Dovanų ekspertai bando: „E-Fit Lietuva“ treniruotės

Įspūdžio dovanų ekspertai tęsia savo nuotykius išbandant „Laisvalaikio dovanų“ asortimente esančias pramogas. Šį kartą sportinę ir aktyvią veiklą pas draugus „E-Fit Lietuva“ išbandė kolegė Kornelija, kuri pasidalino patirtimi ir rekomendacijomis, kam tokia dovana galėtų tikti.

Skaitykite toliau

Komandos formavimo dirbtuvės – su pramogomis!

Įspūdžio dovanų ekspertai mėgsta išmėginti naujas veiklas ir aplankyti turimus partnerius. Tam radome puikią progą – surengėme komandos formavimo dirbtuves! Jau niekam iš kolegų nekyla klausimų, kaip atrodys mūsų „teambuilding’as“ – pirmiausia drauge papramogaujame, o po to keliaujame skanios vakarienės! Puikaus vakaro receptu ir unikaliomis vietomis komandos formavimui dalinasi ekspertai!

Skaitykite toliau

Elegantiški 70-ojo gimtadienio sveikinimai

70 metų – išties įspūdingas amžius, kuriuo galima ne tik pasigirti, bet ir maksimaliai išnaudoti dalinantis žiniomis ir patirtimi su artimaisiais. Švenčiant šią dieną verta artimiesiems ištarti originalius sveikinimų žodžius 70-mečio proga. Tegul seneliai ar tėvai pasijaučia dar ypatingesni. Leiskite jiems pažvelgti į praeities akimirkas, kupinas įdomios patirties, vertingų pamokų ir nepakartojamų nuotykių! Nesvarbu, ar tai trumpi 70-ojo gimtadienio sveikinimai, ar ilgesni linkėjimai – jų dėka savo artimiesiems suteiksite daug džiaugsmo.

Skaitykite toliau

Išmintingi 65-ojo gimtadienio sveikinimai

Svarstote, kokie 65-ojo gimtadienio sveikinimai artimam žmogui tiks labiausiai? Tai ypatingas gyvenimo momentas, vertas ne mažiau ypatingų žodžių. Pas mus rasite idėjų sveikinimams, tinkamų tiek moterims, tiek vyrams! 65-asis gimtadienis – tai galimybė su pasididžiavimu atsigręžti į pasiekimus ir patirtį, tuo pačiu su optimizmu žvelgti į ateitį. Padarykite šią dieną nepamirštamą! Išreikškite savo dėkingumą ir padėkokite mylimam žmogui skirdami išmintingus 65-ojo gimtadienio sveikinimus. Čia rasite ir puikių dovanų idėjų 65-ojo gimtadienio proga!

Skaitykite toliau

Atsiliepimai iš „Shitty Dinner“ vakarienės

Jau ne vienerius metus visi, ieškantys unikalių kulinarinių patirčių, žino, kad „Laisvalaikio dovanose“ galima rasti išskirtines vakarienes. Tai ypatingos vakarienės, kuriose svečiai ne tik mėgaujasi puikiu maistu, tačiau ir patiria unikalius potyrius aplink vykstančio pasirodymo metu. Ne išimtis ir „Shitty Dinner“ vakarienės, kuriose susipina gardūs patiekalai ir tragikomiškas spektaklis. Kas yra „Shitty Dinner“? Kam tinka ši vakarienė? Ko galite tikėtis iš šios patirties? Tegul pramogą išbandžiusių dovanų eksperčių-konsultančių atsiliepimai ir klientų komentarai kalba patys už save!

Skaitykite toliau

Gražūs linkėjimai 60-mečio proga

60-asis gimtadienis – ypatingas momentas jubiliato gyvenime ir puiki proga išsakyti linkėjimus, kuriuos brangus žmogus prisimins dar ilgam. 60-ojo gimtadienio linkėjimai gali būti gražūs, jaudinantys, juokingi ir suteikiantys nepaprastas emocijas! Išsirinkite tai, kas labiausiai tiks gimtadienį švenčiančiam vyrui ar moteriai, ir pradžiuginkite keliais žodžiais, kurie eis tiesiai į širdį. Paruošėme gražiausius linkėjimus 60-mečio proga, tarp kurių tikrai rasite ką nors tinkamo!

Skaitykite toliau

Kaip supakuoti piniginę dovaną? 20 universalių idėjų

Jei ieškote originalios idėjos, kaip turi būti supakuota piniginė dovana, užsukote į puikią vietą! Žinoma, tai nekeičia fakto, kad geresnis pasirinkimas yra dovanoti įspūdžio dovanas, kurios gavėjui suteiktų nepamirštamų ir igalaikių potyrių. Bet jeigu nusprendėte dovanoti pinigus, paruošėme jums 20 idėjų, kurios palengvins pinigų pakavimą. Kviečiame pirmiausia pažvelgti į tai, kodėl verta dovanoti pinigus ir kokie trūkumai dovanojant pinigus.

Skaitykite toliau

Nugaros masažas – ar gali pakenkti? Skausmas po nugaros masažo

Nugaros skausmus kenčia vis didesnė visuomenės dalis, o tai lemiančių priežasčių yra daug. Tai ne tik degeneracinės stuburo ligos, tokios kaip diskopatija, skoliozė, išialgija ar degeneracinis artritas. Skausmus sukelia ir daugybė žemiškų priežasčių: nutukimas, mažas judėjimas, sėslus gyvenimo būdas ar net stresas. Esant stuburo skausmams geriausia priemonė – ne vaistai nuo skausmo, nors kartais be jų ir sunku apsieiti, o stuburo ir nugaros masažas. Bet ar tai veiksminga? Sužinokite, kas yra gydomasis nugaros masažas!

Skaitykite toliau

Masažas su šokoladu – koks jo poveikis? 

Masažas su šokoladu – tikras malonumas visam kūnui, žadantis nepakartojamus potyrius. Tokia procedūra atpalaiduoja, oda drėkinama, maitinama, atrodo jaunesnė ir lygesnė. Šokoladas žinomas kaip turintis anticeliulitinių savybių.

Skaitykite toliau