Paskutinės minutės Kalėdų dovanos šeimai

Kalėdos jau visai čia pat! Šiandien daugelis planuojame, kokiais patiekalais nuklosime savo Kūčių stalą. Bet vis dėl to ne vienam Kalėdų dovanos sukelia dar daugybę klausimų. Ką greitai ir prasmingai padovanoti mamai? Ko norėtų tėtis ar brolis? Kas nudžiugintų senai matytą pusseserę? Prieš pat Kalėdas tokie klausimai užklumpa gana dažnai, tačiau nėra ko jaudintis! Šiandien pristatome paskutinės minutės Kalėdų dovanas šeimai!

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra shutterstock_1216773451-1-1024x683.jpg
Skaitykite toliau

Siaubo filmai realybėje: pramogos siaubo mėgėjams

Atvėsus orams vis daugiau laiko praleidžiame namie ir vienu dažniausių užsiėmimų tampa filmų žiūrėjimas. Kiekvienas renkamės skirtingus filmus – istorinius, romantinius, fantastinius, o yra tokių, kurie ypač mėgsta siaubo filmus. Artėjant Helovynui norime pasisemti paslaptingų ir šiek tiek bauginančių emocijų, dėl to siaubo filmai ypač populiarėja. Dar aštresnių, gąsdinančių bei adrenaliną keliančių emocijų galime patirti ir savo kailiu realiame gyvenime. „Laisvalaikio dovanos“ komanda dalinasi pramogomis, kurios puikiai tiks mėgstantiems siaubo filmus.

Skaitykite toliau

Rugsėjo 1-oji: kaip sukurti šventinę nuotaiką?

Rugsėjo 1-oji – ypatinga diena kiekvienam moksleiviui, studentui ir jų tėvams. Pasibaigus vasaros sezonui grįžtame į mokslo metų sūkurį ir pradedame naują etapą. Ši diena puiki proga praleisti daugiau laiko su brangiausiais žmonėmis – šeima. „Laisvalaikio dovanos“ komanda dalinasi idėjomis, kaip užtikrinti šventinę nuotaiką ir smagiai praleisti laiką prieš prasidedant rudeniškam šurmuliui bei darbams. Tad jei kyla klausimas, ką veikti rugsėjo 1, štai keletas idėjų. O straipsnio pabaigoje laukia DOVANA – pamokų tvarkaraštis atsisiųsti.

Rugsėjo 1-oji

Šventiniai pietūs

Skanus maistas visad užtikrina gerą nuotaiką! Rugsėjo 1-oji gali būti puiki proga apsilankyti mėgstamame restorane, papietauti ar tiesiog suvalgyti gabalėlį torto ir kartu išgerti kavos. Jei turite mažų vaikų – leiskite rinktis vietą jiems. Juk tai jų šventė!

Dekoracijos

Įprasta, kad balionais namus papuošiame tik per gimtadienius. Griaukime šią nusistovėjusią tradiciją ir papuoškime namus dažniau! Namus papuošę įvairiaspalviai balionai užtikrins pačias geriausias emocijas ir nuotaiką. Namus galite papuošti ir lauko gėlėmis ar kartu su vaikais pasigamintomis dekoracijomis, lemputėmis.

Turiningai praleistas laikas

Po šventės mokykloje laukia ilga ir laisva popietė, kurią galite praleisti turiningai. Atsižvelkite į savo pomėgius ir praleiskite laiką kartodrome, o gal apsilankykite edukaciniame zoologijos sode? Rugsėjo 1-oji taip pat puiki proga apsilankyti ir teatre!

Pirmieji Rugsėjo 1-osios darbai

Nors ši diena – šventinė, rugsėjo 1-ąją galima praleisti ir pradedant pirmuosius, visai paprastus mokslo metų darbus. Pavyzdžiui – pamokų tvarkaraštis! Tam, kad tai padarytumėte patogiai ir greitai, DOVANOJAME tvarkaraščio šabloną! Jums tereiks jį atsispausdinti ir užpildyti. Truksite vos kelias minutes, bet vienas pirmųjų žingsnių pradedant naujus mokslo metus bus atliktas!

