Kalėdinės dovanos draugams

Nepamirštami įspūdžiai – geriausia kalėdinė dovana draugams. Per šias Kalėdas dovanokite draugams ką nors įdomaus ir netradicinio! Dovanokite nuotykius gamtoje, auto pramogas, jodinėjimą, pramogas vandenyje ar danguje. Savo rūpestį parodykite tokia kalėdine dovana draugams, kurią Jūsų draugas prisimins dar ilgai!

Dovanokite įspūdžius: nuotykius gamtoje, auto pramogas, jodinėjimą, pramogas vandenyje ar danguje, o gal nepamirštamą poilsį kurorte? Čia dovaną rasite net patiems išrankiausiems pramogautojams. Juk svarbiausia parodomas dėmesys ir nepamirštami įspūdžiai!

Veiklų rūšys
Rasta: 247
Jūs peržiūrėjote 60247
Draugai – tie svarbūs mūsų gyvenimo žmonės, su kuriais net pati pilkiausia kasdienybė įgauna daug gražių spalvų. Tad nepamirškite savo draugams parodyti, kokie svarbūs jie jums yra. Na, o Kalėdos – tai dar viena puiki proga tai padaryti. Tad, jei aktualu dovanos draugams Kalėdų proga, atkreipkite dėmesį į šaunias idėjas.
Daugelis žmonių pripažįsta, kad su savo draugais norėtų susitikti kur kas dažniau ir praleisti su jais kur kas daugiau laiko, nei tai vyksta šiuo metu, tačiau netrunka pastebėti, kad to nepavyksta padaryti dėl labai paprastos priežasties – didelio užimtumo. Būtent didelis užimtumas ir gali tapti puikia nuoroda, sprendžiant klausimą, ką padovanoti savo draugams?
Jei jūsų draugai dar dirba ar mokosi, vadinasi, jiems būtinai reikia pasilepinti maloniu bei atpalaiduojančiu poilsiu. Tam yra tokie sprendimai kaip „Išskirtiniai spa ritualai“, ar „Karališkas poilsis“. Na, o, jei apie savo draugus galite pasakyti, kad jie yra tikrų tikriausi smaližiai, tikrai nudžiugs, jeigu jiems įteiksite dovanų rinkinį „Gurmanams“.
Jei manote, kad savo draugams turėtumėte dovanoti ne saldžiais, o truputį šiurpias akimirkas, tokiu atveju pakvieskite juos apsilankyti „Nightmare Hotel“. Nepakartojamus vaizdus dovanos skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų, o senas svajones išpildys - Ferrari arba Lamborghini vairavimas Kačerginės „Nemuno Žiedo“ trasoje. O galbūt norite, kad draugai dovaną išsirinktų patys? Tuomet tiesiog įteikite dovanų čekį.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje