Kalėdinės dovanos Tėvams

Kalėdos - magiškiausias metų laikas, kuomet norisi pradžiuginti pačius artimiausius. Turbūt vienas didžiausių iššūkių - dovana tėvams. Geriausia dovana tėvams tai įspūdžiai, šildantys prisiminimai ir laikas skirtas kartu. Galbūt būtent šių švenčių proga tėvams parinkite tokią kalėdinę dovaną, kuria džiaugtis galėtumėte kartu su visa šeima?

Užburiančius įspūdžius tiek mažiems, tiek dideliems garantuos unikali vakarienė „Magic dinner“, atėjus vasarai leiskitės į nuotykį skrendant oro balionu ar pasiplaukiojant jachta. Kad ir kokią pramogą pasirinksite, svarbiausia, jog visa šeima praleisite laiko kartu bei patirsite įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam! 

Veiklų rūšys
Rasta: 347
Jūs peržiūrėjote 60347

Kalėdinių dovanų tėvams paieška gali tapti tikru iššūkiu ir galvos skausmu. Puodelių servizas ar išsiuvinėti rankšluosčiai turbūt tikrai nėra ta dovana, kuri paliks įspūdį ir įsimins ilgam. Mes siūlome kalėdines dovanas tėvams, kurios nerinks dulkių, tačiau džiugins nepakartojamomis akimirkomis ir prisiminimais!

Kalėdinės dovanos tėvams

Padovanokite tėvams akimirkas dviese! Tik suaugusiems skirtame viešbutyje „Vytautas EGO SPA“ jie atras ramybę ir nepamirštamą poilsį. Išsiilgusiems romantikos ir mėgstantiems aktyvų laisvalaikį įspūdžius paliks jodinėjimas žirgais. Kultūrinius vakarus mėgstantys tėvai apsidžiaugs apsilankymu spektaklyje. Sunku išsirinkti? Padovanokite dovanų rinkinį ir leiskite tėvams apsipsręsti patiems!

Kalėdinės dovanos mamai

Kalėdų rytą nustebinkite mamą ypatingomis dovanomis. Išskirtinių pramogų ir skonių gerbėja mielai pasimėgaus unikalia vakariene „Magic dinner“, adrenalino bei ekstremalių pramogų fanė nustebs išpakavusi šuolį virve, o tikra darbščioji bitutė tikrai neatsisakys poilsio akimirkų „Tulpės“ sanatorijoje. Pamirškite šventinį nuovargi bei stresą - įsimintinas dovanas mamai atrinkome mes!

Kalėdinės dovanos tėvui

Šuolis parašiutu bus puiki dovana skrydžių fanui ištroškusiam naujų įspūdžių. Šokti teks net iš 10000 pėdų aukščio! Didžiulė adrenalino ir gerų emocijų dozė garantuota. Turbūt dauguma trokšta išmėginti galinguosius sportinius automobilius. Vairuodamas Ferrari ar Lamborghini tėtis pasijus tikrame dėmesio centre! Tikras gurmanas visada liks laimingas dovanų gavęs išskritinę vakarienę restorane ar naujas skonių patirtis degustacijose. Mažiau daiktų - daugiau istorijų!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje