Kalėdinės dovanos Tėvams

Sunku sugalvoti, kokia kalėdine dovana pradžiuginti tėvus? Atrodo, kad jau esate dovanoję viską, ko tik jiems yra prireikę? Tikriausiai kiekvieni tėvai sako, jog didžiausia dovana jiems – tai jūsų skiriamas laikas. Galbūt būtent šių švenčių proga tėvams parinkite tokią kalėdinę dovaną, kuria džiaugtis galėtumėte kartu su visa šeima?

Atsipalaiduokite išvykę į vandens parką ar pasimėgaukite gurmaniška vakariene tamsoje, atėjus vasarai skriskite oro balionu ar išbandykite nardymą, o gal pasiplaukiokite jachta? Kad ir kokią pramogą pasirinksite, svarbiausia, jog visa šeima praleisite laiko kartu. Taigi kokią kalėdinę dovaną tėvams, o kartu ir visai šeimai, padovanosite šių švenčių proga?

60210

Kalėdinės dovanos tėvams

Kalėdos yra stebuklinga šventė, kurią dažniausiai švenčiame su artimiausiais žmonėmis – šeima. Kiekvienais metais sukame galvą, ką padovanoti savo brangiausiems žmonėms. Tačiau labai dažnai mūsų idėjos pasibaigia ties kalėdinėmis dovanos tėvams. Dažniausiai tėvai sako, kad geriausia dovana esame mes, tačiau mes visada norime ir juos palepinti, ir nustebinti savo sugalvota dovana, kuri jiems primins mus, o taip pat tėvai galės daugiau laiko skirti vienas kitam. Tad, jei dar nesugalvojai, kokia kalėdinė dovana tėvams galėtų būti - mes paruošėme daug pasiūlymų!

Kaip dovaną išrinkti tėvams?

Kalėdines dovanos tėvams išrinkti gali pasirodyti sunku, nes jie daiktų turi greičiausiai daug, daug kur yra jau buvę, tačiau mes turime tokių pasiūlymų, kurie neleis atsispirti. Mums svarbiausia, kad tėvai būtų laimingi, kad šypsenos puoštų namus ir įkvėptų mus, todėl svarbu, kad tėvai būtų pailsėję, pasimėgavę akimirka, kurios dar nėra patyrę.

Kalėdinių dovanų tėvams idėjos

Dviejų dienų poilsis ir SPA malonumai Druskininkuose – laikas kartu, romantiški vakarai su vyno taure, pokalbiai, SPA procedūros dviem. Su šia dovana nustebinsi tėvus, kurie galbūt seniai svajojo apie poilsį kartu, ramų laiką ir pramogas. Ką manai apie dovanų rinkinį „Mėgstantiems teatrą“? Argi ne būtų šaunu išleisti tėvus į teatrą, kuriame galbūt net nėra buvę? Mes manome, kad ši dovana puikiai tiks kalėdinei dovanai tėvams. O kas svarbiausia – spektaklį galės išsirinkti patys. Įvairios vakarienės, kaip 5-ių patiekalų vakarienė restorane „Saula“ dviem, Viduramžių pietūs Norviliškių pilyje ar dovanų rinkinys „Gurmanams“ – visi šie pasiūlymai gali būti kaip idėja kalėdinei tėvų dovanai. Žinome, kaip svarbu leisti laiką kartu su šeima, todėl pagalvojome ir apie pramogas skirtas visai šeimai. Plaukimas jachta Trakuose, kino centro „Multikino“ bilietai šeimai „Šeima 4“ ar pramogų diena Trakuose šeimai. Šios ir dar daugiau pramogų leis pabūti drauge, leisti laiką, juoktis, kurti naujus įspūdžius ir žinoma, suartins šiltesniam bendravimui.

Kalėdos stebuklų metas – dovanokime stebuklus ir savo tėvams, nes be jų, nebūtų ir mūsų. 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje