Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Šuolis parašiutu iš 10000 pėdų aukščio

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Šuolis parašiutu iš 10000 pėdų aukščio

Kaunas
1 asm.

129 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
129 €

Pasiruoškite ekstremaliems pojūčiams!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus išpildyti savo drąsiausias svajones! Pasiryžkite savo gyvenimo nuotykiui - aukštuminiam šuoliui parašiutu! Prieš šuolį išklausysite trumpą instruktažą, o tada būsite pakelti į 10000 pėdų aukštį ir, kartu su instruktoriumi, iš lėktuvo žengsite į... niekur! Šis šuolis - tai galimybė patirti iki 40 sekundžių trunkantį laisvąjį kritimą, kurio metu pasieksite iki 200 km/h greitį! Jūsų parašiutą išskleis ir saugų nusileidimą ant žemės užtikrins profesionalus instruktorius. Po šuolio Jūsų lauks pirmojo šuolio diplomas!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Trumpi apmokymai;
  • Šuolis parašiutu su instruktoriumi;
  • Šuolio diplomas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis šuolis parašiutu tiks kiekvienam, norinčiam išbandyti savo galimybes bei patirti tikrą adrenalino antplūdį.

Leiskitės į nutrūktgalvišką patirtį!


Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Sportinė apranga ir avalynė.

Trukmė

Pasiruošimas truks 20 min. Laisvojo kritimo trukmė 40 s.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Parašiutu gali šokti asmenys nuo 14 metų. Asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus turi turėti raštišką tėvų sutikimą su nurodytu vieno iš tėvų telefonu. Pramogos dalyvio svoris negali viršyti 120 kg.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Justinas

Išskirtiniai įspūdžiai, kuriuos rekomenduoju patirti kiekvienam!

Didėjanti įtampa vis aukščiau kylant lėktuvui, jaudulys prasiveriant durims, nepakartojamas jausmas ir adrenalino antplūdis iššokant iš lėktuvo ir jaučiant laisvąjį kritimą žemyn. Išsiskleidus parašiutui ir lėtai besileidžiant žemyn, matomas nuostabus gamtovaizdis, o pasiekus žemę iškart įteikiamas šuolio diplomas ir sveikinimai.

Pramoga nuo pradžios iki pabaigos sukelia skirtingus, malonius potyrius, o labai šaunus instruktorius šuolį paverčia išskirtine pramoga.

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Pramogos metu patiriami labai skirtingi potyriai.
  • Šokama net iš 4 km. aukščio.
  • Matomas labai gražus Lietuvos kraštovaizdis.
  • Yra galimybė šuolį filmuoti ir fotografuoti.


Klientų atsiliepimai (10)

Paulius

Nepakartojami įspūdžiai, visiškai nesitikėjau, kad bus taip gerai! Emocijos pačios geriausios, instruktoriai puikūs (Linkėjimai Laurynui!), o tas momentas, kai iškiši kojas pro lėktuvo duris 4km aukštyje, pasižiūri į žemę ir vėliau iškrenti iš lėktuvo... Norisi dar ir dar ir dar!

 

Labai patiko

Darius

Viskas buvo labai gerai, draugiski zmones, malonus aptarnavimas

Mantas

Pirmas suolis atliktas su instruktorium Vidmantas Zube,neisdildomi ispudziai ir laaabai fainas instruktorius. Tik issiskeidus parasiutui rekiau,kad noriu dar,manau tai viska pasako :) geru suoliu!!! P.S. bijau aukscio,bet instruktorius net neleido apie tai pagalvot ;) viskas buvo SUPER tiesiog auksciausias lygis!

Valdas

Viskas sklandžiai. :)

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje