Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Televizijos Bokštas

Televizijos bokštas - tikram romantikui suteikite progą pakilti virš kasdienybės! Vakarienė Televizijos bokšte - 165 metrų aukštyje įrengtame restorane „Paukščių takas“ Jūsų laukia jaukus laikas su artimaisiais ar romantiškiausias pasimatymas su mylimu žmogumi. Padovanokite puikias akimirkas kartu!

Čia ne tik mėgausitės gardžiais valgiais, bet ir maloniai praleisite laiką besigrožėdami nuostabiais Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais 50 km spinduliu. Besisukančios TV bokšto restorano grindys leis pamatyti visą Vilniaus panoramą neatsikeliant nuo stalo.

Veiklų rūšys

Apie televizijos bokštą

Nuo 1981-ųjų veikiantis ir turtingą istorinį paveldą talpinantis Vilniaus televizijos bokštas yra aukščiausias statinys Lietuvoje bei aštuntas Europoje (bendras pastato aukštis – 326,5 metrai). Vilniaus Karoliniškių mikrorajone esančiame TV bokšte kaip niekur kitur galite grožėtis įstabia Vilniaus miesto ir jo apylinkių panorama – 165 metrų aukščio žiedinėje dalyje įrengta besisukanti apžvalgos aikštelė leidžia gerėtis gamtos ir urbanistikos vaizdais net 50 kilometrų spinduliu. Tai – puiki vieta praleisti laiką dviese ar su artimųjų kompanija.

TV bokšto apžvalgos aikštelėje veikia restoranas „Paukščių takas“, kur lankytojai kviečiami mėgautis ypatingais europietiškos virtuvės skoniais ir aukštos klasės aptarnavimu – tiek vienumoje, tiek dviese, tiek su didesne kompanija. Dangišką atmosferą vakarienės TV bokšto restorane metu sustiprina besisukančios restorano grindys, suteikiančios puikią galimybę gėrėtis kvapą gniaužiančiais miesto vaizdais neatsikeliant nuo stalo.

Vaizdas iš televizijos bokšto


Esant giedram orui, iš TV bokšto perspektyvos atsiveria Neries krantinė, Planetariumas, Seimas, Šv. Archangelo Rapolo bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Operos ir baleto teatras, Trijų kryžių paminklas, Gedimino pilis, Arkikatedra, Valdovų rūmai, Šv. Onos bažnyčia, Prezidentūra, Vilniaus universitetas, Užupio angelas, Rotušė, Aušros vartai, Vingio parko estrada ir kiti žymūs objektai. TV bokšte taip pat įrengtas Laisvės kovų muziejus, kuris mena kraupius 1991 metų sausio 13 dienos įvykius, kada lietuviai kovojo už savo nepriklausomybę.

Svaiginantis TV bokšto aukštis ir išskirtinė erdvė suteikia galimybę pamatyti sostinę visiškai kitu kampu – pakilimas į šį legendinį pastatą leis prisipildyti naujais įspūdžiais ir išgyventi nepamirštamą patirtį.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?