Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Įvadinė treniruotė dviem „Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademijoje

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Įvadinė treniruotė dviem „Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademijoje

Vilnius
2 asm.

44,99 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
44,99 €

Įvadinė treniruotė dviem „Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademijoje

Išbandyk save ant slidžių ar snieglentės!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kartu su artimu žmogumi šokite į slides ar snieglentę ir išmėginkite jėgas pirmojoje ir moderniausioje uždarų patalpų slidinėjimo akademijoje! „Laisvalaikio Dovanos“ Slidinėjimo akademijoje galite saugiai bei komfortiškai tobulinti savo slidinėjimo įgūdžius bet kokiu oru, bet kuriuo metų laiku, 365 dienas per metus. Treniruotės vyksta ant specialaus treniruoklio – silikonu dengto sukamojo kilimo, kuris veikia tarsi atvirkštinis bėgimo takelis. Treniruočių metu naudojamos tikros slidės, snieglentės, slidinėjimo batai, apkaustai ir lazdos, o 1 valanda ant treniruoklio prilygsta keletai valandų slidinėjimo kalnuose. Įvadinės treniruotės metu Jūs slidinėsite 20-25 minutes, t.y. šiek tiek trumpiau nei per kitas treniruotes (3x10 min. arba 2x15 min.), kadangi Jums bus paaiškinta, kokius batus, slides, snieglentę, šalmus išsirinkti, kaip pasibaigus treniruotei visa tai išvalyti. Susipažinsite su Slidinėjimo akademijos patalpomis, sužinosite, kur yra privatūs kambariai, stebėjimo zonos, restoranas.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Įvadinė slidinėjimo treniruotė dviem (1 val.);
  • Jūsų lygio nustatymas;
  • Instruktoriaus paslaugos;
  • Visa reikiama įranga.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas visiems slidinėjimo entuziastams ir norintiems išmokti slidinėti.

Dovanokite naujus įspūdžius! 


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Rekomenduojama vilkėti lengvą viršutinę rūbų dalį ilgomis rankovėmis bei laisvas kelnes, dėvėti ilgas, prigludusias ir plonas kojines. Šaltaisiais žiemos mėnesiais rekomenduojama vilkėti šiltesnius rūbus.

Trukmė

1 valanda (instruktažas, 20-22 min. slidinėjimas, poilsis).

Dalyviai

2 suaugę.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ant treniruoklio vienu metu treniruotis gali iki 3 žmonių. Pasiūlymas galioja asmenims nuo 16 metų. Galite rinktis slidinėjimą slidėmis arba snieglente.

Būtina išankstinė rezervacija. Akademijos darbo laikas: pirmadienis - penktadienis 12:00 - 21:00; šeštadienis 12:00 - 16:00; sekmadieniais akademija nedirba.Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Loreta

Labai patiko apsilankymas Slidinėjimo akademijoje. Instruktorius viską išsamiai paaiškino ir parodė, smagiai praleidom laiką.

Ibga

Super praleistas laikas! Užkabina :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje