Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos moterims

Ką dovanoti moterims? Dažnai iškylantis klausimas, kuomet artėja jūsų mylimos moters ar artimos draugės gimtadienis ar kita įsimintina proga. Išrinkti tinkančią dovaną moteriai gali būti nelengva, todėl, norėdami palengvinti šią užduotį, siūlome pagalvoti apie kelis dalykus. Kokie yra moters pomėgiai? Kas, jūsų nuomone, padarytų ją laiminga? Pagalvokite, galbūt ji yra minėjusi, ką norėtų gauti gimtadienio ar kita proga? Koks jos charakteris bei būdas? Ar ji mėgsta ramesnes pramogas ar yra linkusi išbandyti kažką ekstremalaus?

Pamąstę apie šiuos klausimus, tikrai sugalvosite bent vieną dovanos moteriai idėją. Kad ir kas tai bebūtų: SPA ar aktyvios pramogos, gurmaniškas ar kultūros pilnas vakaras, savaitgalio išvyka ar dienos pramoga – pas mus rasite didelį dovanų moterims pasirinkimą.

Veiklų rūšys
Rasta: 1529
Jūs peržiūrėjote 601529

Dovanų idėjos moterims: gimtadieniai ar kitos svarbios progos

Artėjant jūsų mylimosios, sesers, mamos ar kitos svarbios moters ypatingai šventei, mus dažnai gali užplūsti jausmas, jog neįsivaizduojame, kokią dovaną parinkti. Bet iš tiesų išrinkti gerą ir žmogui tinkančią dovaną yra ne taip ir sudėtinga. Tam ir esame, jog prireikus, galėtumėte be didesnių rūpesčių pasirūpinti puikia dovana savo draugei, žmonai ar kolegei. 

Dovanos moterims gimtadienio proga

Didžiajai daliai moterų gimtadienis yra ypatinga šventė. Tą dieną visos nori atrodyti ir jaustis puikiai. Na, o tinkama dovana tą nuotaiką gali tik pagerinti. Renkant gimtadienio dovaną moteriai, galime susidurti su sunkumu: juk ji viską turi, ką dar besugalvoti? Tokiais atvejais kviečiame pagalvoti ne apie materialias dovanas, bet įsimintinas ir naujų potyrių atnešančias pramogas. Tai gali būti ekstremalūs išbandymai, atpalaiduojantys SPA ritualai, gurmaniškos dovanos, ramūs pasiplaukiojimai ar jodinėjimas žirgais. 

Ką padovanoti moteriai 30-ojo ar 40-ojo gimtadienio proga?

30-ojo ar 40-ojo jubiliejaus proga paskatinkite moterį leistis į pirmus kartus ir padovanokite pramogą, kurios ji niekada nebandė. Toks lengvas iššūkis suteiks naujų jėgų ir primins apie tai, jog nesvarbu, kiek jums metų, pirmų kartų visuomet galima rasti. Puikia dovana 30-ojo ar 40-ojo gimtadienio proga gali tapti nardymas, skrydis oro balionu ar parasparniu, šuolis virve, plaukimas baidare ar irklente. O galbūt prabangi vakarienė ar maisto degustacija, jei moteris dar niekada nebuvo to bandžiusi. Pramogai dar daugiau žavesio suteiks, jei kartu leisitės į nuotykį! 

Jubiliejaus dovana: 50-mečio ar 60-mečio proga

50-ojo ar 60-ojo jubiliejaus dovana tiesiog turi būti įsimintina. Pagalvokite, kas tikrai patiktų jūsų mylimai moteriai. Jei tai jūsų mama ar kita artima giminaitė, ji tikrai brangina jaukias akimirkas, praleistas su savo šeima. Todėl šeimos išvyka savaitgaliui arba degustacinė vakarienė kartu gali būti pati geriausia dovana 50-ojo ar 60-ojo jubiliejaus proga. Jeigu tai jūsų kolegė, galite parinkti tam tikros tematikos dovanų rinkinį ir moteris pati galės pasirinkti jai tinkamiausią pramogos panaudojimo būdą. 

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdiniu laikotarpiu matome ir net, galime sakyti, jaučiame aplink tvyrančią kalėdinių dovanų pirkimo maniją. O kai pagalvojame, jog nesame tikri, ką šia proga dovanoti moteriai, visai nebesinori vaikščioti po parduotuves. Vis tik, siūlome jums lengvesnį variantą. Vietoj materialių dovanų, rinkitės pramogas ir taip sukurkite iš tiesų originalią dovaną brangiai moteriai. Pagalvokite apie ją: ką ji mėgsta? Kokia ji? Kokį poilsį renkasį – ramų ar aktyvų? Ar linkusi išbandyti naujus potyrius? Neabejojame, jog bent viena dovanos moteriai idėja tikrai atsiras. Na, o prie pramogos, pridėkite ir kalėdinių akcentų: mielą atviruką, skanios arbatos ir saldumynų ar kvapnią žvakę.

Dovanų rinkiniai moterims

Norint moteriai palikti šiek tiek laisvės pasirenkant dovaną, gera išeitis yra parinkti dovanų rinkinį. Jums tereikės pagal jos pomėgius išrinkti tinkamiausią: skonių kelionę, saldžių akimirkų rinkinį, atpalaiduojančias procedūras, akimirkas teatre ar išskirtinę vakarienę. Tuomet moteris galės pati pasirinkti, kaip ir kur išnaudoti jūsų dovanojamą pramogą. 

Praktiškos dovanos moterims

Reikia išrinkti dovaną praktiškai moteriai? Pagalvokite apie jos kasdieną: kokią kosmetiką ji naudoja, kokius užsiėmimus lanko ar kokį maistą labiausiai mėgsta? Šie keli klausimai gali jus užvesti ant kelio. Galbūt tada suprasite, jog jūsų mamai, merginai ar sesei tinkamiausia praktiška dovana yra apsilankymas pedikiūrui, subalansuoto maisto programa, grupinis sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas, kvepalų kūrimas ar procedūros plaukams. 

Moters dienos dovanos

Šalia ryškiaspalvių tulpių ar kitų gėlių puokštės, nustebinkite savo merginą, žmoną, mamą ar sesę nedidele dovanėle. Savo meilę ir pagarbą išreiškite kartu įteikiant būtent tai moteriai tinkančią SPA pramogą: atpalaiduojantį pėdų ar nugaros masažą,  veido procedūrą ar kitą SPA ritualą. Arba pakvieskite jas gurmaniškai vakarienei į vietą, kurioje jos dar niekada nesilankė, ir tokiu būdu parodykite savo dėmesį  bei rūpestį. Moters dieną nepamirškite ir savo mažiausių damų, pasveikinkite ir mergaites. Padovanokite joms apsilankyti pramogų parke, kino teatre ar spektaklyje, o mėgstančioms gyvūnus tikrai patiks popietė su žirgais.  

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?