Viso kūno masažai

Masažas – puiki dovana kiekvienam, norinčiam pasimėgauti ypatingu poilsiu. Panirę į viso kūno masažą atpalaiduosite raumenis, atsikratysite visos susikaupusiusios įtampos kūne. Tai ne tik kūno, bet ir sielos atgaiva. Masažas padeda atsipalaiduoti nuo streso, pasimėgauti akimirka, pamedituoti, o gal net ir lengvai nusnūsti. 

Mūsų asortimente - daugybė atpalaiduojančių masažų - šokoladiniai masažai, masažai su karštais akmenimis, kiniečių, tailandiečių atliekami masažai ir dar daug kitų. Galite rinktis - nugaros masažą, grožio procedūras ar kitas spa procedūras. Padovanokite ritualą, kuris suteiks tikrą palaimą kūnui bei sielai!

6095

Galbūt kai kuriems atrodo, jog pasilepinimo procedūros yra susijusios tik su grožiu ir išvaizda, bet iš tiesų jos turi be galo daug privalumų jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Kalbant konkrečiai apie masažus - mes išrinkome jums vienas geriausių vietų Lietuvoje, kur galite pasilepinti masažo, SPA ar kitomis grožio procedūromis. Galite apsilankyti SPA centre, sporto klube, susiorganziuoti savaitgalio išvyką ar tiesiog užsisakyti atpalaiduojantį masažą.

Masažas yra vienas geriausių būdu kovoje su stresu. Yra manoma, jog masažas gali laikinai sumažinti susikaupusią įtampą kūne, reguliuoja kraujo spaudimą ar širdies ritmą. Masažai dažnai naudojami po traumų, kai atliekami medicininiai gydymai, norint sumažinti patiriamą skausmą. Kombinuojant masažą kartu su atitinkamais kinezioterapeutų parinktais pratimais - masažas yra puiki priemonė kovojant su nugaros skausmais. Konkrečios įtakos mūsų sveikatai, mediciniais tyrimais įrodyti beveik neįmanoma, tačiau emociniai ir fiziniai pokyčiai - akivaizdūs.


Mūsų puslapyje galite rasti įvairiausių pasiūlymų - nuo prabangių SPA Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestuose, iki įvairių egzotinių masažų. Rytietiškų masažų skiltyje galite rasti Tailandtietiškų, Tajų, Kiniškų, Balio salos ar ajurvedinių masažų. Visame pasaulyje yra garsus švediškas masažas - šis masažas atpalaiduoja įtampos "mazgus" raumenyse. Šio masažo metu naudojama rankų slydimas, spaudimo, tapšnojimo ir drebinimo rankų judesiai, kurie padeda atpalaiduoti tam tikrus raumenis ir sumažinti susikaupusią įtampą.


Šiuos ir daugybę kitų masažų galite rasti naršydami mūsų svetainėje, tad nesunkiai išsirinksite, kuris yra jums tinkamiausias atsipalaidavimui, raumenų skausmui mažinti ar tiesiog savęs palepinimui.

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje