Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Parasparnių mokykla „Arcus“

Jei vykstate į Alytų ar jo apylinkes – tai puiki proga išmėginti skrydžius parasparniais! Alytuje įsikūrusi parasparnių mokykla Arcus padės jums išmokti skristi šiais dangaus sparnais, arba tiesiog padovanos skrydį su patyrusiais instruktoriais, kurio metu galėsite grožėtis gamta. Tai pagrindinė Lietuvos parasparnių „kalvė“ ir puiki bei draugiška vieta pradėti mokytis arba tiesiog paskraidyti padangėse su parasparniu. Jau 20 metų Arcus parasparnių mokykla Alytuje ruošia kursus skirtus parasparnių mėgėjams. Padovanokite skrydį arba net visus parasparnio valdymo kursus Dzūkijoje – originaliai nustebinkite artimą žmogų, draugę ar draugą, kurie svajoja apie skrydžius ir dangų!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?