Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandens parkas

Vandens nuotykių mėgėjams siūlome pramogauti arba poilsiauti vandens erdvėse „Vilnius Grand Resort“, „Aušra SPA“, „Bistrampolio dvaras“, „Atostogų parkas“ ir batutų parke „Jump Out“. Rinkitės iš dovanų kuponų ir nuolaidų vandens parkuose Vilniuje, KaunePanevėžyje, Palangoje ir Birštone. Ir vaikai, ir suaugusieji gali mėgautis vandens malonumais bei nuotykiais visus metus.

Atsipalaiduokite pirčių zonose, sūkurinėse voniose, lauko ir vidaus baseinuose arba kartu su mažaisiais leiskitės vandens čiuožyklomis, arba dūkite batutų parke ant vandens. Vandens parkai, tai puikus būdas laisvalaikį leisti kartu su šeima, nes kiekvienas atras sau tinkamą vandens pramogą. Be to, mes visada Jums pasiūlysime puikių akcijų ir nuolaidų.

Veiklų rūšys
Rasta: 21

Vandens malonumams nėra lygių, o ypatingai tada, kai lauke šalta ir žvarbu. Vandens pramogų parkuose apstu įvairių užsiėmimų, atrakcionų bei atpalaiduojančių procedūrų. Tiek nuotykių mėgėjas, tiek šilumą mėgstantis lankytojas ras kaip linksmai praleisti laiką, o gavęs dovanų kuponą abonementą visus metus galės džiaugtis vandens pramogomis. Jei svarstote, kokį vandens parką pasirinkti, juos palyginome. Nepamirškite, kad visada siūlome puikias akcijas ir nuolaidas apsilankymams vandens parkuose!

„Vilnius Grand Resort“ vandens zona Vilniuje

Abonementas: Yra. Galite rinktis abonementą savaitgaliams, darbo dienomis, taip pat galite užsisakyti kompleksinį abonementą su sporto sale ar masažais.

Pirtys: Baseino ir pirčių komplekse rasite 3 pirtis: sauną, garinę bei rusišką pirtis.

Baseinai : SPA zonoje galite rasti baseiną su kaskadomis ir net dvi sūkurines vonias, viena jų - naujai įrengtoje lauko zonoje.

Kitos pramogos: Šiame milžiniškame komplekse galite rasite ne tik vandens pramogas bei masažus, bet ir poilsį, golfo aikštyną ir net vandenlenčių parką visai šalia milžiniško poilsio ir laisvalaikio komplekso.

„Aušra SPA“ baseino ir pirčių erdvė Kaune

Abonementas: Yra. Galite rinktis 10 arba 30 kartų narystes mėnesiui arba trims mėnesiams. Vieno apsilankymo trukmė yra standartiškai 2 valandos.

Vandens ervdė: Net 25 metrų plaukimo baseinas, mažasis baseinas su masažine įranga, sūkurinė vonia su sėdimomis ir gulimomis vietomis ir vaikų baseinas mažiesiems.

Pirčių erdvė: Erdvėje rasite tris pirtis: lietuvišką pirtį, garinę pirtį bei sauną.

Atostogų parkas“ Palangoje

Abonementas: Yra. Šis vandens pramogų parkas, esantis Palangoje, siūlo abonementus šeimoms – neribotas šeimos abonementas arba abonementas šeimai iki 16 val. 

Baseinai ir atrakcionai: 16 baseinų – 6 lauko baseinai ir 2 vidaus. Jūsų laukia mineralinio geoterminio vandens, vėsinamasis ir  hidromasažinis baseinai. 

Pirtys: 7 pirtys – 5 viduje ir 2 lauke. Sušilkite gintarinėje, tradicinėje lietuviškoje, garinėje arba infraraudonųjų spindulių pirtyje.

Kitos pramogos: Vaikų plaukimo mokykla, individualus vanojimas pirtyje ir treniruotės vandenyje. Taip pat galite dalyvauti unikaliose pirties programose su profesionaliais Lietuvos ir užsienio pirtininkais.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?