skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šokolado fondiu, degustacija

Šokoladiniai skoniai ir kvapai puikiai tinka praskaidrinti vakarą. Romantiškai dviese derinkite šokoladą ir vyną, su visa šeima mėgaukitės šokolado fondiu, atraskite naujus skonius šokolado degustacijoje, o šokoladiniai, gražūs ir ypatingai saldūs saldainiai yra tikra smaližių svajonė! Padovanokite saldžią akimirką!

Galvojate kur praleisti jaukų vakarą su draugu ar drauge? Norite nustebinti kolegą ar šeimą gurmaniška dovana? Šokolado fondiu- puikus pasirinkimas pasibuvimui dviese ar draugų kompanijoje mėgaujantis šokoladiniais skoniais ir kvapais. Galbūt artimam žmogui patiks šokolado ir vyno degustacija, kurios metu bendrausite su vyno degustatoriumi ir ekspertu Dominyku Velička. O rankų darbo šokoladiniai saldainiai maloniai pradžiugins kiekvieną smaližių. Tegul mylimiems žmonėms akimirkos  tampa dar smagesnės ir saldesnės!

Veiklų rūšys
Rasta: 47

Šokolado fondiu - dovana brangiam žmogui

Šokoladas – karališkas skanumynas, atkeliavęs iš Centrinės Amerikos ir paplitęs po visą pasaulį. Išbandykite ir nustebinkite brangius žmones gomurį sužadinančiu šokolado fondiu. Gardžiame šokolade mirkomas marcipano gabalėlis, džiovinta ar šviežia apelsino skiltelė sukels pačius maloniausius potyrius. 

Šokoladinių dovanų idėjos

Atsikėlus anksti ryte  užsisvajojote apie saldžius pusryčius? Tuomet, leiskite sau pasmaguriauti valgant Belgiškus vaflius „Belgų“ restorane. Puikus vaflių su ledais ir uogomis bei šviežiai spaustų sulčių derinys leis pradėti rytą malonia atmosfera ir gera nuotaika.  Su draugų ar kolegų kompanija popietei praleisti puikiai tiks Belgiško šokolado fondiu. Vilniuje įsikūrusioje parduotuvėje „Rūta“ paragaukite 9 skirtingus šokolado, sūrio ar vaisių derinius, kurie, prie karšto kavos ar arbatos puodelio, paliks nuostabius atsiminimus.

Dieną įprasmininkite skirdami laiką mylimam žmogui užsukdami ir ragaudami gardų torto gabalėlį su aromatinga kava „AJ šokoladinėje“. Sukate galvą kur nueiti su savo mažaisiais smaližiais? Šeimai tinkantis pasiūlymas nustebins desertinėje „Fionos Cukrainė“. Natūralių ingredientų desertai leis pasimėgauti saldžia akimirka ir atrasti pažįstamus ar net visai naujus skonius. O smagiai popietei einant į pabaigą, Jus maloniai nustebins dovanos, kuriomis galėsite mėgautis grįžę namo! Gyvūnų mylėtojams tikrai patiks pramoga, kurios metu susipažinsite su alpakomis ir saldžiai papramogausite pirmajame Lietuvoje alpakų veislyne. Čia ne tik praplėsite akiratį apie nuostabius gyvūnus, pasidarysite gražių nuotraukų, bet ir turėsite galimybę apsilankyti „AJ Šokoladinės“ muziejuje ir pasmaguriauti šokolado fondiu. Padovanokite saldžią akimirką ir įvairių pojūčių kupinus prisiminimus!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?