Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos darbuotojams

Jūsų darbuotojai liks maloniai pradžiuginti šiomis dovanomis. Svaiginantys skrydžiai, SPA savaitgaliai ar ekstremalūs savaitgaliai - kiekvienam rasite dovaną pagal jų pomėgius. Sustiprinkite darbuotojų motyvaciją įspūdžio dovanomis!

Pailsėjęs darbuotojas - motyvuotas ir pilnas naujų idėjų. Kiekvienas darbuotojas nusipelno motyvacinės, skatinančios dovanos. Dovana darbuotojui gali būti skirta įvairioms progoms ar asmeninėms šventėms - gimtadieniams ar metinėms. 
Kiekvienam malonu gauti smagią dovaną iš savo vadovo ir taip būti įvertintam. 
Puiki dovana gali būti įvairūs masažai, SPA poilsis su nakvyne, aktyvios ar ekstremalios dovanos, tiems kurie dievina veiksmą ir adrenaliną.

Veiklų rūšys
Rasta: 109
Jūs peržiūrėjote 60109

Kokias dovanas dovanoti darbuotojams?

Kalėdų, Naujųjų metų, gimtadienių ar kitų švenčių laukimas yra magiškas laikas - atrodo, jog ir nuotaika visai kita. Kai ateina priešševntinis laikotarpis esame labai laimingi ir - laukia susitikimai su šeimos nariais ar seniai matytais giminaičiais, sėsime prie vieno stalo ir kartu mėgausimės šventėmis. Daug emocijų tokiu laikotarpiu patiriame ir darbe - šventine nuotaika dalinamės ir su kolegomis. O kalėdiniuose darbo vakarėliuose ar įvairių progų, reprezentacinių renginių metu beveik visuomet yra dovanojamos dovanos. Kiekvienas darbdavys šventiniu laikotarpiu stengiasi savo darbuotojus nustebinti ir padovanoti ką nors smagaus ir jaukaus. Tačiau įmonių vadovams dažnai kyla klausimas, o ką šiais metais sugalvoti naujo, ką galėtumėm padovanoti originalaus savo darbuotojams ir kaip juos nustebinti? 


Poilsio ir SPA dovanos

Mes siūlome dovanų darbuotojams variantus, kurie puikiai tiks darbuotojams įvairių švenčių proga. Pirmiausia, pagalvokite apie atsipalaidavimą, ramybę ir pabėgimą nuo kasdienės rutinos - tam puikiai tinka įvairūs masažai. Tokie kaip karališkas Tailando masažas, masažų kompleksas „Pabėk nuo kasdienybės“, atpalaiduojančių masažų kompleksas ir dar daug kitų įvairių masažų, kurie leis Jūsų darbuotojams atpalaiduoti ir suteiks naujų jėgų ir kasdienybėje ir darbuose.


Aktyvios pramogos

Žinoma, ne visi mėgsta masažus ir poilsio dovanas ir jiems poilsį suteikia nuotykiai ar aktyvios pramogos. Žinoma, jog mes galime pasiūlyti ir tai - turime daugybę variantų: ekstremalus pasivažinėjimas tanku dviems, pasivažinėjimas kartingu ar išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje ar kitos pramogos.

Dovanų čekiai

O jeigu nespėjai dar gerai pažinti savo darbuotojo ir nežinai, kas jam labiau patiktų siūlome rinktis dovanų čekį, kurį galės panaudoti pagal savo poreikius ir išsirinkti dovaną pats.
 Stebink savo darbuotojus, o jie tai tikrai tai įvertins.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?