Dovanos pagal Zodiako ženklą: Jautis

Balandžio 21 – gegužės 20 dieną gimtadienius švenčia Jaučiai, tad šįkart visas mūsų dėmesys skirtas Jiems. Renkant dovaną Jaučiams skubėti nevertėtų – sužinoję ar pajautę, jog jų dovanai skyrėte per mažai savo laiko, jie susierzins ar blogiausiu atveju bus be galo įsižeidę. Tad prieš renkant dovaną kviečiame Jus paskaityti, kokias dovanas reikėtų dovanoti po šiuo Zodiako ženklu gimusiems asmenims. Linkime sėkmingai išsirinkti ir pradžiuginti savo draugą ar artimąjį!

www.moteris.lt

Moteris.lt nuotr.

Skaityti toliau

Velykos ant stogo – maisto fotografo Roberto Daskevičiaus ir „Čiop Čiop“ fotosesijoje

Artėjant Velykoms maisto fotografas Robertas Daskevičius kartu su kulinarijos studija „Čiop Čiop” sukūrė fotosesiją įkvėpimui, kaip galėtų atrodyti šeimos ar draugų Velykinis vakarėlis. Ši fotosesija – dalis fotografo nuo metų pradžios įgyvendinamo asmeninio projekto „52 kartai”, kuriame kiekvieną savaitę skelbiami geriausių šalies virtuvės meistrų receptai draugų vakarienei, o fotografas juos kaskart vis kitaip iliustruoja.

 

„Įgyvendindamas savo asmeninį projektą „52 kartai“ turiu vieną tikslą – įkvėpti žmones dažniau ir daugiau susitikti su savo draugais, leisti laiką kartu. Todėl ne tik kas savaitę su vis kitokia idėja fotografuoju gerai žinomų virtuvės šefų receptus, skirtus vakarienei su draugais, bet ir kuriu fotosesijas įkvėpimui – o kaip gi galėtų atrodyti draugų ar šeimos šventė, kur, kokioje neįprastoje vietoje ji galėtų vykti, kad žmonės išliptų iš standartinių rėmų ir nusikeltų į mažą svajonę. Pastatų stogai – viena iš tokių nestandartinių vietų, kurie Lietuvoje mažai išnaudoti. Artėja šiltasis sezonas, tad kodėl neprisiminus ir jų”, – sako R.Daskevičius.

 

Skaityti toliau

Žiema, bėk iš kiemo!

Nors kieme jau nedaug beliko sniego, tačiau neatidūkę per Užgavėnes tiesiog negalime skelbti žiemos pabaigos! Seniau buvusios pagoniškos ir vadintos Ragučio švente, dabar Užgavėnės puikiai sugyvena su krikščioniškomis tradicijomis ir yra švenčiamos antradienį, Gavėnios išvakarėse, 46 dienos iki Velykų. Ši šventė turi begalę papročių, iš kurių daugybė išliko iki mūsų dienų.

Vilnius.com nuotr.

Vilnius.com nuotr.

Skaityti toliau

Moters diena – ne tik tulpės

Turbūt vienintelis dalykas, apie kurį visi pagalvojame, kai užsimenama apie Moters dieną – tulpės, dovanojamos moterims. Tulpė – abipusio supratimo ir begalinės meilės simbolis, tačiau Tarptautinė moters diena reiškia kur kas daugiau nei tik meilę moterims. Dažnai pamirštama, jog ji simbolizuoja moterų kovą už lygias teises ir pagarbą pasaulyje. Kviečiame Jus susipažinti su šios šventės ištakomis, idėjomis ir vieta šiuolaikiniame pasaulyje.

iStock_000018981013Medium

Skaityti toliau

Valentino dieną viena, bet ne vieniša

Pasaulis jau ruošiasi artėjančiai Valentino dienai: vitrinos mirga raudona spalva, kelionės į meilės miestą Paryžių, ar kitus, atokesnius kurortus, graibstomos akimirksniu. Bet ką daryti moterims, kurios išgyvena Brigitos Džons gyvenimo scenarijų? Kaip ištverti dar vieną Valentino dieną, nedrybsant lovoje bei nevalgant trigubos porcijos ledų? Arba neiškelti „Sex and the city“ herojės Mirandos klausimo draugėms:  „Gal kuri nors iš jūsų turite namie augalą, su kuriuo galėtų pavakarieniauti Valentino dienos vakarą?“.

 

 

Laisvalaikio Dovanos moterims primena jų unikalumą bei siūlo skirti laiko sau vasario 14 dieną.

Skaityti toliau

Valentino dienos istorija arba kas žinoma apie Šv. Valentiną

Iki Valentino dienos liko visai nedaug, tad kviečiame susipažinti su Meilės dienos ištakomis ir pačiu šventu Valentinu.

shutterstock_296132504

Skaityti toliau

Valentino dienos dovanos

Turbūt nėra nieko geriau nei nubusti žinant, jog šalia yra mylimas žmogus. Meilė – tai troškimas, kad kažkas būtų laimingas. Taigi, Valentino dienos proga norime padaryti įsimintiną staigmeną, kad mylimasis ar mylimoji liktų sužavėti. O kaip rasti pramogą, kad praleista Valentino diena būtų ypatinga tiek Jums bei Jūsų artimajam? Atrodytų rinktis tikrai yra iš ko, bet dažnai vis tiek nepavyksta rasti tinkamos. O galiausiai paskutinę dieną stovime eilėje prie restorano ar vėl einame į kiną.

 

Šiemet Laisvalaikio Dovanos siūlo įsimylėjėliams pabėgti nuo rutinos bei siūlo dovanas, kurios dar labiau suartina porą! Pristatome įsimintiniausias Valentino dienos dovanas!

shutterstock_230227600

Skaityti toliau

Dovanos pagal Zodiako ženklą: Vandenis

Įsibėgėjus žiemai, sausio 21 – vasario 18 dienomis gimtadienį švenčia Vandenio Zodiako ženklo atstovai. Vandeniai ypač mėgsta socializuotis, šio ženklo atstovai pasižymi puikiu humoro jausmu ir mėgsta būti dėmesio centre, tačiau tuo pačiu gali būti ir labai svajingi, tarsi ne iš šio pasaulio. Vandenius nepaprastai domina mistika, žvaigždės, be to, jie yra dideli kultūros, meno ir istorijos gerbėjai. Jei sukate galvą, ką gimtadienio (o gal ir kokia kita) proga padovanoti Vandeniui, patarsime Jums, kokią dovaną išrinkti šio Zodiako ženklo atstovui.

c7fe61494510dc51015736b866bc75ba

Skaityti toliau

Valentino diena pasaulyje

Vyras suorganizuoja romantišką pasimatymą, nuperka gėlių, saldainių, galbūt šampano, o moteris puošiasi ir stengiasi iš naujo sužavėti savo mylimąjį – daugmaž taip įsivaizduojame Valentino dienos minėjimą Lietuvoje. Visame pasaulyje vyrauja panašios tradicijos, tačiau kai kuriose šalyse ši šventė turi labai savitų minėjimo akcentų.

shutterstock_175409330

Skaityti toliau

Dovanos pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis

Gruodžio 24 – sausio 23 dienomis, gimtadienius švenčia Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai. Ožiaragiai – praktiškų dovanų mėgėjai, tad pamirškite apie bet ką, kas galimai gulės ir tiesiog rinks dulkes. Jei nebeturite idėjų, kaip pradžiuginti brangų Ožiaragį, patarimų ieškokite čia!

oziaragis

Skaityti toliau