DOVANA – pamokų tvarkaraštis atsispausdinti:

„Laisvalaikio dovanos“ komanda linki smagios rugsėjo 1-osios ir turiningų naujų mokslo metų! Paverskite šią dieną šventiška ir nuotaikinga, praleiskite laiko su brangiausiais žmonėmis bei ženkite į rudenį kupini džgiausmo.

Vasara 2021: pramogos, kurias privalai išbandyti

Nors iki vasaros pabaigos laiko liko visai nedaug – niekada ne per vėlu susidaryti pramogų, kurias nori išbandyti sąrašą! Juk vasara geriausias metas išbandyti tai, ko seniai troškai. Pramogos atsiduriančios tokiame sąraše nebūtinai turi būti labai sudėtingai įgyvendinamos. Tai gali būti ir iškyla palydint saulę, ir diena skirta tik sau, laiką praleidžiant SPA centre. Trūksta idėjų? Dalinamės populiariausiomis pramogomis, kurios gali nugulti ir jūsų sąraše! 

Vasaros pramogos
  • Šuolis parašiutu

Ši patirtis – viena įspūdingiausių! Tokia pramoga skirta kiekvienam ekstremalių įspūdžių mėgėjui, norinčiam maksimalios adrenalino dozės. Šuolio parašiutu metu galite patirti, ką reiškia net 25 – 30 sekundžių laisvo kritimo!

Svajojote matyti super automobilius ne tik filmų takeliuose, bet ir išbandyti patys? Pats metas išpildyti šią svajonę ir išbandyti pasivažinėjimą galingaisiais Ferrari ir Lamborghini! 

  • Skrydis oro balionu

Tai nepakartojama patirtis ir nuotykis, kurį kiekvienas turi patirti bent kartą gyvenime! Ši pramoga leidžia gerai pažįstamus miestus ir vietas pamatyti bei pažinti visai kitu kampu. Pramogos įspūdžius prisiminsite ir pasakosite kitiems dar ilgai!

  • SPA poilsis pajūryje

Vasara – tai metas, kuomet bent vieną kartą reikėtų nuvykti prie jūros! Viešnagė viešbutyje, SPA pramogos ir saulės palydėjimas kopose garantuos geriausias poilsio akimirkas.

  • Pramogos virtualios realybės erdvėje

Linksmų pramogų vasaros metu galima atrasti bei išbandyti ir uždaroje erdvėje. Apniukusią dieną praskaidrinkite pramogomis virtualios realybės erdvėje, kur kiekvieną kartą lauks vis skirtingi iššūkiai ir patirtys!

Pažinkite ežerų gelmes! Pramogos metu Jums bus suteikta galimybė kvėpuoti po vandeniu ir grožėtis Lietuvos povandeniniu pasauliu! Vasara yra tam tinkamiausias metas.

  • Tatuiruotė

Papuoškite savo kūną jums gražiu ar reikšmingu piešiniu! Galbūt tai bus šios vasaros nuotykių priminimas? 

  • Šuolis virve

Dar viena pramoga, kurią turėtų išbandyti tikras ekstremalių pojūčių fanas – šuolis virve. Kūnas užpildytas adrenalino virpės dar prieš atsispiriant nuo krašto!

  • Naktinis plaukimas baidare

Pasiplaukiojimas baidarėmis – viena populiariausių vasaros pramogų. Skamba nuobodžiai? Išbandykite naktinį plaukimą skaidriomis baidarėmis! Tamsa ir atsiveriančios ežero gelmės suteiks naujus, dar neatrastus potyrius. 

  • Pasivažinėjimas keturračiais

Ieškote smagių nuotykių? Kviečiame jus leistis į nuotykių kupiną pasivažinėjimą keturračiais motociklais specialioje trasoje. Smagios patirtys – garantuotos!

Vasaros pramogos: nardymas

Primename: mūsų dovanų kuponai galioja net trejus metus! Tad nerimauti, kad nespėsite pasinaudoti pramoga – visai neverta. Neradote nieko tinkamo sąraše? Turime daugiau nei 1300 unikalių ir nepamirštamų patirčių pasiūlymų!

Dovanų idėjos vaikams: patiks net išrankiausiems!

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai susimąstome, kaip galime nustebinti savo atžalas ir kartu paminėti šią dieną. Tai puiki proga pabūti su savo vaikais ir atrasti drauge naujus potyrius, kurie padės geriau pažinti ne tik vaiką, bet ir jam pačiam save. Jei nežinote ar nesugalvojate, ką dovanoti per vaikų dieną – ne bėda! Mes pristatome dovanų idėjas vaikams, kurios pradžiugins net pačius išrankiausius.

Dovanos vaikams
Skaitykite toliau

Išleistuvės: dovanų TOP 10

Jau visai netrukus įvyks viena laukiamiausių švenčių mokyklos laikotarpiu – išleistuvės. Tai itin svarbi diena, nes prasideda naujas gyvenimo etapas, o prieš akis laukia dar daugybė gyvenimiškų pamokų ir nuotykių. Tad jei ieškote idėjų, kaip nustebinti abiturientą ir pasveikinti jį baigus mokyklą, dalinamės TOP 10 dovanų, kurios bus įsimintinos, kaip ir pati šventė.

Išleistuvės: dovanų idėjos
Skaitykite toliau

Vos nepamiršai artimo žmogaus gimtadienio? Tu ne vienas.

Būkime realistais – bent kartą gyvenime yra taip nutikę, jog vos nepražiopsojote vestuvių metinių ar artimo žmogaus gimtadienio. Tuomet aplanko tas nepatogus jausmas ir užplūsta streso perpildytos akimirkos, kai galvojame, kaip greitai nustebinti ir nenuliūdinti artimo žmogaus. Tokius užmirštuolius galime pradžiuginti bent vienu – jūs esate ne vieni. Užmiršti svarbias akimirkas yra normalu ir taip nutinka daugeliui pasaulio žmonių.

Beveik pamiršai artimo žmogaus gimtadienį? Tu ne vienas
Skaitykite toliau

Originalios bernvakario pramogų idėjos

Artėjant vasaros sezonui, artėja ir daugybė dažniausiai vasarą organizuojamų švenčių – mergvakariai, bernvakariai, vestuvės. Neretai per vieną sezoną šių švenčių būna net ne viena. Šįkart dalinamės originaliomis bernvakario pramogų idėjomis, kurios nustebins jūsų draugą ir bernvakario šventę pavers nepamirštama! Rekomenduojame pramogas rinktis pagal draugo, kuriam organizuojate bernvakarį, pomėgius ir laisvalaikį. Arba atvirkščiai, jei draugas mėgsta staigmenas, nustebinkite jį netikėtomis pramogomis, kurių jis tikrai mažiausiai tikėtųsi!

Bernvakario pramogų idėjos
Skaitykite toliau

Mamos diena 2021: skirtingų dovanų idėjos

Geriausia mama pasaulyje nusipelno tokios geros dovanos, kaip ir ji pati! Mamos diena jau visai čia pat, tad metas ieškoti tinkamos dovanos, kuria parodytumėte dėmesį ir meilę. Tai puiki proga parodyti, kaip ją vertinate, bei padėkoti už viską, ką ji dėl jūsų padarė. Kiekviena mama ypatinga, bet skirtinga – tad pateikiame skirtingų dovanų idėjas, kurios galėtų pradžiuginti jūsų mamą.

Dovanų idėjos mamai
Skaitykite toliau