skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Vila Ūla“

Viešbutis „Vila Ūla“ kviečia visus aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tai 3 žvaigždučių klasės viešbutis- kaimo turizmas prie ežero. Vila įsikūrusi Dzūkijoje, Varėnos rajone. Čia smagu pasigrožėti nepaprasta gamta ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Galima išbandyti įvairias veiklas: jodinėti žirgais, plaukioti baidarėmis Merkiu, Ūla ar Grūda, žvejoti, žaisti tinklinį ir kita. Ant Burokaraisčio ežero esanti sodyba turi erdvius pastatus, įrengtus šiuolaikišku interjeru, pavėsines, pirtis ir kitus patogumus. Tai puiki gamtos oazė, kur galima atgauti jėgas ir pramogauti kartu su šeima ar draugais. Taip pat, patys aktyviausi, galės išmėginti plaukiojimą valtimis, burlentėmis ar išbandyti jėgas krepšinio, teniso turnyruose. „Vila Ūla“ yra apsupta įspūdingais miškais, kuriuose gausu grybų, uogų ir kitų miško gėrybių. Nepaprastas laikas nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje garantuos kokybišką ir neužmirštamą poilsį.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?