Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanų rinkiniai

Ar pastebėjai, kad brangiam žmogui išrinkti labiausiai tinkamą dovaną tampa vis sudėtingiau? Žinai, kas yra geriausias pasirinkimas tokiu atveju? Rinkis dovanų rinkinius – tai universaliausia dovana kiekvienam. Laisvalaikio dovanos sukomplektavo 24 dovanų rinkinius, todėl išrinkti tinkamiausią vieni juokai. Dovanų rinkinys – puiki šventinė dovana kiekvienam. Rinkiniu pradžiuginsite švenčiančius gimtadienius, jubiliejus, švenčiančius ypatingas progas ar sukaktis, tiek ieškančius dovanų Kalėdoms ar kitoms šventėms.

Kiekvienas dovanų rinkinys sukurtas specialiai brangiam žmogui. Mėgstantiems kultūrinius renginius siūlome rinkinį „Mėgstantiems teatrą“, tikriems gurmanams pasiūlysime net tris dovanų rinkinius, norimtiems laiką praleisti romantiškai siūlome dovanų rinkinius „Pramogos dviem“ ir „Romatiškoms akimirkoms“. Skamba patraukliai, tiesa? Liko tik išsirinkti tinkamiausią dovanų rinkinį!

Veiklų rūšys
Rasta: 33

Kada rinktis dovanų rinkinį?

Dovanų rinkinys - galimybę pačiam dovanos gavėjui išsirinkti dovaną sau! Nesate tikras, kokia dovana labiausiai pradžiugintų? Siūlome Jums įspūdžio dovanų rinkinius, kuriuose rasite daugybę pasiūlymų pramogoms ir ypatingoms patirtims visoje Lietuvoje! Dovanokite nepamirštamus įspūdžius! Dovanokite pasirinkimą! Neapsisprendi kokią dovaną išrinkti artimam žmogui? Galime duoti užuominą, padovanok tai, ką žmogus galės pasirinkti pats - dovanų rinkinį.

Dovanų rinkinių idėjos

Mėgstantiems kultūrinius renginius pasiūlysime dovanų rinkinį „Mėgstantiems teatrą“. Teatras - vieta, kur atgija režisierių personažai ir pasakojamos įdomios istorijos. Tegul paprastas vakaras tampa maža švente! Jaudinančios dramos? Linksmos komedijos? Ar savitos režisieriaus interpretacijos? Iš šio dovanų rinkinio išsirinkite labiausiai patikusį teatrą ir mėgaukitės įdomiais siužeto vingiais pasirinktame spektaklyje.

Jei dovanos gavėjas gurmanas, siūlome dovanų rinkinius „Gurmanams“ arba „Skonių kelionės“, o jei mėgsta saldumynus – „Saldžiausioms akimirkoms“! Išskirtiniai restoranai ir geriausi šefai kvies pasimėgauti įvairių virtuvių šedevrais, gomurį pamaloninančiais užkandžiais ar dangiškai išpuoselėtais desertais. Jei nežinote, kaip brangią moterį ar vyrą, paruošėme ir išskirtinius JAI arba JAM skirtus dovanų rinkinius. Juose kiekvienas atras pramogų pagal savo pomėgius: nuo masažų ir SPA iki žemės ar dangaus pramogų, kurios leis pasimėgauti adrenalino antplūdžiu. Norintiems romantiškai praleisti laiką su brangiu žmogumi „Romantiškoms akimirkoms“ pasiūlys romantiškų idėjų tik dviem, o “Karališkas poilsis” - atokvėpį dviese. Dovanų rinkinys – tai geriausia dovana! Suteikite galimybę pasirinkti!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?