skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovana žmonai

Dovana žmonai dažniausiai asocijuojasi su romantišku laiko praleidimu, todėl turime daugybę pasiūlymų, kaip praleisti laiko kartu. Puikus sprendimas būtų vakarienė kartu - padovanok jai gurmanišką dovaną, o gal savaitgalis kartu? Tuomet mūsų pasiūlymas būtų nakvynė su SPA procedūromis, ar spa procedūros dviem.

Dažniausiai vyrai renka konkrečią dovaną, kuri patiktų jai, todėl svarbu atkreipti dėmesį, kas domina mylimąją. Kiekvienas vyras saugo, myli ir rūpinasi savo mylima žmona, tačiau kartais būna sunku ją nustebinti. Tačiau kad ir kaip sunku būtų sugalvoti, ką dovanoti žmonai - nepasiduokite, leiskite savo mylimosioms pasijausti karalienėmis, padovanokite jai dieną, kupiną įspūdžių.

Veiklų rūšys
Rasta: 462
Jūs peržiūrėjote 60462

Kokią dovaną dovanoti savo žmonai?

Dovana žmonai gali būti asmeniška, skirta tik jai, ką dažniausiai vyrai ir daro rinkdami dovanas. Galite rasti dar daugybę pramogų, kaip nustebinti žmoną ir ją pradžiuginti iš visos širdies. Dovana žmonai priklausys tik nuo Jūsų noro ir galimybių.

Puikus viso kūno masažas atliekamas pirštų galiukais, o galbūt rytietiškas masažas su kokosų aliejumi puikiai tiks nustebinti žmoną ir leisti jai atsipalaiduoti. Kiekvienas vyras nori matyti laimingą moterį šalia savęs, todėl grožio procedūros - tokios kaip manikiūro dovanų kuponas ar plaukų priežiūros dovanos kuponas - puikus variantas nustebinti mylimąją, nes labai dažnai moterys net nenumano, kad jos vyras galėtų dovanoti būtent tokio pobūdžio dovanų kuponą.

Grožio procedūros jai ar ekstremalios pramogos?

Jeigu žmona mėgsta ekstremalius nuotykius galite padovanoti šuolį su virve arba nepamirštamų pojūčių skrendant oro balionu. Galbūt kilo mintis sutikti atostogas kartu, bet žmona apie tai nieko nežino, būtų netikėtai, jeigu padovanotumėt žmonai poilsį Birštone arba bet kur, kur dar nesate buvę, juk savo mylimąsias galima stebinti ne tik per šventes. Puiki idėja būtų apsilankyti kino teatre, jeigu mėgsta paprastesnius dalykus, taip pat, galvosūkių kambaryje, jei patinka loginis mąstymas, o jei kaifuoja nuo adrenalino kraujyje - tuomet puikiai tiks siaubo namai. 

Dar viena idėja būtų apjungti dvi dovanas į vieną. Tai galėtų atrodyti taip: pavyzdžiui, dovana - diena kartu. Padovanokite bilietus į kiną ir kokią nors SPA procedūrą, kad galėtumėte ir pasimėgauti laiku kartu ir po visko palepinti mylimąją ir leisti jai pasimėgauti vienai - nueiti į SPĄ procedūras. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?