Valentino dieną viena, bet ne vieniša

Pasaulis jau ruošiasi artėjančiai Valentino dienai: vitrinos mirga raudona spalva, kelionės į meilės miestą Paryžių, ar kitus, atokesnius kurortus, graibstomos akimirksniu. Bet ką daryti moterims, kurios išgyvena Brigitos Džons gyvenimo scenarijų? Kaip ištverti dar vieną Valentino dieną, nedrybsant lovoje bei nevalgant trigubos porcijos ledų? Arba neiškelti „Sex and the city“ herojės Mirandos klausimo draugėms:  „Gal kuri nors iš jūsų turite namie augalą, su kuriuo galėtų pavakarieniauti Valentino dienos vakarą?“.

 

 

Laisvalaikio Dovanos moterims primena jų unikalumą bei siūlo skirti laiko sau vasario 14 dieną.

Skaityti toliau

Valentino dienos istorija arba kas žinoma apie Šv. Valentiną

Iki Valentino dienos liko visai nedaug, tad kviečiame susipažinti su Meilės dienos ištakomis ir pačiu šventu Valentinu.

shutterstock_296132504

Skaityti toliau

Valentino dienos dovanos

Turbūt nėra nieko geriau nei nubusti žinant, jog šalia yra mylimas žmogus. Meilė – tai troškimas, kad kažkas būtų laimingas. Taigi, Valentino dienos proga norime padaryti įsimintiną staigmeną, kad mylimasis ar mylimoji liktų sužavėti. O kaip rasti pramogą, kad praleista Valentino diena būtų ypatinga tiek Jums bei Jūsų artimajam? Atrodytų rinktis tikrai yra iš ko, bet dažnai vis tiek nepavyksta rasti tinkamos. O galiausiai paskutinę dieną stovime eilėje prie restorano ar vėl einame į kiną.

 

Šiemet Laisvalaikio Dovanos siūlo įsimylėjėliams pabėgti nuo rutinos bei siūlo dovanas, kurios dar labiau suartina porą! Pristatome įsimintiniausias Valentino dienos dovanas!

shutterstock_230227600

Skaityti toliau

Dovanos pagal Zodiako ženklą: Vandenis

Įsibėgėjus žiemai, sausio 21 – vasario 18 dienomis gimtadienį švenčia Vandenio Zodiako ženklo atstovai. Vandeniai ypač mėgsta socializuotis, šio ženklo atstovai pasižymi puikiu humoro jausmu ir mėgsta būti dėmesio centre, tačiau tuo pačiu gali būti ir labai svajingi, tarsi ne iš šio pasaulio. Vandenius nepaprastai domina mistika, žvaigždės, be to, jie yra dideli kultūros, meno ir istorijos gerbėjai. Jei sukate galvą, ką gimtadienio (o gal ir kokia kita) proga padovanoti Vandeniui, patarsime Jums, kokią dovaną išrinkti šio Zodiako ženklo atstovui.

c7fe61494510dc51015736b866bc75ba

Skaityti toliau

Valentino diena pasaulyje

Vyras suorganizuoja romantišką pasimatymą, nuperka gėlių, saldainių, galbūt šampano, o moteris puošiasi ir stengiasi iš naujo sužavėti savo mylimąjį – daugmaž taip įsivaizduojame Valentino dienos minėjimą Lietuvoje. Visame pasaulyje vyrauja panašios tradicijos, tačiau kai kuriose šalyse ši šventė turi labai savitų minėjimo akcentų.

shutterstock_175409330

Skaityti toliau

Dovanos pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis

Gruodžio 24 – sausio 23 dienomis, gimtadienius švenčia Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai. Ožiaragiai – praktiškų dovanų mėgėjai, tad pamirškite apie bet ką, kas galimai gulės ir tiesiog rinks dulkes. Jei nebeturite idėjų, kaip pradžiuginti brangų Ožiaragį, patarimų ieškokite čia!

oziaragis

Skaityti toliau

Kalėdinės dovanos, kurios širdį privers plakti stipriau

Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių tikriausiai nerimauja tie, kurie dar neturi kalėdinių dovanų artimiesiems. Norisi, atrodo, kažką prasmingo padovanoti žmogui, o net tik, kad dovanoti. Norisi, kad dovana būtų reikšminga, o ne kažkoks materialus dalykas. Dovana turi išreikšti mūsų meilę artimajam. O kaip tokią dovaną rasti?

Lengviausia yra mūsų mažiesiems, jais gi rūpinasi Kalėdų Senelis. Išpildo visus jų norus, surašytus ant laiškelių… O ką dovanoti  paugliams bei suaugusiems? Atrodytų rinktis tikrai yra iš ko, bet dažnai vis tiek nepavyksta rasti tinkamos. O galiausiai paskutinę dieną nuperkame paskubomis…

Šiemet Laisvalaikio dovanos siūlo dovanoti įspūdžius, kurie artimo žmogaus širdį privers plakti stipriau.

general_web_lt_tv

Skaityti toliau

Kalėdos artėja

Ar ir Tu jauti tą keistą būseną?.. Lyg kažin ko lauktum, lyg būtum laimingesnis ar norėtum dalintis? Taip, tai jaučia visi: ir mes, ir praeiviai senamiestyje, ir už lango su sniegu žaidžiantys vaikai. Atsakymas aiškus, sudarytas iš trijų skiemenų, septynių raidžių: KALĖDOS!

 

Skaityti toliau

Kalėdinės dekoracijos: spalvos

Mieste matome vis daugiau šventinėmis lemputėmis žibančių langų ir vitrinų, vis dažniau girdime skambant kalėdines dainas, tad norisi šiek tiek šventinės nuotaikos įnešti ir į savo namus. Vis dėlto, papuošti namus – ne toks lengvas darbas, ypač jei nesate linkę apsiriboti vien eglute. Seni žaisliukai nusibodę, vis neišeina nuspręsti, kada visko per mažai, o kada jau per daug… Šiais metais puošiant namus siūlome remtis vienu paprastu principu: svarbiausia – spalva.

Kalėdos
Skaityti toliau

Vaiduoklių šventė – Helovinas!

Helovino arba Vaiduoklių šventės istorija Lietuvoje prasidėjo visai neseniai. Ši šventė pas mus atkeliavo iš Vakarų pasaulio ir vis dar nėra iki galo prigijusi, mat daug kas mano, jog Helovino vakarėlių linksmybės kertasi su lietuviškomis tradicijomis – Visų šventųjų dienos rimtimi ir pagarba mirusiesiems. Vis dėlto, kasmet į Helovino šventimą įsitraukia vis daugiau žmonių, puošiami prekybos centrai, rengiami koncertai ir kostiumų vakarėliai. Tad iš kur atkeliavo ši šventė ir kokios yra jos tradicijos?

Helovinas

Skaityti toliau