Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos vyrams

Išrinkti dovaną vyrui – sudėtinga užduotis. Jei visos tradicinės dovanos išbandytos, o naujų idėjų stinga – „Laisvalaikio dovanos“ nenuvils. Mūsų idėjos pritaikytos visiems vyrams jūsų gyvenime: broliui, tėčiui, seneliui, draugui, mylimajam ir kolegai. Jei norite dovanoti ne daiktus, o patirtis bei emocijas, rinkitės iš ekstremalių, gurmaniškų, atpalaiduojančių, romantiškų ir originalių vyriškų dovanų.

Galimybės neribotos, nes dovanų jam turime virš 400! Mes manome, kad staigmena vyrui – geriausia dovana. Tad nustebinkite jį pasivažinėjimu Ferrari arba Lamborghini, šaudymu ginklais, išlikimo užduotimis, akrobatiniais skrydžiais, pažintiniu nardymu, o gal net skrydžiu „Boeing“ aviasimuliatoriumi. „Laisvalaikio dovanos“ siūlo smagių dovanų vyrams visoms progoms: gimtadienio, Kalėdų, jubiliejaus, Valentino ar vestuvių metinių.

Veiklų rūšys
Rasta: 988
Jūs peržiūrėjote 60988

Geriausia dovana bus ta, kuri atspindės vyro asmenybę ir pomėgius. Norime jums šiek tiek padėti renkantis iš gausybės dovanos jam idėjų, todėl jas suskirstėme pagal vyro asmenybės bruožus ir mėgstamas veiklas.

Dovanos vyrams keliautojams

Vyras mėgstantis keliones, besidomintis skirtingomis kultūromis, ieškantis naujų patirčių ir nepatirtų skonių džiaugsis gavęs egzotiškas dovanas. Gimtadienio dovanos vyrui keliautojui galėtų būti įvairūs potyriai danguje, pavyzdžiui, skrydis „Boeing“ aviasimuliatoriumi arba skrydis oro balionu su gurmaniško vyno degustacija. Jį galima nustebinti pramogomis Latvijoje, Estijoje arba Lenkijoje, jei ilgesnėms kelionėms pritrūksta laiko. O ką padovanoti vyrui, kuris neseniai grįžo iš atostogų? Grąžinkite jį į malonius kelionės prisiminimus su rytietiškais masažais: veido masažu iš Japonijos, Tailandietišku taškiniu masažu arba Tajų masažu su karštomis žolelėmis.

Dovana vyrui gurmanui


Greičiausiai tai išrankus vyras, kurį sunku priblokšti, tačiau mes tikrai rasime būdų, kaip jį nustebinti. Jam tikrai patiks valgomos dovanos. Dovanas gurmanui geriausia pristatyti ant lėkštės arba taurėje, o jei visa tai padaro someljė – dovanos sėkmė garantuota! Siūlome įvairiausias degustacijas arba kulinarijos kursus. Rinkitės iš sūrio, desertų, austrių, vyno, alaus ir dar daug kitų degustacijų. Mes turime dar daugiau dovanų idėjų vyrams gurmanams, mylintiems maistą ir išskirtinius gėrimus.

Dovana vyrui nuotykių ieškotojui


Nesvarbu, kokio amžiaus vyrai – jie visi mėgsta nuotykius. Į šią kategoriją patenka vyrai ypač pamišę dėl ekstremalių pojūčių, medžioklės ar žvejybos, didelio greičio ar aukščio. Gimtadienio dovana vyrams nuotykių ieškotojams turi būti sukelianti aštrius pojūčius. Tiks akrobatinis skrydis, šuolis su virve iš rekordinio aukščio arba pasivažinėjimas tanku. Dovana medžiotojui galėtų būti jodinėjimas žirgais, išgyvenimas sovietiniame bunkeryje arba dažasvydis. O dovana žvejui – plaukimas vandens motociklu, nardymas, plaukiojimas jachta arba upėtakių žvejyba ir paruošimas. Jei ieškote aktyvių pramogų berniukams, siūlome išbandyti kartingus, pramogas nuotykių parke arba pasivažinėjimą Ferrari miesto gatvėmis. Tikrai bus apie ką papasakoti mokykloje po tokių pasivažinėjimų!

Dovanos vyrams, kurie turi viską

Tai kategorija vyrų, kuriuos nustebinti sunkiausia. Ką padovanoti vyrui, kuris turi viską? Dovanokite emociją arba netradicinę patirtį. Greičiausiai SPA pramogos arba dažasvydis jų nenustebins. Kad galvos jums sukti nereikėtų, mes turime paruošę originalių dovanų vyrams idėjų. Ypač rekomenduojame vakarienes tamsoje, reklamos ar animacinio filmo garsinimą, automobilio traiškymą šarvuočiu. O gal jis norėtų vakarą praleisti Suomijoje po vandeniu? Šios dovanos puikiai tiks ir jubiliejaus proga, ypač jei vyras, kurį sveikinsite, per daug metų yra gavęs įvairiausių dovanų. Taip pat rinkitės praktiškas dovanas, kurias jis tikrai panaudos.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?