Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kalėdinės dovanos jam

Tinkamai parinkta dovana vyrui Kalėdoms yra jo laimės garantija. Tačiau žinome, kad tobulos dovanos paieška gali varginti, o rinktis „tik bet ką“ nėra geras sprendimas. Štai todėl paruošėme ne vieną pasiūlymą, kuris padės apsispręsti. Šioje kategorijoje rasite geriausias kalėdines dovanas jam ir įdomias kalėdinių dovanų idėjas vyrams. Pažiūrėkite, kokie potyriai nudžiugins jūsų artimuosius ir įgyvendins jų svajones Kalėdų proga! Įsitikinkite patys, kad kuponas bus puiki dovana Kalėdų proga Jūsų sužadėtiniui, broliui, draugui ar tėčiui!

Veiklų rūšys
Rasta: 521
Jūs peržiūrėjote 60521

Romantiška kalėdinė dovana jam

Nepriklausomai nuo to, kiek seniai pažįstate vienas kitą, kiek draugaujate vienas su kitu, ar kiek turite bendrų pomėgių, kalėdinės dovanos jam paieška yra tikras iššūkis. Juokingos kojinės, skoningas odinis diržas, ar gėrimo butelis... viskas jau nusibodę. Tad kaip išsirinkti kažką ypatingo? Kokios yra geriausios kalėdinės dovanos vyrams? Šiemet siūlome įsigyti kuponą, kuris padės įgyvendinti net giliausias svajones, išgyventi romantišką ir originalią patirtį. Net ir išskirtinė vakarienė dviem bus ideali proga praleisti laiką kartu ir atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Restoranai siūlo daugybę skonio ir kvapų pojūčių, todėl tikrai rasite sau ir savo artimiesiems tinkamą variantą. Ar tai būtų itališka virtuvė su gardžiais makaronais ir traškia pica, ar sakartvelų virtuvė su chačiapuriais ir sultinga mėsa, ar japonų virtuvė su šviežiais sušiais bei aštriais koldūnais – toks kuponas yra puiki galimybė pažinti naujus skonius, vėl pasigardžiuoti mėgstamais patiekalais ir, svarbiausia, pasinerti į kulinarinių potyrių pasaulį. Kokią dar romantišką kalėdinę dovaną vyrui pasirinkti?

Masažas! Tikriausiai niekas neatsisakys galimybės palaimingai pailsėti ir skirti akimirką tik sau. Rami muzika, aromatinių žvakių kvapas ir raminanti atmosfera nukels į palaimingo atsipalaidavimo pasaulį ir leis susitelkti tik į save. Galima rinktis iš daugybės skirtingų salonų, siūlančių tiek švelnias, atpalaiduojančias, tiek intensyvias, stimuliuojančias procedūras, todėl šią dovaną galėsite pilnai pritaikyti prie savo mylimo žmogaus pageidavimų. Viena aišku: ar tai būtų vakarienė dviems žvakių šviesoje, ar atpalaiduojantis masažas, tai tikrai bus puiki romantiška kalėdinė dovana vyrui, kuri sukels pasitenkinimo šypseną veide.

Ekstremali kalėdų dovana vaikinui

Kalėdinės dovanos jam turi turėti „aštresnio prieskonio“? Renkant dovaną verta vadovautis savo artimųjų troškimais ir pomėgiais, kad suteiktume jiems nepakartojamų potyrių ir gerų pramogų. Taip pat verta apsispręsti dėl idėjos, kuri sukels susižavėjimą ir kurios įgyvendinimo neteks ilgai laukti. Jei jūsų partneris ar brolis mėgsta adrenalino jaudulį ir nebijo priimti naujus iššūkius, tuomet jam patiks ekstremalių potyrių kuponas. Kaip dėl vandens ar oro sporto? Abi sritys leis jam iškrauti energiją, paskatins ir motyvuos fizinei veiklai, o tuo pačiu suteiks daug nepamirštamų įspūdžių. Taigi meskite iššūkį savo artimiesiems pramogauti vandenyje ar ore ir stebėti, kaip jie atlieka įvairią, kvapą gniaužiančią veiklą. Svarbu tai, kad visos veiklos yra visiškai saugios, atliekamos dalyvaujant instruktoriui, todėl puikiai su jomis susidoros tiek daugiau, tiek ir mažiau patyręs žmogus. Norint smagiai praleisti laiką, nereikia ypatingų įgūdžių ar nepaprasto fizinio pasirengimo – tereikia šiek tiek valios ir teigiamo požiūrio. Tai puiki pramoga, kurią privaloma patirti pačiam, o kartu ir idėja kalėdinei dovanai jam, kuri garantuos daug emocijų ir bus tikras svajonės išsipildymas. Ir kas žino, gal pamatę savo mylimąjį, leidžiantį linksmai laiką, pasisemsite įkvėpimo ir pramogas išbandysite patys?

Kalėdinė dovana jam, bet skirta dviem

Geros idėjos kalėdinei dovanai jam yra ir tos, kurios leidžia praleisti laiką dviese, pavyzdžiui, jau minėta romantiška vakarienė žvakių šviesoje. Tačiau jei pageidaujate kitokio pobūdžio pramogų, mūsų pasiūlyme rasite daug kitų unikalių potyrių, leidžiančių dalyvauti kartu. Viskas priklauso nuo to, kaip jums patinka leisti laiką. Galbūt jums patiktų kažkas su didele adrenalino doze? Vakaras šaudykloje bus puiki proga nuimti stresą ir aktyviai atsipalaiduoti. Be to, sužinosite apie skirtingus ginklų tipus ir kiekvieną iš jų išbandysite patys. Sportinis ginklas, pistoletas, populiarusis AK-47, lygiavamzdis ginklas, plačiau žinomas kaip „šautuvas“... – pasirinkimas tikrai didelis. Nepriklausomai nuo to, ar jau esate susipažinę su ginklais, ar tiesiog norite pabandyti, šaudykloje jūsų laukia daug linksmybių. Patyręs instruktorius, kurio dėka kartu patirsite nuostabų nuotykį, padės tobulinti įgūdžius ar supažindins su ginklais nuo nulio. Šaudymą lydinčios emocijos neapsakomos žodžiais, todėl būtinai turite tai išbandyti patys. O jei nesate tikri, ar tai gera idėja kalėdinei dovanai jam, gal jums patiks bendro, romantiško skrydžio lėktuvu variantas? Jo dėka pažinsite pasaulį iš visiškai kitokios perspektyvos, „paliesite debesis“ ir nustebsite, koks malonumas gali būti grožėtis net gerai pažįstama aplinka iš paukščio skrydžio. Tai tikra kelionė į nežinią, kuri gali džiuginti ir nustebinti, o svarbiausia – išlikti atmintyje ilgus metus. Taigi dalyvaukite tikruose nuotykiuose iš oro ir pamatysite, kiek mažai kartais reikia, kad mylimasis nudžiugtų. Juk kalėdos yra pats tinkamiausias metas įgyvendinti savo svajones ir įkvėpti veikti. Unikalios kalėdinės dovanos jam – po ranka!

Universali kalėdinė dovana vyrams

Kalėdinės dovanos yra svarbus kiekvienų kalėdų aspektas. Kiekvienais metais kyla klausimų, ką pasirinkti, kuo jis džiaugsis, kas pradžiugins. Mes vėl susiduriame su ta pačia dilema ir norime, kad mūsų kalėdų dovana jį nustebintų. Tačiau kiekvienais metais sunkiau, nes daug idėjų jau panaudota. O jeigu būtų koks universalus pasiūlymas, kuris tiktų kaip dovana kalėdų proga tiek partneriui, tiek tėčiui, darbo kolegai ar broliui? Jei jus domina ši idėja, būtinai peržiūrėkite dovanų rinkinius, kuriuose iš kelių šimtų pramogų gavėjas išsirenka vieną, kurią vėliau galės išbandyti. Tai puiki idėja, garantuojanti visišką pasitenkinimą, kurį suteikia dovanojimas. Viduje rasite tiek adrenalino ir įspūdžių kupinų potyrių, tiek ramių, atpalaiduojančių ir leidžiančių pailsėti akimirkų. Svajonių išsipildymas puikiai dera su kalėdų magija, o šiltas šeimyninis laikotarpis – ypatingas metas ir puiki proga padėti įgyvendinti savo aistras, tikslus ir fantazijas. Pasirinkimo gausa garantuoja pasitenkinimą net ir reikliausiam žmogui. Išrinkite jam unikalią kalėdinę dovaną ir šiemet vietoj daiktų padovanokite nepamirštamas emocijas, kurios pradžiugins kiekvieną!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?