Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsio ir laisvalaikio erdvė „Aušra“

Pasimėgaukite poilsiu baseinų ir pirčių erdvėja „Aušra“! Leiskite sau pasinerti į baseinų ir pirčių teikiamus malonumus ir raskite atgaivą savo kūnui, praleiskite raminantį laiką jaukioje atmosferoje. Baseinų ir pirčių erdvėja „Aušra“ rasite skirtingas pirtis - lietuvišką, sauną bei garinę pirtį. O laikas baseinuose bus dar malonesnis - inovatyvi vandens filtravimo sistema leidžia naudoti mažą chloro kiekį, kuris nedirgina ir šiai medžiagai jautrios odos. Mėgaukitės atpalaiduojančiomis akimirkomis!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?