-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vestuvių dovanos jauniesiems

Dovanokite vestuvių dovaną, kuri suteiks galimybę atsiplėšti nuo rūpesčių ir gerai pailsėti! Skrydžių dovanos, aktyvios pramogos, o gal ramus poilsis Birštone, Druskininkuose, Pajūryje? Nustebinkite jaunuosius netradicine vestuvių dovana, kuri suteiks jiems daugybę nepamirštamų akimirkų drauge!

Jei gavote  kvietimą į vestuves, veikiausiai jau svarstote, ką padovanoti vestuvių proga jauniesiems? Kasmet keičiantis dovanojimo tradicijoms sveikinant jaunuosius vis sunkiau sugalvoti, kokią originalią dovaną jiems įteikti. Dažniausiai visi sako, kad pinigai yra geriausia dovana. Tačiau pinigai ne visada gali atnešti tiek daug džiaugsmo, kaip skrydis oro balionu, kelionė ar 4 dienų SPA su įvairiomis procedūromis.

Veiklų rūšys
Rasta: 318
Jūs peržiūrėjote 60318

Ką dovanoti vestuvių proga?

Nustebinkite jaunuosius netradicinėmis dovanomis, kurių tikėtina, kad gaus tikrai ne daug ir taip savo dovana išsiskirsite iš pilkos masės žmonių, o jaunavedžiams suteiksite daugybe nepamirštamų akimirkų kartu ilgam. 

Dažniausiai užduodamas klausimas, ką jauniesiems dovanoti vestuvių proga, jeigu ne pinigus? Tada mintyse reiktų savęs paklausti, o ką aš norėčiau gauti, jei būtų mano vestuvės? O variantų įvairiausių yra tikrai labai daug - tai gali būti skrydis oro balionu dviem, puiki dovana, kuri bus smagi ir įsimintina visam gyvenimui. Prieš dovanojant, pasidomėkite ar jaunavedžiai nėra skridę oro balionu, nes jei šią pramogą yra išbandę – geriau rinktis kitas skrydžių dovanas. 

Taip pat, puikus pasirinkimas yra poilsis su nakvynėmis ir SPA procedūromis, tai būtų lyg antras medaus mėnuo, žinoma, kiek trumpesnis, bet tikrai ne ką prastesnis. O gal tai dovanų čekis, kad jaunavedžiai galėtų patys išsirinkti, ką norėtų išbandyti. O galbūt tai būtų pasivažinėjimas super automobiliais “Ferrari”, “Lamborghini” ar "KTM X-BOW".

Žinoma, jeigu nusprendėte, kad vestuvių dovana jauniesiems bus pinigai, tačiau nenorite nešti gėlių, kurios greitai nuvysta, siūlome rinktis dovanų kuponą, kuris bus puiki alternatyva ir vietoj gėlių jaunieji gaus pramogą, kuri leis pabūti kartu ir patirti naujų nuotykių. Tai galėtų būti jodinėjimas žirgais, gurmaniška vakarienė restorane, dovanų rinkinys “Mėgstantiems teatrą”, masažų kompleksas ir daugybę kitų dovanų. Svarbiausia, kad vestuvių dovana jauniesiems būtų apgalvota dovanota ir nuoširdžiai linkint laimės ir meilės.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?