skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Rytų masažo namai „Azia SPA“

Pabėkite į egzotiškus tolimuosius rytus nepabėgę iš miesto. Net trys masažo namai Vilniaus senamiestyje ir masažo namai Klaipėdoje kviečia pasilepinti maloniais aromatais ir švelniais prisilietimais. Profesionalios meistrės iš tolimųjų rytų, autentiška aplinka ir poilsis, kuris suteiks jėgų ilgam. „Azia SPA“ - ne tik masažo namai, tai poilsis, rūpestis ir atotrūkis nuo kasdienybės. Masažas su kokoso aliejumi, tradicinės masažo technikos, SPA ritualai, šveitimai ir atpalaiduojančios citrusų vonios. Vos įžengus į „Azia SPA“ masažo namus pajusite gyvybę ir alsuojantį rytietišką ritmą.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?