Tobulas SPA prasideda nuo Jūsų!

Ruduo – metų laikas, kuomet suprantame, jog šiltasis sezonas jau baigėsi, o darganotas oras neleidžia maloniai džiaugtis visomis lauko pramogomis. Bet blogos emocijos tuoj pat išgaruos, kai apsupti raminančios muzikos ir malonių kvapų mėgausitės SPA malonumais!

 

SPA procedura

Skaityti toliau

Kodėl verta kilti į dangų su restoranu „Dinner In The Sky“?

Kas sieja Lietuvą, Prancūziją, Portugaliją, Japoniją, Malaiziją, Taivaną ir dar kitas 40 pasaulio šalių? Atsakymas paprastas – dangiškasis restoranas „Dinner In The Sky“. Kartą metuose šis netradicinis ir išskirtinis restoranas atkeliauja į Vilnių ir džiugina miestiečius išskirtine galimybe pasigardžiuoti įvairiais patiekalais ir gėrimais net 50 metrų aukštyje.

Dinner in the Sky

Skaityti toliau

Dovanos pagal Zodiako ženklą: Mergelė

Rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 dienomis su gimtadieniu sveikiname visus, gimusius po Mergelės ženklu. Preciziškos ir visuomet tobulumo siekiančios Mergelės ir į dovanas žiūri rimtai – tikrai „nepraslysite“ nugriebę atsitiktinį mielą daikčiuką iš pirmos pasitaikiusios parduotuvės. Subtilumą ir unikalumą vertinančios Mergelės dažniausiai yra išrankios, tačiau šiandien pasiūlysime Jums keletą idėjų, kurios turėtų pradžiuginti gimtadienį švenčiančią Mergelę.

virgo

Skaityti toliau

Pirmasis skrydis vėjo tunelyje

Aurelija dalinasi savo įspūdžiais iš vėjo tunelio.

 

Prisipažinsiu, prieš išbandydama šią pramogą šiek tiek baiminausi, nors ir nežinojau tiksliai ko. Atėjus į Vėjo tunelio namelį, mane pasitiko du itin paslaugūs ir malonūs instruktoriai. Jie padėjo išsirinkti kostiumą, akinius bei šalmą bei davė vertingų patarimų. Vėliau sekė galbūt 20 minučių pasiruošimas, kurį sudarė informacinis filmukas, sutartinių ženklų mokymasis bei tobulos skraidymo pozicijos treniruotė, po kurios su dviem mažaisiais kolegomis jautėmės pilnai pasiruošę skrydžiui.

Vėjo tunelis

Skaityti toliau

Ekspertų išbandyta: adrenalino pilnas pasivažinėjimas tanku

Vos pasiekus Pamarazių kaimę įsikūrusią Tanks.lt būstinę, pasijautėme lyg nukelti į karinį štabą. Iškart pastebėjome ten esančią karinę techniką, ginklus bei kitą amuniciją. O svarbiausia pamatėme tą didžiulį šarvuotį, su kuriuo jau nekantravome praskrieti ekstremaliomis sąlygomis.

tankas2

Skaityti toliau

Laisvės pojūtis „Laisvalaikio Dovanų“ vėjo tunelyje

Vėjo tunelis – neeilinė patirtis, kuri nepalieka abejingų! Ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai gali mokytis atlikti triukus, o mažiau drąsus pramogautojai gali tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis skrydžiu. Savo pirmo karto sklendžiant ore patyrimu pasidalino „Laisvalaikio Dovanų“ klientė.

Vejo tunelis_komanda

Skaityti toliau

Ekspertų išbandyta: šaudymas į skrendančias lėkštutes

„Geras! Labai patiko! Būtinai reikės grįžti ir dar kartą pamiklinti akį ir pramankštinti taiklumą!“ Taip kalbėjo „Laisvalaikio Dovanų“ ekspertai išbandę šaudymą į skriejančias lėkštutes „GunsTalk.lt“ šaudymo centre. Tikime, kad taip jaučiasi visi, bent kartą išbandę šią puikią, azartišką pramogą.

saudymas i lekstutes komanda

Skaityti toliau

Pramogos, kurios patiks visai šeimai

Laikas, praleistas su šeima, yra labai svarbus. Tiek mažieji, tiek tėveliai mokosi, auga ir susipažįsta su naujais potyriais. Bet kai jau visi kaimai ir sodai aplankyti, prie ežerų bei jūrų pabūta kyla klausimas – ką veikti? Kaip leisti laisvalaikį, kad jis būtų ne tik smagus, bet ir naudingas? Padovanokite šeimai šypsenas ir turiningą laiką, praleistą kartu su „Laisvalaikio Dovanos“ pramogomis!

ka dovanoti seimai

Skaityti toliau

10 įdomybių apie alų

Neįsivaizduoji penktadienio vakaro be šalto bokalo alaus ir sūrių užkandžių? Laikai save tikru alaus mėgėju? Tačiau ar tikrai apie alų žinai viską? Aludarių dienos proga pristatome 10 įdomybių apie alų, kurių lažinamės dar nežinojai.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skaityti toliau

Vestuvinių dovanų G I D A S arba ką dovanoti jauniesiems?

Vėlyvas pavasaris, vasara ir ankstyvas ruduo – laikas, kai temperatūra darosi vis aukštesnė ir drąsiai galime sakyti „meilė tvyro ore!“. Mat šiltasis metų laikas yra ir vestuvių Lietuvoje laikas.

Ka dovanoti jauniesiems

Skaityti toliau