Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Magic Dinner

Paįvairinkite vakarą išskirtiniais pojūčiais. „Magic Dinner“ – tai vieta, kur susijungia gardus maistas ir paslaptingi magijos prieskoniai. Pasimėgauti puikiais triukais ir 3 patiekalų vakariene kviečiame Vilniuje ir Kaune!

Sostinės centre įsikūrusio „Grey“ restorano virtuvės šefas ir iliuzionistas Justinas Malinauskas sukurs neeilinį vakaro potyrį, kurio nepamiršite labai ilgai. Leiskitės į stebuklingą skonių ir magijos kelionę!

Kauno miesto centre įsikūrusiame restorane „Bokštas“ laukia ne mažiau įspūdžių kupinas gurmaniškas potyris. Iliuzionistas Justinas Malinauskas dovanos kerintį stad-up ir magijos elementų kupiną pasirodymą, kurio intarpuose – puikūs kulinariniai šedevrai.
Veiklų rūšys
Rasta: 4

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?