skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovana draugui

Draugai visada būna šalia, su jais praleidžiame daug  laisvo laiko, patiriame daug nuotykių ir įspūdžių. Tačiau ateina laikas, kuomet reikia sukti galvą, kaip juos nustebinti, ką galime išbandyti naujo, ko dar nesame patyrę drauge. Dovaną draugui ne visada taip paprasta išrinkti, kaip kartais atrodo. Dažnai sukame galvą, ką reikės dovanoti per šį gimtadienį? Ko jis dar nėra išbandęs? 

Visada dovanojant dovaną norime palikti įspūdį, kuris išliks ilgam. Visi esame skirtingi, pomėgiai skiriasi, vieni esame aktyvesni, todėl renkamės aktyvias pramogas, kiti ramesni, todėl dažniausiai dovaną draugui renkame pagal jo gyvenimo būdą. Vienam galime dovanoti skrydį oro balionu, kitam jodinėjimą žirgais. Vieni yra gyvūnų mylėtojais ir nori apsilankyti Zooparke, kiti yra nuotykių ieškotojai ir renkasi šuolį virve

Veiklų rūšys
Rasta: 404
Jūs peržiūrėjote 60404

Dovanos draugams

Draugystė yra artimas ir nuoširdus abipusis santykis. Ji susideda iš simpatijos, nuoširdumo, atvirumo, pagalbos, įsiklausymo ir patarimų. Mes galime su jais pyktis, kritikuoti, pabarti, bet visuomet juos prisiminsime su šypsena veide ir apie juos atsiliepsime tik geriausiais žodžiais. Artimam draugui niekada nebus gaila paskolinti vieno ar kito daikto. Stengiamės būti geri ir tikimės, kad jie atsilygins tuo pačiu. O smagiausia su draugais leisti laiką kartu ir kurti naujas istorijas, kurios po daug metų vis vien išliks mūsų atmintyje. O kad  laikas būtų smagesnis reikia lepinti juos ir dovanoti draugams dovanas, kurias galite išmėginti kartu, o galbūt leisti draugui pasidžiaugti ir vienam.

Jei nežinai, ką dovanoti draugui

Vis mastai, ką galėtum padovanoti savo artimam draugui? Rinktis gali iš didelio kiekio pasiūlymų, tai gali būti: skrydis oro balionu, šuolis su virve, skrydis parasparniu, o gal skrydis lėktuvu virš Trakų? Manai, kad reikia kažko ramesnio, nes Tavo draugas mėgstą ramybę? Puiku, Tu geriausiai žinai, kas patinka Tavo draugui, o mes galime tik teikti pasiūlymus, o tai gali būti: Slidinėjimo akademija, apsilankymas Zoopark, kino bilietai, galvosūkių kambariai, šokolado fondiu ir dar daug kitų įvairių variantų draugo dovanai.

Ir visai nesvarbu ar tai yra jo gimtadienis, ar tiesiog be progos nori džiuginti ir leisti mėgautis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Dovanok dovanas savo draugams ne tik tada,  kai yra tam proga, tačiau ir be jos, jie visada džiaugsis ir stengsis dėl Jūsų draugystės ir bus dėkingi už dar daugiau įspūdžių, kuriuos Tu dovanoji.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?