SPA kompleksas „Jam“, antistresinis masažas vyrams, Tailandietiškas nugaros ir taškinis galvos masažas ir dar daug kitų masažų vyrams, kuriuos gali rasti mūsų puslapyje gali Tavo vyrą padaryti labai laimingą.

Leiskime vyrams pasinerti į atsipalaidavimo ir ramybės laiką.

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?