skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademija

Slidinėjimo akademija įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje siūlo tiek norintiems išmokti slidinėti, tiek slidinėjimo entuziastams praleisti laisvalaikį prasmingai. Pirmoji ir moderniausia Baltijos šalyse slidinėjimo technika padės tobulinti užsimiršusius įgūdžius, o pradžiamokslius išmokys slidinėti kokybiškai ir profesionaliai. Ir visai nesvarbu ar tu mažas, ar didelis, laukiami yra visi. Slidinėjimo pamokos vyksta uždaroje erdvėje ant specialaus treniruoklio, todėl net ir pačią niūriausią dieną galite smagiai praleisti laiką. Treniruočių metu jums patars kokios slidės, snieglentės ar lazdos bus geriausios bei padės nustatyti jūsų slidinėjimo lygį. Tai puiki proga išjudinti raumenis, pasisemti žinių, kol jus saugos ir mokys nuostabūs instruktoriai. Nelauk, nuotykiai prasideda čia- Slidinėjimo akademijoje!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje