Televizijos bokštas (TV bokštas)

Televizijos bokštas - tikram romantikui suteikite progą pakilti virš kasdienybės! Vakarienė Televizijos bokšte - 165 metrų aukštyje įrengtame restorane „Paukščių takas“ Jūsų laukia jaukus laikas su artimaisiais ar romantiškiausias pasimatymas su mylimu žmogumi. Padovanokite puikias akimirkas kartu!

Čia ne tik mėgausitės gardžiais valgiais, bet ir maloniai praleisite laiką besigrožėdami nuostabiais Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais 50 km spinduliu. Besisukančios TV bokšto restorano grindys leis pamatyti visą Vilniaus panoramą neatsikeliant nuo stalo.


Vakarienė danguje?

Nori pamatyti, kaip atrodo Vilniaus panorama iš aukštai ir tuo pačiu metu puikiai praleisti laiką su mylimąją, o gal visa šeima? Dangiška vakarienė Televizijos bokšte „Paukščių takas“ leis ne tik pasimėgauti dangiškais vaizdais, bet ir galėsite išragauti jų restorano maistą, kurie lygiai tokie pat dangiško skonio, kaip ir vaizdai būtent iš ten. Ši vakarienė yra išskirtinė, kadangi restoranas yra nuo žemės pakilęs 165 metrų atstumu, vaizdai matomi net 50 km spinduliu, kas yra neįprasta ir ne kasdieniška.

TV bokšto vakarienė - dovana bet kokia proga

Televizijos bokštas yra vienintelis Lietuvoje, todėl vakarienė TV bokšte visad neįprasta, jaudinanti ir pilna nepakartojamų įspūdžių. Ši dovana galėtų būti Jūsų vestuvių metinių proga, gimtadienio vakaro vieta ar romantiškas pasisėdėjimas su antrąja puse. Šią pramogą verta išbandyti dėl nepamirštamų akimirkų, Vilniaus pažinimo iš paukščio skrydžio, gerų emocijų pliupsnio, nepažintos kitokios vakarienės formos.

Dangiška vakarienė Televizijos bokšte dar labiau suartina net pačias artimiausias širdis. Įsivaizduok – besileidžianti saulė, skani vakarienė, nuostabūs vaizdai ir mylimas žmogus šalia. Romantiška, ir net labai. Mes manome, kad bent kartą gyvenime reikia išbandyti šią pramogą ir pakilti į TV bokštą. Ši vakarienė įneš dar daugiau romantiškų spalvų, teigiamų emocijų ir puikiai praleisto laiko kartu su mylimu žmogumi. Kita vertus, dangiška vakarienė Televizijos bokšte „Paukščių takas“ puiki dovana norint nustebinti draugą gimimo dienos proga, tėvų vestuvių metinių proga, ar bet kokia kitokia proga, kuri yra verta šios pramogos įspūdžių.
Stebinkime, mylėkime ir mėgaukimės tokiomis nuostabiomis akimirkomis. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje