Kalėdinės dovanos Tėvams

Sunku sugalvoti, kokia kalėdine dovana pradžiuginti tėvus? Atrodo, kad jau esate dovanoję viską, ko tik jiems yra prireikę? Tikriausiai kiekvieni tėvai sako, jog didžiausia dovana jiems – tai jūsų skiriamas laikas. Galbūt būtent šių švenčių proga tėvams parinkite tokią kalėdinę dovaną, kuria džiaugtis galėtumėte kartu su visa šeima?

Atsipalaiduokite išvykę į vandens parką ar pasimėgaukite gurmaniška vakariene tamsoje, atėjus vasarai skriskite oro balionu ar išbandykite nardymą, o gal pasiplaukiokite jachta? Kad ir kokią pramogą pasirinksite, svarbiausia, jog visa šeima praleisite laiko kartu. Taigi kokią kalėdinę dovaną tėvams, o kartu ir visai šeimai, padovanosite šių švenčių proga?

Veiklų rūšys
Rasta: 211
Jūs peržiūrėjote 60211
Noras nudžiuginti kalėdinėmis dovanomis tėvus yra visiškai natūralus. Tačiau, kaip sprendžiant šį galvosūkį išlikti originaliems? Kokius sprendimus priimti, kad Kalėdų dovanos tėvus, ne tik džiugintų, bet ir stebintų? Kokios turėtų būti kalėdinės dovanos tėvams, kad jie apie jas vėliau ne tik atsilieptų su jaudinančiu džiugesiu, bet ir sakytų, kad tai buvo vienas nuostabiausių dalykų jų gyvenime? Paruošėme puikių pasiūlymų, jei jus domina dovanos tėčiui ar dovanos mamai Kalėdų proga.
Dviejų dienų poilsis ir SPA malonumai Druskininkuose – geriausias pasirinkimas, jei domina atpalaiduojančios Kalėdų dovanos mamai ar tėčiui.
Jei jūsų tėvai mėgsta teatrą, tuomet įteikite dovanų rinkinį „Mėgstantiems teatrą“? Verta pasinaudoti ir šia idėja kalėdinei dovanai tėvams. Jei jūsų mamai ir tėčiui maistas yra viena didžiausių gyvenimo aistrų, tai lūkesčius pateisins 5-ių patiekalų vakarienė restorane „Saula“ dviem", Viduramžių pietūs Norviliškių pilyje ar dovanų rinkinys „Gurmanams“ – kalėdinei tėvų dovanai.
Na, o, jei domina Kalėdų dovanos tėčiui ir mamai pramogų pavidalu, tai plaukimas jachta Trakuose, kino centro „Multikino“ bilietai šeimai „Šeima 4“ ar pramogų diena Trakuose šeimai dovanos daug nepamirštamų akimirkų.
Palepinkite savo mamas ir tėčius nepamirštamomis Kalėdų dovanomis – tegul sninga stebuklais, jaukiomis ir neužmirštamomis akimirkomis.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje