Kalėdinės dovanos

Kiekvienais metais darosi vis sunkiau nustebinti artimuosius originaliomis kalėdinėmis dovanomis? Iš gausybės pasiūlymų aplink sunku išsirinkti įdomias kalėdinių dovanų idėjas? Pasirinkus laisvalaikio pramogas, nustebinsite artimuosius unikaliu ir jiems tinkančiu užsiėmimu, o dovanas perkant internetu – dar ir išvengsite eilių parduotuvėse. Pasivažinėjimai lenktyniniais automobiliais, įvairios degustacijos ir gurmaniškos vakarienės, SPA malonumai, aktyvios pramogos ore ar vandenyje – kalėdinę dovaną išrinksite net ir pačiam išrankiausiam. Smagiausia, jeigu į dovanojamą pramogą leistumėtės kartu. Juk praleistas laikas ir dėmesys žmogui – pati geriausia dovana. Taigi, ką šiemet Kalėdų proga padovanosite tėvams, draugams ar mylimam žmogui?

60955

Nustebinkite mylimus žmones Kalėdų proga dovanodami patirtis

Kalėdinis laikotarpis daugumai asocijuojasi su mandarinais, šviesos lemputėmis, raudona spalva ar šiltais ir jaukiais vakarais namuose. Neatskiriama šios šventės dalis – dovanos, kurios gali tapti ne visai maloniu rūpesčiu. Ką dovanoti? Kaip nustebinti? Kur rasti unikalią, būtent tam žmogui tinkančią dovaną? Kad gražusis kalėdinis laikotarpis neapkarstų, padedame pasiūlydami keletą dovanų idėjų jums brangiems žmonėms.

Dovanos šeimos nariams Kalėdų proga

  • dovanoti tėvams? Skirkite minutę ir pagalvokite, kas jiems patinka ar ko jiems šių Kalėdų proga kaip niekada reikėtų. Tai gali būti išvyka pailsėti į Druskininkus, Birštoną ar kitą Lietuvos kurortą, maisto degustacija, kūno procedūros ar kiek aktyvesnė pramoga – skrydis oro balionu ar plaukimas laivu. Smagia dovana nustebinkite ir krikšto tėvus! Na, o jei ieškote kalėdinės dovanos visai šeimai, pasvarstykite apie apsilankymą alpakų fermoje, „Zoopark” zoologijos sode, savęs išbandymą galvosūkių kambaryje, atsipalaidavimą vandens parke ar pramogas virtualioje realybėje.
  • Kalėdinės dovanos vaikams. Vietoje materialių daiktų ar žaislų, dovanokite vaikams patirtis, nes taip jie galės plėsti savo akiratį ir mokytis. Tuo pačiu paskatinsite juos išbandyti naujus dalykus. Gal tai čiuožimas slidėmis, važiavimas kartingais, jojimas poniu, šaudymas lanku ar laipiojimas uolomis. Smaližiams puikiai tiks saldi kalėdinė dovana – šokolado fondiu.
  • dovanoti seneliams (senjorams)? Dažnai mylimi seneliai sako, jog geriausia kalėdinė dovana yra mūsų skiriamas laikas jiems. Todėl nustebinkite senelius ir padovanokite pramogą, į kurią leistis galėtumėte visi kartu. Tai gali būti kultūrinė patirtis – apsilankymas spektaklyje ar naujus potyrius suteikianti vakarienė tamsoje. Jei seneliai retai kur išvyksta, padovanokite jiems savaitgalio išvyką su įvairiomis procedūromis kūnui arba nustebinkite pakvietimu į restoraną vakarieniauti.

Kalėdinės dovanos antrai pusei ar draugams

  • dovanoti vyrui/vaikinui? Pirmiausia pagalvokite apie jo hobius ar pomėgius, taip pasilengvinsite sau užduotį surasti tinkamiausią dovaną. Ar jam patinka ekstremalūs pojūčiai? Jei taip, įsimintina dovana gali tapti šaudymas iš kovinių ginklų, pasivažinėjimas keturračiu ar Ferrari automobiliu. O galbūt jam reikalinga visiškai priešinga pramoga – skatinanti atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi? Tuomet pagalvokite apie barzdos kirpimą ir formavimą, vandens pramogas ar atpalaiduojantį tailandietišką masažą. Na, o jei norite savo vyrui ar vaikinui kartu suteikti ir laiką su savo geriausiais draugais, dovanokite maisto ar gėrimų degustaciją.  

  • Kalėdinė dovana moteriai/merginai. Ar tai būtų jūsų mylimoji ar tiesiog draugė, pamąstykite, kas jai labiausiai tiktų ir patiktų. Vienoms patinka įvairios SPA procedūros, masažai ir kiti pasilepinimai kūnui. Kitoms – saldžios akimirkos ir pokalbiai su draugėmis, todėl šių Kalėdų proga galite padovanoti saldžių akimirkų rinkinį. O galbūt jūsų mylimajai po viso šventinio šurmulio reikėtų atsipalaiduoti ir trumpam išvykti, todėl pakvieskite savaitgalį praleisti kartu. Kultūrą mėgstančioms moterims ir merginoms gerų įspūdžių suteiks apsilankymas teatre arba komiškame spektaklyje. Norint savo merginai išrinkti geriausią kalėdinę dovaną, nepatingėkite šiek tiek paieškoti, o pačią dovaną papildykite kitais mielais elementais: saldainiais ar kitais niekučiais. 

Kalėdinės dovanos poroms ir kolegoms

Kad ir kokią pramogą beišrinktumėte dovanoti Kalėdų proga, šalia pridėkite kelis kalėdinius akcentus: skanios arbatos, cinamono lazdelę, kakavos ar šokolado plytelę bei nepamirškite gražaus dovanos įpakavimo. Jaukių švenčių su Laisvalaikio dovanų pramogomis!

 
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje