skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Driftas

Driftas - tai puiki dovana tikriems autofanams. Tikriausiai sutiksite, kad išrinkti dovanas automobilių mėgėjams dažnai yra labai sunku, tačiau su drifto dovanų kuponu neapsiriksite. Dovanos gavėjas ,,Driftinti” galės tiek su instuktoriumi, tiek mokytis atskirai.

Ekstremalių pojūčių gerbėjai turės galimybę atšvęsti progas su visa kompanija ar vienas patirti naujus, nepamirštamus pojūčius. Jei nori išbandyti naują dar nebandytą pramogą paskubėk ir įsigyk drifto dovanų kuponą! Garantuojame nuostabą ir adrenalino dozę! taip pat ieįkokite vairavimo pramogos, aktyvus laisvalaikis, linksmos dovanos

Veiklų rūšys
Rasta: 8

Driftas - puiki dovana ekstremalaus sporto mėgėjams

Stulbinančios galios provežis, variklio gausmas, dūmų kamuoliai – tai pramoga, kurią privalo išmėginti tikri automobilių fanai! Motosporto entuziastai kviečia Tave į nepakartojamą drifto patirtį Vilniuje, Kaune ir Trakuose. Dūmų kamuoliai ir gera adrenalino dozė garantuota!

EasyDrift“ – visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti sistema, priverčianti net priekiu varomo automobilio galinius ratus slysti ne ką prasčiau nei specialiai paruošto drifto automobilio. Automobilis, ant kurio padangų sumontuojama „EasyDrift“ sistema, labai lengvai slysta, nesvarbu, kokia kelio danga važiuoja. Net ir važiuojant nedideliu greičiu, susidaro įspūdis, jog važiuotum itin slidžiu ledu su vasarinėmis padangomis. 

Kviečiame Jus patirti ekstremalių vairavimo pojūčių su „EasyDrift“! Jūsų laukia specialiai pagal „EasyDrift“ sistemą paruoštas automobilis, už kurio vairo atsisėdę patys galėsite išmėginti šoninį automobilio slydimą. Jums vairuojant, šalia sėdintis instruktorius realiu laiku duos nurodymus, kurie padės suvaldyti slystantį automobilį. Ši pamoka bus ne tik ekstremali ir įsimintina pramoga, bet ir naudinga patirtis - jos metu išmoksite saugiai vairuoti sudėtingomis situacijomis, suvaldyti automobilį slidžiame kelyje. Pamokos pabaigoje atsisėsite į šturmano vietą, o drifto instruktorius Jums parodys maksimalias drifto galimybes! Atsargiai – ši pramoga yra labai azartiška, tad dovanos gavėjas gali netyčia„pagauti kablį“! 

 „Driftink“ pats su instruktoriumi 

Trūksta adrenalino? Norite iššūkių? „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių „Driftink“ komanda, gausi laimėjimų įvairiose varžybose. Jūs pats valdysite trasos žvėrį –„drifto“ bolidą „Nissan S13“, turintį net 300 AG variklį. Saugumą ir linksmumą užtikrins ir šalia sėdės profesionalus „SIDE to SIDE Drift Team“ instruktorius, kuris praves instruktažą apie vairavimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu. 

„Side To Side Drift team“ akademija 

 „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių „drifterių“ komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose siūlo Jums įvaldyti „drifto“ bolidą! „Driftingas“ – tai vienas sparčiausiai plintančių automobilių sportų. „SIDE to SIDE Drift Team“ suteikia puikią galimybę išbandyti savo jėgas, išmokti valdyti slystantį automobilį ir „driftinti“ su specialiai paruoštu, galu varomu bolidu, „Nissan“ S13 su BMW 4,0 l varikliu. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?