Degustacijos

Degustacija – puiki dovana tikriems gurmanams! Šokolado, sūrio, jautienos, lašišos degustacijos sudomins ne tik išskirtiniais kvapais ir skoniais, bet ir bus puikūs vakaro užkandžiai. 

Veiklų rūšys
Rasta: 58

Degustacijos - puiki dovana kiekvienam

Tikriausiai kiekvienas gurmanas svajoja išbandyti kuo daugiau įvairių, gomūrį sužadinančių ir lavinančių skonių. Tam puikią galimybę suteikia degustacijos - įvairaus maisto ragavimas ir vertinimas. Leiskitės į naujų skonių paieškas ir atraskite savo mėgstamiausius patiekalus ir maisto derinius. Pradžiuginkite savo mylimiausius gurmanus išskirtinėmis degustacijomis ir dėmesiu!

Degustacijų dovanos - nauja patirtis

Degustacijų įvairovė leis nudžiuginti kiekvieną gurmaną. Gal tai gurmanas - smaližius? Tuomet siūlome išbandyti belgiškų vaflių degustaciją, apsilankyti desertinėje „LIU“ ar sudalyvauti „5 o'clock tea“ ceremonijoje! Rimčiausi gurmanai liks sužavėti 3-ijų patiekalų vakariene restorane „Bizarre“, jūros gėrybių mėgėjai tikrai neatsispirs austrių degustacijai, o tie, kurie mėgsta ne tik valgyti, bet ir gaminti, apsidžiaugs kibinų gaminimu ir degustavimu.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje