skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranai „Georgian House“ ir „Chačapuri“

„Georgian House“ – Vilniaus senamiestyje įsikūręs autentiškas restoranas, savo svečius lepinantis pagal Gruzijos protėvių receptus gamintais patiekalais. Šioje vietoje ne tik siūlomi įvairūs tradiciniai Gruzijos virtuvės šedevrai, bet ir jaučiamas išskirtinis gruziniškas svetingumas. „Chačapuri“ – restoranas, siūlantis tradicinius Gruzijos virtuvės patiekalus, ruošiamus šefų, kilusių iš pačios Gruzijos. Autentiški ingredientai ir senosios tradicijos leidžia kiekvienam restorano svečiui pasijusti tarsi keliautų po Sakartvelą.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?