Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – dovana, kuri ilgai išliks atmintyje. Savo brangiausiems dovanokite nepamirštamą kelionę oro balionu, kurios metu išvyskite gražiausių Lietuvos miestų panoramas iš paukščio skrydžio. Jūsų saugumą ir geriausius įspūdžius užtikrins patyrusių oreivių komandos. Dovanokite nuostabias akimirkas! 

Skrydis oro balionu – viena iš romantiškiausių ir įspūdingiausių dovanų, kuri tikrai bus įsimintinu nuotykiu visam gyvenimui.
 Skrydis oro balionu ypatingas tuo, kad Jūsų nepamirštamus įspūdžius užtikrins patyrę oreiviai, o įspūdingus vaizdus matysite iš labai aukštai. 
Oro balionu skrisdami pasijausite, jog esate tarsi kitoje šalyje, nepažįstamam krašte. Juk vaikystėje kiekvienas oro balionus stebėjome nuo žėmės – atėjo laikas žemę stebėti iš dangaus. Taip pat žiūrėkite skydis parasparniu, apžvalginis skrydis lėktuvu, skrydis sklandytuvu


Skrydžiai oro balionu - proga nustebinti artimuosius

Skrydžiai oro balionu yra vis labiau vertinama ir mėgiama dovana, kurią renkasi vis daugiau žmonių, norėdami nustebinti savo artimuosius. Tai puiki galimybė nudžiuginti savo mylimąjį ar mylimąją, nustebinti savo draugus ar šeimos narius, kurie ilgai svajojo į mūsų gražiąją Lietuvos gamtą pažvelgti iš viršaus. O svarbiausia yra tai, kad skrydį oro balionu galima rinktis net iš kelių Lietuvos miestų: Vilniaus, Trakų, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir dar daugiau kitų puikių miestų. 


Skrydžiai oro balionu visai šeimai

Jeigu norite šią pramogą išmėginti su savo artimiausiais žmonėmis – šeima, galima rinktis privatų skrydį 4-iems asmenims, taip pasimėgausite ne tik nuostabiais vaizdais, bet ir sustiprinsite tarpusavio ryšį, prisiminsite gražiausias akimirkas kartu ir dalinsitės nerealiomis emocijomis ir linksmomis istorijomis. Kartu su jumis skris profesionalus pilotas, kuris tikrai turės kuo pasidalinti su Jumis, papasakos įvairių istorijų ir papasakos apie kraštovaizdžius.


Skrydžiai oro balionu romantiškai

Skrydį oro balionu galima paversti romantišku laiku kartu. Kiekvienas žino, kaip yra svarbu laiko skirti ne tik sau, bet ir savo antrąjai pusei, kuri tikrai bus be galo nustebinta, jeigu padovanosi skrydį oro balionu dviem ir romantišką nakvynę. Nieko nėra romantiškiau, kaip vakare palydėti saulę kartu, o ryte ją pasitikti ant ežero kranto dviese. 
 Mėgaukis gyvenimu tik žemėje, bet ir pakilus į dangų. Pažadame – įspūdžiais dalinsies labai ilgai ir šias nuostabias akimirkas danguje užfiksuosi savo atmintyje ilgam. 


 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje