Kalėdinės dovanos draugams

Nepamirštami įspūdžiai – geriausia kalėdinė dovana draugams. Per šias Kalėdas dovanokite draugams ką nors įdomaus ir netradicinio! Dovanokite nuotykius gamtoje, auto pramogas, jodinėjimą, pramogas vandenyje ar danguje. Savo rūpestį parodykite tokia kalėdine dovana draugams, kurią Jūsų draugas prisimins dar ilgai!

Dovanokite įspūdžius: nuotykius gamtoje, auto pramogas, jodinėjimą, pramogas vandenyje ar danguje, o gal nepamirštamą poilsį kurorte? Čia dovaną rasite net patiems išrankiausiems pramogautojams. Juk svarbiausia parodomas dėmesys ir nepamirštami įspūdžiai!

60226

Kalėdinės dovanos draugams 

Ar kiekvienos Kalėdos Jus pasitinka su didžiausiu galvos skausmu ką dovanoti draugams? Visko turi ir visko gana? Mes žinome, ko tikrai nebus per daug - įspūdžių ir pačių geriausių emocijų!  Dovanok įspūdžius, dovanok kalėdinį stebuklą ir senų svajonių išsipildymą kiekvienam savo draugui!

Spa poilsis dovanų Kalėdoms

Patiems išrankiausiems draugams dovanokite laisvę rinktis iš begalės rinkinių: pavargusiems nuo kasdieninės rutinos ir įtempto darbo tempo patiks dovanų rinkinys „Išskirtiniai spa ritualai“, o tiems, kuriems norisi ištrūkti ilgesniam savaitgalio poilsiui, puikiai tiks dovanų rinkinys „Karališkas poilsis“. Smaližiai ir tikri maisto guru apsidžiaugs dovanų rinkiniu „Gurmanams“.

Kitos kalėdinės dovanos draugams idėjos

Na, o aštrių pojūčių mėgėjus ir siaubo filmų ekspertus nustebins apsilankymas neįprastame viešbutyje „Nightmare Hotel“ ir susipažinimas su nuolatiniais šio viešbučio gyventojais. Jei ieškote nepakartojamus įspūdžius paliekančios dovanos ore, siūlome patį populiariausią, konkurentų neturintį skrydį oro balionu virš Vilniaus arba Trakų. Skrydis oro balionu puiki kalėdinės dovanos draugams idėja, juk daugelis mūsų svajoja pamatyti gražiausias panoramas iš paukščio skrydžio. Dar viena kalėdinė dovana, kuri išpildys senas svajones - Ferrari arba Lamborghini vairavimas Kačerginės „Nemuno Žiedo“ trasoje. Leisk draugui bent trumpam pasijusti tikru lenktynininku ir pajusti tikro super automobilio galią!  

Pasimetei tarp gausybės dovanų? Jei darosi sunku išsirinkti, dovanok dovanų čekį, su kuriuo draugas galės išsirinkti bet ką, ko tik nori!  

 

 
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje