skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dinozaurų parkas DIno

Smagi vieta vaikams, kurioje mažieji gali išvysti dinozaurus ir linksmai praleisti laiką, tai- „Dino pramogų parkas“. Dinozaurų „slėptuvę“ galite atrasti prie Vilniaus, automagistralėje Vilnius- Kaunas. Čia yra ne tik į ką paspoksoti, bet ir ką nuveikti. Galima prie visko nusifotografuoti, ar sudalyvauti įdomiuose žaidimuose. Vaikai galės išmėginti šokinėjimą ant batutų, pasivažinėjimą traukinuku, pasisukimą karusele, ar net turės progą pažaisti šaudykloje dažasvydį, šaudymą lankais. Džiugi žinia ta, kad pramogos teikiamos bet kokiu oru ir apsilankymas yra neribotos trukmės! Mažiesiems padaužoms diena, praleista „Dino pramogų parke“, bus neįkainojama. Daug linksmybių ir daug įspūdingų dinozaurų laukia kiekvieno. O tėveliai, kol vaikai žais, galės ilsėtis poilsio zonoje. Praleiskite laisvalaikį turiningai, tegul vaikai šypsosi, o geros emocijos liejasi per kraštus.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?