Vandens parkas

Vandens nuotykių mėgėjams siūlome pramogauti arba poilsiauti vandens parkuose „Trasalis“, „Vichy“, „Bistrampolio dvaras“, „Atostogų parkas“ ir batutų parke „Jump Out“. Rinkitės iš dovanų kuponų, abonementų ir nuolaidų vandens parkuose Vilniuje, Trakuose, Panevėžyje, Palangoje ir Birštone. Ir vaikai, ir suaugusieji gali mėgautis vandens malonumais bei nuotykiais visus metus.

Atsipalaiduokite pirčių zonose, sūkurinėse voniose, lauko ir vidaus baseinuose arba kartu su mažaisiais leiskitės vandens čiuožyklomis, arba dūkite batutų parke ant vandens. Vandens parkai, tai puikus būdas laisvalaikį leisti kartu su šeima, nes kiekvienas atras sau tinkamą vandens pramogą. Be to, mes visada Jums pasiūlysime puikių akcijų ir nuolaidų.


Vandens malonumams nėra lygių, o ypatingai tada, kai lauke šalta ir žvarbu. Vandens pramogų parkuose apstu įvairių užsiėmimų, atrakcionų bei atpalaiduojančių procedūrų. Tiek nuotykių mėgėjas, tiek šilumą mėgstantis lankytojas ras kaip linksmai praleisti laiką, o gavęs dovanų kuponą abonementą visus metus galės džiaugtis vandens pramogomis. Jei svarstote, kokį vandens parką pasirinkti, juos palyginome. Nepamirškite, kad visada siūlome puikias akcijas ir nuolaidas apsilankymams vandens parkuose!

Vichy“ vandens parkas Vilniuje

Abonementas: Yra. Galima rinktis iš keleto metinių „Vichy“ vandens parko abonementų – gintarinio, sidabrinio ir auksinio. Juos taip pat galite įsigyti ir įteikti kaip dovanų kuponą.

Pirtys: 10. Šiame akvaparke rasite 3 pirčių zonas. Apsilankykite rusiškoje, turkiškoje, suomiškoje ir infraraudonųjų spindulių pirtyse. 

Baseinai ir atrakcionai: Modernios sūkurinės vonios, baras vandenyje ir baseinas. Net 9 vandens atrakcionai ir nusileidimo takeliai, savo ilgiu prilygstantys 3 Vilniaus televizijos bokštams. 

Kitos pramogos: Vandens pramogos – „Delfinų jūra“ ir „Kanojų upė“, mažiesiems įrengta speciali vaikų žaidimų aikštelė. „Vichy“ yra įsikūrę du masažo salonai: „Viva SPA“ ir „Turkiškas Hamamas“. 

Trasalis“ vandens pramogų parkas Trakuose

Abonementas: Yra. Rinkitės iš dviejų abonementų – vandens pramogos ir pirčių zona arba vandens pramogos ir aerobikos, treniruoklių salės su dušais. 

Pramogos: Sūkurinės vonios, raitytas ir vingiuotas baseinai, sudarantys sraunią vandens tėkmę, jūros bangos ir „Aqua“ baras. Atrakcionų mėgėjams patiks 30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliai.

Pirtys: 4. Turkiška, rusiška, sauna ir garinė pirtis.

Atostogų parkas“ Palangoje

Abonementas: Yra. Šis vandens pramogų parkas, esantis Palangoje, siūlo abonementus šeimoms – neribotas šeimos abonementas arba abonementas šeimai iki 16 val. 

Baseinai ir atrakcionai: 16 baseinų – 6 lauko baseinai ir 2 vidaus. Jūsų laukia mineralinio geoterminio vandens, vėsinamasis ir  hidromasažinis baseinai. 

Pirtys: 7 pirtys – 5 viduje ir 2 lauke. Sušilkite gintarinėje, tradicinėje lietuviškoje, garinėje arba infraraudonųjų spindulių pirtyje.

Kitos pramogos: Vaikų plaukimo mokykla, individualus vanojimas pirtyje ir treniruotės vandenyje. Taip pat galite dalyvauti unikaliose pirties programose su profesionaliais Lietuvos ir užsienio pirtininkais.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje