Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Aukštuminis skrydis parasparniu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Aukštuminis skrydis parasparniu

Alytus
1 asm.

80 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
80 €

Išskirtinių pojūčių fanatikams siūlome išbandyti aukštuminį skrydį bemotoriu parasparniu - apie šį skrydį netgi yra sakoma "paliečiami debesys". Pakilsite į 1 km. aukštį ir su vėjeliu skrosite debesimis: skrydis išliks atminty visam gyvenimui. Ekstremalius pojūčius garantuos akrobatinė programa skrydžio pabaigoje.

Apie dovaną

Vieta

Alytus

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Skrydžio metu bus 5-10oC. Keleivio svoris negali viršyti 120 kg.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Greta

Skrydis parasparniu buvo tobulas: beprotiškai gražios apylinkės, profesionalus ir draugiškas personalas, kuris iškart priverčia pasijausti jų drąsios komandos nariu, bei, žinoma, pats skrydis - vau! Labiau paukščiu pasijusti turbūt ir neįmanoma. Itin keista, bet baisu beveik nebuvo. Taip, pakilimas, kol pripranti prie skrydžio ir prasparnio judesių, ir akrobatinė skrydžio dalis privertė šiek tiek įsitempti, tačiau kažkokiu būdu, net ir esant aukštai ore, jautiesi saugus. Vėjas laiko stipriai, o instruktorius, rodos, ore jaučiasi geriau nei ant žemės.

Kodėl verta išbandyti šitą pramogą?

  • Supranti, kodėl visi "supermenai" moka skraidyti. Tikrai įtiki, jog gali VISKĄ. Milžiniškas emocinis pakylėjimas!
  • Nepamirštami vaizdai iš paukščio skrydžio. Jei manote, kad nesiskirs nuo nuotraukų "Neregėtoje Lietuvoje", tai labai klystate. Bus daug daug įspūdingiau.
  • Akrobatinė skrydžio pabaiga yra duoklė adrenalino mėgėjams - maža nepasirodys. Jei nuspręstumėte, jog tai ne Jums, įspėkite instruktorių. Tuomet jis tikrai Jūsų nekankins ir akrobatiniu skrydžiu negąsdins.


Klientų atsiliepimai (3)

Andrius

Dėl orų sąlygų nepavyko pakilti į aukštuminį skrydį, tačiau organizatoriai padarė ne ką prastesnį paskraidymą. Rekomenduoju.

Lina

Džiaugiuosi nepakartojamu jausmu ir dideliais įspūdžiais, kurie užliejo pakilus su parasparniu daugiau nei į vieno kilometro aukštį. Buvo šaunu, mielai tai pakartočiau dar ir dar karta. Tikrai visiems rekomenduoju tai išbandyti, nes tai super pramoga!

Žydrūnas

Išbandžiau aukštuminį skrydį parasparniu. Kažkas nerealaus – kol kyli ima baimė, kai sklandai ir renki aukštį pasidaro įdomu, bet norisi ant žemės,  kai nusileidi ant žemės, vėl nori kilti. Šauni pramoga, ačiū.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje