skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandenlentės, wake parkas

Ar jau sugalvojai, ką naujo žadi nuveikti šią vasarą? Esi išbandęs nemažai vandens pramogų ir pristigai naujų idėjų? Vandenlentė arba vandens slidės – puikus sporto ir pramogos derinys. Puikiai tiks kiekvienam, ištroškusiam iššūkių!

Čiuožiant vandenlente „wake“ parke - turėsite galimybę išmokti atsistoti ant lentos, išlaikyti pusiausvyrą ir čiuožti vandens paviršiumi. Nors šis sportas reikalauja daug jėgų ir fizinio pasirengimo – po treniruotės jausitės pavargę, bet laimingi! Padovanokite vandens pramogas, kurios garantuoja energijos dozę ir susitinkame „wake“ parke. 

Veiklų rūšys
Rasta: 15

Vandenlenčiū sportas - viena populiariausių vasaros pramogų

Vandenlenčių sportas – viena populiariausių vasaros sporto šakų. Atšilus orams norite išlįsti iš namų, pailsėti nuo darbo ar namų ruošos darbų ir smagiai praleisti laiką? Puiki galimybė tą padaryti su šeima ar draugais prie vandens ir išmėginti keletą pramogų skrodžiant vandenį! Parodykite, ką sugebate, čiuoždami vandenlente ar vandens slidėmis.

Wake parke - ir pradedantieji, ir pažengę

Tai vis labiau populiarėjanti pramoga, kurios metu pradedantieji gali čiuožti vandens paviršiumi, o pažengusieji atlikti akrobatinius triukus. Jau pirmą kartą išbandžius norėsis lipti ant vandenlentės vėl ir vėl. O gal svajojate ne tik išmėginti vandenlenčių užsiėmimą, bet ir profesionaliai skrosti vandenį? Ekstremalai galės išlieti energiją motorizuota vandenlente. Šio pasiūlymo metu išvystysite net 55 km/h greitį! Skrosite vandenį kaip niekada anksčiau,vandens purslai taškysis į visas puses, o Jūs lėksite kaip vėjas. Naujos patirtys ir įsimintini įspūdžiai garantuoti! Kad būtų dar linksmiau, pramogą galima išbandyti kartu su draugu ar drauge. Pajusite tikrą atgaivą skriedami vandens slidėmis šviečiant saulei ir pučiant maloniam vėjui.

Vandens batutų parkas

Vaikų pamėgtas ,,Jump out“ vandens batutų parkas, nepaliks abejingų nei mažų, nei didelių. Mėgaukitės pramoga kartu su visa šeima bandydami įveikti sunkų kliūčių ruožą. Neapsigaukite, tai nėra taip paprastai, kaip gali pasirodyti! Norint įveikti trasą iki galo, reikia rimtai paplušėti ir įdėti daug pastangų bei energijos. Su šaunia kompanija nenuobodžiausite pasirinkę ekstremalių vandens pramogų rinkinį.Pasiūlymo metu galėsite net 30 minučių čiuožti pasirinkta priemone. Tegul kiekviena akimirka praleista ant vandens paviršiaus būna neužmirštama!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?