Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Vienos dienos parasparnio pilotavimo kursas

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Vienos dienos parasparnio pilotavimo kursas

Alytus
1 asm.

80 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
80 €

Tikriems ekstremalams siūlome išbandyti vienos dienos parasparnio pilotavimo kursą! Patyręs instruktorius išmokys Jus paruošti parasparnį skrydžiui, patikimai startuoti ir, laikant sparną virš galvos, manevruoti ant žemės. Jūs išmoksite palaikyti ir atstatyti parasparnio formą, teisingai “gesinti”, nešioti bei supakuoti sparną. Jums reikės beveik visos dienos ir, jeigu viskas sekasi, sunkios dienos pabaigoje Jūsų laukia prizas – savarankiškas skrydis! Netgi du: pirmas skrydis – bandomasis (į 100-150 m aukštį), antras - tikrasis (300-400 m aukštis).

Apie dovaną

Vieta

Alytus

Apranga

Sportinė apranga. Patogi avalynė. Turėkite pirštines.

Trukmė

1 diena.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Kursų metu draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas. Keleivio svoris negali viršyti 120 kg.

Jums reikės pateikti sveikatos pažymą.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Maksimas

Instruktorius kiek papasakojo apie parasparni bei "pakaba" (kede su dirzais) . Bet visas instruktazas susidare is to kad reikiejo "begioti". T.y. tempti, traukti parasparni kad jis (man begant zeme) kiltu, o as ismokciau ji valdyti. Reikia pripazinti kad prie 32 laisniu karscio jauciausi kaip darbinis arklys. Nors treniravomes su mazom pertraukom, buvau visiskai be jegu jau apie 15 val.
Tiesa pasakius, parasparni valdyti sekesi neblogai, nes praktikuoju su kaitais. Ju valdymas panasus.

Pradziai zadejo kelti i 200 m, bet, kadangi pakilimo metu man gerai sekesi, mane pakele kiek auksciau. Viska instruktorius reguliavo nuo zemes per prikabinta racija, man liko tik vykdyti jo nurodymus.
Sekmingai nusileidus, uz 15 min. pakele dar karta, jau kiek auksciau. Bet pakilo vejas ir su posukiais pasidare sudetinga. Taciau vis tiek idomu. Todel daugiau kabejau pore "kaip desrele", vienoje vietoje, pries veja. Vel sekmingai nusileidau, padekojes ir atsisveikines po 10 min. isvaziavau namo.

Rezume
Si pramoga nera skirta moterims, nebent jos turi zymiau daugiau jegos ir istvermes nei vyrai. Juolab nera tinkama kai lauke daugiau nei 20 laispniu.
Praktiskai puse dienos darbo ir tik kelios minutes ispudziu (jie man patiko).

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje