Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vilniaus televizijos bokštas

Vilniaus televizijos bokštas – aukščiausias statinys mūsų šalyje, užimantis garbingą vietą ir tarp aukščiausių pasaulyje televizijos bokštų. Pakilus į besisukančią apžvalgos aikštelę, esančią 19-ame bokšto aukšte, turėsite unikalią galimybė grožėtis sostine iš 165 metrų aukščio! Esant palankiam orui, išvysite stulbinančią Vilniaus ir jo apylinkių panoramą net 50 km spinduliu. Na, o vaizdas bus daug malonesnis valgant apžvalgos aikštelėje įrengtame restorane „Paukščių Takas“. Pagrindiniame „Paukščių tako“ meniu vyrauja europietiškos virtuvės skoniai. Esate kviečiami paskanauti šviežių salotų, įvairių užkandžių, kepsnių ir desertų. Taigi, mėgaukitės ne tik įspūdinga panorama, bet ir skaniu maistu.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?