skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Zoologijos sodas „Zoopark“

Zoologijos sodas „Zoopark“ yra įsikūręs Vilniuje ir Kaune. Dar visai neseniai pradėjęs savo veiklą užkariavo visų vaikų širdis. Čia galima rasti beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių ir šešis erdvius gimtadienių kambarius. Mažieji galės ne tik išvysti nykštukinę marmozetę, lemūrus, surikatas, vėžlius, bet ir pamaitinti spalvotąsias papūgas. Taip pat vyksta įdomios edukacinės programos: „aplink pasaulį per 90 min“, „įveik savo baimes“, „plunksnos galia“ ir daug kitų. O, kad apsilankymas zoologijos sode būtų dar labiau įsimintinas, teptuko fėja papuoš vaikų veidus jų mėgstamo gyvūno kauke. Smagus ir turiningas laikas bus pilnas nepamirštamų įspūdžių!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?