skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos Nidoje

Kviečiame pramogauti ir dovanoti draugams pramogas Nidoje! Saulė, kopos, jūra ir daug linksmų pasiūlymų Jūsų laukia Nidoje! Vandens pramogų mėgėjai gali pamatyti įspūdingus reginius plaukdami kanoja arba jachta. Kartu su draugų kompanija smagiai leiskite laiką žygyje buriuodami vėjaračiu.

Vėjas, greitis ir pajūris užtikrins pačias geriausias emocijas. Tiems, kuriems patinka daug keliauti – neužmirštamas akimirkas paliks žygis e. riedlentėmis. Čiupk draugą ar draugę ir leiskis į nuotykius pramogaudamas Nidoje!

Veiklų rūšys
Rasta: 59

Nida – vienas gražiausių Lietuvos miestų

Lietuvoje yra labai daug gražių miestų, vienas iš jų, Lietuvos pajūrio pasididžiavimas, tikras gamtos stebuklas – Nida. Nida populiari ne tik kaip poilsio kurortas, tačiau galime rasti įvairių pramogų Jums ir Jūsų šeimai!

Vandens pramogos Nidoje

Kartu su mylimais žmonėmis leiskitės į nepaprastą kelionę kanojomis. Žygio metu išvysite senąjį Pervalkos švyturį, Mirusias kopas, Avies kulno ragą ir dar daug kitų įspūdingų reginių. Plauksite triviete kanoja, mėgausitės kerinčiais vaizdais ir puikiomis emocijomis. Taip pat, didelį įspūdį paliks Didžioji kopa, kurią galėsite stebėti iš jachtos denio. Kuršių Nerijos gamta ir malonus pasiplaukiojimas leis atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena akimirka. Kartu su didele draugų kompanija tyrinėkite unikalų kraštovaizdį plaukdami jachta į Mingės kaimą. Ši vieta dar vadinama „Lietuviškąja Venecija“ ir nepaliks abejingo nė vieno! Leiskitės į žygį e.riedlentėmis. Pasiūlymo metu išmoksite naudotis elektrine riedlente ir važiuosite pamario takais į Bulvikio įlanką.

Kitos pramogos Nidoje

Ar kada nors teko buriuoti vėjaratį? Jei ne, tuomet tai puiki galimybė išmėginti šią pramogą Nidoje! Kad pasivažinėjimas būtų dar smagesnis – kartu pasiimkite draugą ar draugę. Pasiūlymo metu išmoksite valdyti vėjaratį ir netradiciškai praleisite laisvalaikį įgydami naujų patirčių. Vis susimąstote, kaip prasmingai praleisti dieną žiemą? Išbandykite buriavimą ledrogėmis. Tai pramoga, kuri tiks tiek dideliam, tiek mažam. Patirsite nerealius įspūdžius, kai čiuošite ledu pučiant vėjui ir lėksite dideliu greičiu. Taip pat, galėsite išmėginti maksimalų e. riedlentės greitį- 30 km/h. Pasisemkite gerų emocijų keliaudami ir pramogaudami Nidoje.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?