Kalėdų dovanos

Gražiausių metų šventės jau visai ant nosies, o jūsų galvoje niekaip negimsta kalėdinių dovanų idėjos? Mes siūlome išeitį – šiais metais dovanokite ne daiktus, o patirtis! Juk dovanų rinkimo procesas turi džiuginti ir jus – šiais metais dovanas įsigykite internetu be jokios streso ir skubėjimo!

Veiklų rūšys
Rasta: 1286
Jūs peržiūrėjote 601286

Kalėdų proga – dovanokime patirtis

Kalėdinis laikotarpis daugumai asocijuojasi su mandarinais, šviesos lemputėmis, raudona spalva ar šiltais ir jaukiais vakarais namuose. Neatskiriama šios šventės dalis – kalėdinės dovanos, kurios gali tapti ne visai maloniu rūpesčiu. Ką dovanoti? Kaip nustebinti? Kur rasti unikalią, būtent tam žmogui tinkančią dovaną? Kad gražusis kalėdinis laikotarpis neapkarstų, padedame pasiūlydami keletą dovanų idėjų jums brangiems žmonėms.

Nuo ko pradėti kalėdinių dovanų paieškas?

  • 1 žingsnis. Atsipalaiduokite. Ieškant geriausių kalėdinių dovanų, visų pirma, reikėtų… atsipalaiduoti. Juk gražiausios metų šventės yra skirtos mėgautis!
  • 2 žingsnis. Pagalvokite apie tą žmogų, kuriam renkate dovaną. Kokie jo pomėgiai, gyvenimo būdas, kokią emociją norėtumėte jam padovanoti?
  • 3 žingsnis. Ieškokite tikslingai. Rinkitės vietą, kurioje visos kalėdinės dovanos internetu – kaip ant delno. Mes jau pagalvojome už jus ir surinkome geriausias dovanų idėjas: pavyzdžiui, pagal kainą. Galite rinktis dovanas nuo 5 Eur!
  • 4 žingsnis. Nustebinkite! Geriausias emocijas visuomet kelia padovanotos patirtys, malonūs planai, viešnagės, vakarienės, suplanuotos pramogos kartu ir, žinoma, tas magiškas momentas, kai dovana pataiko tiesiai… į 10-uką.

Vis tik, patarimas renkantis gali būti labai paprastas: jei žmogų pažįstate puikiai ir jam patinka staigmenos, ieškokite originalios pramogos, o jei sveikinate ne itin artimą pažįstamą, rinkitės tuos sprendimus, kurie yra populiarūs ir patinka daugeliui.

Kalėdinės dovanos šeimos nariams

Ką dovanoti mamai Kalėdų proga? O tėčiui? Seneliams? Atrodo, kasmet vis sunkiau sugalvoti, kuo nustebinti žmones, su kuriais gražiausias šventes minime kiekvienais metais. Būkite ramūs, net jei į galvą neateina nė viena mintis, kartu galime lengvai sugalvoti, kuo nustebinti namiškius!

Rinkitės pramogas gryname ore, planuokite šeimos išvyką ten, kur dar nėra tekę būti visiems kartu. Norite konkrečių pasiūlymų? Peržiūrėkite, kokias dovanas kalėdų proga paruošėme jūsų šeimai!

Jei šiais metais norite nustebinti tėvus, pats metas išleisti juos atostogų dviese, suplanuoti saugų ir ramų jų savaitgalį ar ilgesnę viešnagę, pakviesti išbandyti dar negirdėtą pramogą. Jei jūsų tėvai mėgsta gaminti, nuotaiką jiems tikrai praskaidrins gurmaniška degustacinė vakarienė į namus, o jei nori praskaidrinti kasdienybę, galbūt pralinksmins spektaklio peržiūra. Kaip nustebinti tėvus per Kalėdas? Sužinokite daugiau!

O jei šiemet jūsų užduotis – pradžiunginti senelius, tikėtina, kad dovaną jiems rinksite itin atsakingai. Galbūt jie vis dar klauso radijo imtuvo ar mėgsta fone klausytis televizoriaus garsų? Tuomet jiems itin patiks audioknygų paketas. Galbūt jie labiau nei bet kas kitas laukia vasaros ir saulės? Padovanokite jiems nepamirštamą vasaros dieną – skrydį oro balionu! Pasisemkite kalėdinių dovanų idėjų seneliams!

Kalėdinės dovanos vaikams

Kirba mintis: ką šiemet dovanoti vaikui? Nesvarbu, ar renkate dovaną savo vaikui, ar neseniai sutiktam mažyliui, jūsų misija – rimta ir atsakinga kaip Kalėdų Senelio! 

Vaikai labiau nei bet kas kitas mėgsta patirtis: jodinėjimas poniu, važinėjimas kartingais vos nuo 4 m., ypatinga kelionė mieste su elektriniu paspirktuku, mėgstamiausio žurnaliuko prenumerata gali pradžiuginti ir darželinuką, ir paauglį. Sužinokite, kokios kalėdinės dovanos vaikams yra populiariausios!

Kalėdinės dovanos antrai pusei ar draugams

Ar per šventinį šurmulį spėjate pabendrauti su savo antrąją puse? Jei ieškote ypatingos staigmenos, kuri nustebintų jūsų merginą ar partnerę, pagalvokite apie veiklą kartu, pasiūlykite išbandyti naujas patirtis: nuo kelių dienų ramios viešnagės Lietuvos pilyse, iki individualios skraidymo pamokos. Geriausius kalėdinių dovanų pasiūlymus moterims rasite čia!

Jei jūsų tikslas – nustebinti vaikiną ar vyrą, išsiaiškinkite jo seniai puoselėtą norą. Galbūt Kalėdų proga būtų smagu pavairuoti net patį „Ferrari“? Metas išbandymams

Žinoma, nevalia pamiršti ir tų, kurie ištisus metus stengiasi, kad jūsų nuotaika visuomet būtų pasakiška – ką šiemet dovanoti draugams? Mėgstančius avantiūras gali sudominti magijos šou, o tvirtai stovinčius ant žemės – praktiškos kalėdinės dovanos. Sveikindami draugus, būkite kūrybiški, juk jie geriausiai supranta jūsų pokštus! Rinkitės iš įdomių, nuotykiais pasaldintų dovanų!

Kalėdinės dovanos poroms ir kolegoms

Jei pažįstate tikrą bendražygių porą, kurie mėgsta ekstremalius išbandymus ir visuomet juos įveikia, tuomet jie labai apsidžiaugs gavę progą palaipioti uola ir voratinkliu. Čia pat Lietuvoje. Skamba egzotiškai, tiesa? O jei tai du savo jausmus atgaivint trokštantys žmonės, galbūt geriausia dovana Kalėdoms jiems būtų suplanuotas pasimatymas slaptoje vietoje? Nustebinkite savo draugų ar artimųjų porą!


Kadangi 2020–aisiais ne visuomet galėjote gyvai bendrauti kuriant svarbius projektus, šiais metais greičiausiai labiau nei bet kada norėsis pasveikinti kolegas. Išrinkite kolegoms kalėdinę dovaną internetu. O jei turite verslo partnerių, kalėdiniu laikotarpiu priminkite, kaip juos vertinate. Peržiūrėkite kalėdinių dovanų idėjas verslo partneriams čia.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje